Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érzett már lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett már lelki kimerültséget?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve ért véget az 5 éves kapcsolatom. Azóta elkezdtem ismerkedni egy lánnyal, de úgy néz ki, hogy nem lesz belőle semmi. Amikor ez tudatosult bennem hirtelen egy nagyon furcsa érzés fogott el. Az ismerkedés játékossága (akar-e, tetszem-e neki, stb), a magamról mesélés, a másik megismerése iszonyúan kimerített lelkileg. A gondolat pedig nagyon rossz, hogy az egész hiábavaló volt, és kezdhetem előröl ugyanazt valaki mással. Mások hogy csinálják, hogy egyszerre akár több emberrel is futják ugyanazokat a köröket? Vagy ez csak az én "edzetlenségem", tapasztalatlanságomból fakad?
2021. jan. 17. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ne csak a te edzetlenséged. Tényleg fárasztó, belefektetni energiákat, érzelmeket beletenni, aztán vagy "megérte" vagy ne. Hallgass a megérzéseidre szerintem. lehet hogy érdemes szünetet tartani, abbahagyni egy kicsit a keresést. Fókuszálj magadra, érezd jól magad a bőrödbe, de hátha később újra vágyod majd ezt, vagy magátől történik, ha nem keresed
2021. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Egyszer besokalltam, hogy nekem ugyan nem kell már pasi se. Mikor ezt elgondoltam, nem volt egy hónap sem, és megismertem egy férfit, aki már azóta a férjem és a gyermekünk apukája :)

Nem ismerkedtem én sem, inkább visszahúzódtam, és mégis ott volt ez a dolog, első látásra.

2021. jan. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igem
2021. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem teljesen más férfiként vagy nőként. Nőként is biztos az, de férfiként leginkább reménytelenül az, hiszen ha feladja a dolgot az ember (mint a női hsz) akkor onnantól eséltelen is az illető, férfiként nem "megengedhető"?
2021. jan. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!