Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nyugati nők miért sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyugati nők miért sokkal kedvesebbek, természetesebbek, aranyosabak?

Figyelt kérdés

Kiköltöztem pár hónapja Ausztriába, és mint otthon, itt is használom a Tindert. Meglepve tapasztalom, hogy a magyar lányok, lehet ugyan szépek (bár nem, vagy nem sokkal), de olyan szinten flegmák, egoisták, beképzeltek és műveletlenek mint egyetlen nemzetben sem. (Munkám miatt bejártam Európát több hetes/ hónapos tartózkodásokkal) A társkeresőkön végtelen cuki, kedves, természetes csaj keres magának párt külföldön. Nem csak árulják meg kelletik magukat. Lehet velük beszélgetni, találkozni, a szó jó értelmében nyitottak. Gyakorlatilag semmilyen igényemből nem leadva, 10x több matchem, randim van itt, mint otthon volt, pedig fővárosból nagyvárosba költöztem, fotó, leírás ugyan az. Nem vagyok egy egzotikus típus, nem ezért keresnek.


Miért vannak iszonyatosan elszállva maguktól a magyar lányok? Miért divat a flegmaság és a resting bitchface? Tutira legalább ilyen nyerőek lennének a 3 pucsítós fotó helyett 1 cuki mosolygóssal.



2021. jan. 19. 22:58
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már, hogy 20 éve kevesebb depresszió volt. Pontosan ugyanennyi volt, csak még ennél is jobban elítélték érte az embert, ezért csendben piáltak, szorongtak, stb.

Szerinted miért van ennyi daganatos 50-es, 60-as ember?

Hát, nem feltétlen a dohányzástól, hanem a stressztől, hogy kilátástalannak érezte a helyzetét évekig, évtizedekig, csak mivel körülötte mindenhol ez van, ezért azt gondolta, ez a normàlis.

Az a felelősségvállalás, hogyha segítséget kér nagyokos.

Attól pedig, hogy unott vagy elkeseredett, még tud viselkedni, attól, hogy te azt mondod rá, hogy nem.

2021. jan. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
19%

Ja éééértem. Tehát, ha valakinek megy a szekér mondjuk a Lölőnek akkor mindenki dőljön a kardjába, mert csak ő "nyer" állami pénzt. Igazi jó kis mentalitás.

A piálás, inkább a férfiakra volt jellemző, de az a korszellem volt. Az pedig, hogy kilátástalanabb volt, nem biztos.

"Szerinted miért van ennyi daganatos 50-es, 60-as ember?"

Mennyi van? Igen tök valószínű, hogy a lelki problémák miatt alakulnak ki a daganatok... A legszebb, hogy erre bizonyíték nincs és nem is lesz. Viszont mondjuk a dohányzás kockázatára van bőven, de ezzel az állítással mondhatod, hogy a dohányzás nem is káros, csak az ő lelki állapotuk rosszabb mint a nem dohányzóké.

Nem volt ennyi depressziós meg viselkedészavarosnak diagnosztizált ember anno közel sem:) Ma minden második/harmadik ember kb annak vallja magát.

"Viselkedészavar" és a depresszió más, csak mondom:) Előbbi miatt elég sok rinya volt itt, hogy XY barátnőm viselkedés zavaros és mi legyen.

Remélem te a pszichológusok fényes csapatát erősíted és ha így van jó lenne a való világ problémáival is megismerkedni pl hogy mi az ami daganatot okozhat:)

2021. jan. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
81%

Jól van, 22.Érvek nulla, tipikus.

Fújd a magadét, te problémád.

“Korszellem”-vicces srác🤣

2021. jan. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
62%
A magyarok szerint mindenki jobb a magyaroknál. Pláne, aki gazdagabb :)
2021. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
91%

Nem akarom itt tönkretenni a kollektív haragvást, de felmerült bennem a nyelvi kérdés.

Nem lehet, hogy a nyelvváltással a kérdező automatikusan stílust is váltott az internetes kommunikációban? Nem lehet hogy a lányok válaszait más stilisztikai regiszterbe rakja, mert eltérő a nyelv? Magyarán ugyanazt a mondatot magyar nyelven flegmának érzi, német nyelven meg udvariasak?

2021. jan. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%

Na, hát erről beszélek.

A 22-es hozza azt a színvonalat, amit írtam, miszerint ő nem látja magán, hogy baj van, de mindenki más hülye.

Ilyenekkel van tele pl a legtöbb társkereső oldal. Erre lenne megoldás az önreflexió és az önismeret.


Az érzelmek és a test kapcsolatban van, szóval egy rossz lelkiállapot igenis hatással van a testre.


És bizony régen is katasztrofális lelki állapotban voltak az emberek, csak akkor még nem lehetett erről beszélni, talán maguk sem tudták, hogy mi a nem jó, csak megvolt egy rossz érzés, hangulat.

2021. jan. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
47%

25-ös.

Megpróbálnád ezt egy példával illusztrálni, kérlek?

2021. jan. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
84%

27

Nem valami jó a németem, szóval nézd el nekem ha valamit rosszul mondok.


Szóval a kérdező lehet hogy elővette az "iskolás" németet. Amit magyarul úgy írna, hogy Mizu veled? Azt németül úgy írja hogy Wie geht es dir heute? És a kettőnek a stilisztikai értéke más.


A másik irányban meg, mivel a német nem az anyanyelve, kicsit leköti jobban az elméjét a tartalmat megérteni, és nem figyel oda annyira a stílusra. Ha a lány azt írja, hogy Ich arbeite viel, ich bekomme es unter der Woche nicht, azt nem érzi olyan sértőnek, mintha egy magyar mondatban azt olvasná hogy Sokat dolgozom, nem érek rá hét közben.


A példák nagyon bénák, tudom, igazából ha hosszabb szövegeket írtam volna, jobban meg tudtam volna mutatni a lényeget, de béna vagyok németből sajnos.

2021. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
76%

Ja, értem, hogy mit akarsz mondani, bár én angolos vagyok, németből egy szót sem tudok, sajnos. De azért átjött.

Én azt gondolom, hogy ha valaki kedves, aranyos, a nonverbális kommunikációjával tudja ezt jobban átadni, inkább irogatásnál lehet ebbe belekötni.

2021. jan. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez 80ban pénz kérdés. Nyugaton SOKKAL gazdagabbak, olyan 3szoros átlagos vagyon van. Egyszerűen aki biztonságban van és tudja, hogy ígyis úgyis valami jó élete van az sokkal lazább, türelmesebb, nagyvonalúbb.


De bennem ez nem azt váltotta ki, hogy mekkora királyok, inkább elszomorított ez, hogy ilyeneken mennyi múlik, és sokkal jobban együtt érzek a kis dühös magyar nénikkel.


Szóval szerintem ez a világ irreális anyagi erőforrás eloszlásán múlik. És szerintem nem szép még le is cseszni a csórót, hogy miért nem olyan, mint a nyugati hiperlaza valaki.


Ez nem csak magyar dolog, ha más keleteurópai országba ment volna a kérdező nem nyugatra akkor tudná.

2021. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!