Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nyugati nők miért sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyugati nők miért sokkal kedvesebbek, természetesebbek, aranyosabak?

Figyelt kérdés

Kiköltöztem pár hónapja Ausztriába, és mint otthon, itt is használom a Tindert. Meglepve tapasztalom, hogy a magyar lányok, lehet ugyan szépek (bár nem, vagy nem sokkal), de olyan szinten flegmák, egoisták, beképzeltek és műveletlenek mint egyetlen nemzetben sem. (Munkám miatt bejártam Európát több hetes/ hónapos tartózkodásokkal) A társkeresőkön végtelen cuki, kedves, természetes csaj keres magának párt külföldön. Nem csak árulják meg kelletik magukat. Lehet velük beszélgetni, találkozni, a szó jó értelmében nyitottak. Gyakorlatilag semmilyen igényemből nem leadva, 10x több matchem, randim van itt, mint otthon volt, pedig fővárosból nagyvárosba költöztem, fotó, leírás ugyan az. Nem vagyok egy egzotikus típus, nem ezért keresnek.


Miért vannak iszonyatosan elszállva maguktól a magyar lányok? Miért divat a flegmaság és a resting bitchface? Tutira legalább ilyen nyerőek lennének a 3 pucsítós fotó helyett 1 cuki mosolygóssal.



2021. jan. 19. 22:58
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
0%
"14-es, nemcsak azt nem tudják, hogy helyre lehet hozni, azzal sincsenek tisztában, hogy van gond, amivel foglalkozni kellene. Csak azt észlelik, hogy mindenki mással baj van. Semmi önreflexió, semmi önismeret." és arra nem gondoltál hogy látja hogy baj van nagyon a fejben de ő rendben van és van önreflexiója?elég szomoru hogy mindenki csak sérült lehet szerinted meg buta.
2021. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
0%
"Szóval a nagy része az embereknek komolyan sérült, és nincs igényük rá, hogy ezt valahogy helyrehozzák, megdolgozzák." miért ne lenne igény?csak tenni nem akarnak nem?
2021. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
0%
26 mi van ha nincs baj vele de többekkel van?
2021. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
58%

"Nem csoda, hogy te nem kapsz ajánlatot. Pont az ilyenekről van szó, mint te.


Ki tudja, hogy zaklatnád a nőt, és tapadnàl, aztán még te parasztozod le őt, mert túl sok a nyomulásod. Aztán első randin egy kávét is sajnálsz...tipik. Messzire kell elkerülni az ilyeneket." semmit nem fogtál fel abból amit mondtam cserébe mindent elkövettél hogy be tudjál tuszkolni a sémáidba.nem sajnálom csak nem ismerem az illetőt ennyi.ezt fel tudod és el tudod fogadni?na milyenekről van szó?sose zakalattam senkit te majom szimplán érdeklődtem.ha nem irt vártam.de azért napokra ne tünjön el lehetőleg.idióta prekoncepciós barom.amugy kapok ajánlatot is.látszik hogy fogalmad nincs mit irsz.

2021. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
0%
*fel tudod fogni?
2021. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
56%

Más egy legrosszabb társkeresőt fejtegető kérdés alatt is szerintem szó szerint azt írtad valakinek, hogy mindent elkövet, hogy beletuszkoljon a sémájába: :-DDDDD Ez az új szlogened??? Szerintem olvastad valahol a "séma" szót, és megtetszett, nagyon menőn hangzik! :-DDDDD

Meg amúgy a stílus is ugyanaz. Olyan kis mitugrálsz hörcsög stílus.

2021. jan. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
2021. jan. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg ugyanaz, elolvastam :D

De ugye mondtam, hogy nincs nője, és nem is kell senkinek. Amikor azt mondja egy nőre, hogy majom meg barom, akkor már tudom, hogy frusztrált kis hörcsöggel állunk szemben.

2021. jan. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem Magyarországon a nők többsége nem társkeresőzik, illetve nem az a réteg, akivel te kezdenél.
2021. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!