Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan nő egyáltalán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan nő egyáltalán a mostani fiatalságban, akinek nem gépész-villamos vagy IT mérnök a párja, hanem sima átlag pasi (vagy sima átlag diplomás, pl bölcsész, természettudós, stb)?

Figyelt kérdés
Ma 18 ismerőst néztem meg, csak úgy random. 14 sima átlag nő, pl óvónő, védőnő, gyógyszertáros, köztisztviselő stb. Mind a 14 nek ezek a mérnökök a párjai. Ami azért 18 ból 14, az igencsak sok. Ezek szerintem manapság minden jött ment elvégzi a mérnöki szakot (ismerek ezek közül a pasik közül vagy 5 öt, egyszerűbbek mint egy faék).
2021. jan. 17. 18:50
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is minden párkapcsolatom informatikus/ villamosmérnök/ gépészmérnök volt, egyszer csúszott be egy bűnügyi nyomozó. Nem volt ebben semmi szándékoltság, én is mérnök vagyok, de megtalálom a hangot a bölcsészekkel is, művészekkel is. Csak körülöttem ők voltak kevesebben.
2021. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
54%

Keresztanyám diplomás nyudíjfolyósító igazgató helyettes, keresztapám meg esztergályos a vasútnál.

Személyesen ismerek ilyen párokat még. A csaj fő revizor. A párja horgászboltban eladó.

Vagy a srác jogász. A felesége takarítónő.

Keresztszüleim 60fölött vannak. A második pár 50+

Az utolsó pedig 30a csaj 33 a srác.

Nem mindenkinek szégyen a munka.

Keresztszüleim konkrétan évekig vért izzadtak. Ameddig keresztanyám.tanult keresztapám főzött,mosott,takarított,haz körül dolgozott,gyereket nevelt és munkába járt. Azthiszem 40+éve hazasok🙂

2021. jún. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
46%

"Ezek szerintem manapság minden jött ment elvégzi a mérnöki szakot "


Azért ez nagyon nagy túlzás:D Jártam mérnök infóra, rohadt nehéz a matek és a fizika, nem is sikerült, de azért azóta még programozok.


Meg az ott dolgozó tanár ismerősöm mondta, hogy 120 emberből talán 22 jut el a diplomáig.

2021. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:

"egyszerűbbek mint egy faék"


Viszont sokat keresnek.

2021. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 A kérdező kommentje:
43. Én a gépészmérnökit mondtam, levelezőn. Van pár ismerősöm, aki végzett, és bőven gyengék matekból. Mérnökinfót nem ismerem ilyen téren mennyire nehéz.
2021. júl. 6. 20:16
 46/61 anonim ***** válasza:
35%
Mi az, hogy gyengék matekból? Annyira csak nem, hogy ne tudják elvégezni. Meg az egy dolog, hogy van egy papírja, a papírral sem mindenki talán 2 nap alatt munkát.
2021. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
62%
Ha szerinted annyira könnyü, akkor vegezd el! Vsgy csak kezd el, utána ujra megbeszeljuk
2021. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
Kérdező, beszéljük meg privátban! Nem tudom mit akarsz, de lehet, hogy adhatok tippet.
2021. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
100%
Én művész, barátom nyomozó. Az exem építészmérnök volt.
2021. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
Mintha tömegesével lennének átlag fizetésű pasik nő nélkül. Az évszázad vicce.
2021. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!