Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nyugati nők miért sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyugati nők miért sokkal kedvesebbek, természetesebbek, aranyosabak?

Figyelt kérdés

Kiköltöztem pár hónapja Ausztriába, és mint otthon, itt is használom a Tindert. Meglepve tapasztalom, hogy a magyar lányok, lehet ugyan szépek (bár nem, vagy nem sokkal), de olyan szinten flegmák, egoisták, beképzeltek és műveletlenek mint egyetlen nemzetben sem. (Munkám miatt bejártam Európát több hetes/ hónapos tartózkodásokkal) A társkeresőkön végtelen cuki, kedves, természetes csaj keres magának párt külföldön. Nem csak árulják meg kelletik magukat. Lehet velük beszélgetni, találkozni, a szó jó értelmében nyitottak. Gyakorlatilag semmilyen igényemből nem leadva, 10x több matchem, randim van itt, mint otthon volt, pedig fővárosból nagyvárosba költöztem, fotó, leírás ugyan az. Nem vagyok egy egzotikus típus, nem ezért keresnek.


Miért vannak iszonyatosan elszállva maguktól a magyar lányok? Miért divat a flegmaság és a resting bitchface? Tutira legalább ilyen nyerőek lennének a 3 pucsítós fotó helyett 1 cuki mosolygóssal.



2021. jan. 19. 22:58
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
61%

Biztos függ az anyagi helyzettől is, de nem 80%-ban, én ezt sokallom, de azért valószínűleg összefügg valamennyire a pénz és a lelki egyensúly.

Itt egyszerűen belenevelik a gyerekbe az önbizalomhiányt, a kudarckerülést, a tehetetlenséget, mert nincs mit tenni, úgysem lesz jobb...., örülj, hogy ez van..., ne is próbálkozz... Hogy is lenne egy így nevelt gyerekből vidám, kiegyensúlyozott, nyitott felnőtt?

2021. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
81%

#31 a 80%-al igazából visszafogtam magam, először 90-et akartam írni.


én nem hiszom hogy pont ott változnak meg a nevelési dolgok ahol épp a sok pénz határ van.


én Magyarországon vagyok. de épp anyagilag jobb körülmények között és baromira érzem, hogy mennyivel más az idegeim feszültségi szintje. régen észre se vettem magamon. nost már azt is észlelem, hogy még ígyis rengeteg félelem van bennem a jövőtől, mert tudom, hogy így sem vagyok biztonságban és további véletleneken fog múlni sok minden. hogy lesz e valaha lakásom, hogyha nem és kirúgnak akkor mi lesz stb


én utazgattam nyugatiakkal, és abszurd tapasztalat volt amikor anyagiakról volt szó. fel se fogjuk innen mi van a határ másik oldalán. és nem csak a kereset, hanem a vagyon. befektetések, ingatlan mögöttük.

2021. jan. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Szerintem itt Magyarországon politikai és társadalmi okok miatt alapvető személyiségjeggyé vált a bunkóság és apátia és az emberek a frusztrációjukat agresszivitásban élik ki.

Számomra mindig óriási légkörváltás (felfrissülés) külföldre ahol amblokk az emberek előzékenyebbek és kedvesebbek (bár nem feltétlen barátkozósabbak). Itthonihoz hasonló gány viselkedést Csehországban meg Lengyelország bizonyos részein tapasztaltam, een kívü szinte mindenhol máshol, nyugatabbra vagy akár sok keleti vagy közel-keleti országban meg maximális segítséget és kedvességet többnyire, szóval szerintem ez ilyen Kelet-európai hangulat, nem pedig a magyar nők sajátos rossz magatartása.

2021. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%

#33 az amúgy még egy más kategória, ha csak turisták vagyunk valahol, vagy alkalmilag vagyunk ott rövid ideig. Mert akkor mi vaguynk az új ember, sokkal több figyelmet kapva, mint egy helyi valaki. Ez nálunk is így van azért, hogy egy külföldivel kedvesebbek az emberek, azért is mert tudják egyedül van távol a hazájától. Pl couchsurfingen is inkább befogad valaki egy külföldit mint egy helyit.


De külföldi ismerőseimnél is van, akik hazajönnek magyarországra és akkor mondják, hogy milyen jó volt itt, abban a két hétben. És nyilván, mert mindenki velük találkozott és ők voltak a középpontban, de ha itt lettek volna fél évig akkor ez nem így lenne. Szóval van egy ilyen faktora is az utazásnak.

2021. jan. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
24%
2 es nem másokat csesztet csak ráeszmélt valamire és megosztja.nem mondta hogy minden magyar nő ilyen amugy.van aki megosztja van aki nem.nem leszel jobb nála semmivel se sőt rosszabb mert letolod.tényleg ilyen picsa sok nő Mo-ról.
2021. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
33 én nálam nem alapvető és nem is vagyok ilyen.nem tudom mire gondolsz.
2021. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

9 ja és az ukrán és orosz nem zárkózott mert menekül a szegénységből :D

10 es nem kerek a sztori.arról van szó itt hogy mindenki más a hibás de te jófej vagy.sok paraszt azt is tapadásnak veszi ha normálisan érdeklődik valaki.mitől lenne jogos a negativ előitéleted egy ismeretlen emberrel szemben?ez a mindenki bele van fáradva rólad szól nem a mindenkiről.nincs mindenki belefáradva.én sose pénz alapján kerestem párt.tovább megyek mindig olyan nőkkel volt valami több akik anyagilag rosszabb helyzetben voltak.volt egy gazdag nő de nem akartam többet találkozni vele.egy szex volt.és ott se érdekelt a pénze.

2021. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
0%
"Itt nem hogy a kávét nem sajnálja tőled, de semmi extra nincs abban, ha egy étteremben találkoztok, és meghív" én se sajnálom de akivel elsőnek találkozom nem is ismerem.minek hivnám meg egy kávéra?
2021. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
26%
"Szerintem egészséges önbecsüléssel rendelkező nő egy napnál tovább nem marad társkeresőn Magyarországon. Nem véletlen, hogy tízszeres a férfiak aránya." nem azért.hanem mert vagy talál valakit vagy nem kitartó.a férfi arány azért sokszoros mert a nő jó eséllyel élőben is kap ajánlatokat mig a férfi nem vsz.
2021. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
64%

Nem csoda, hogy te nem kapsz ajánlatot. Pont az ilyenekről van szó, mint te.

Ki tudja, hogy zaklatnád a nőt, és tapadnàl, aztán még te parasztozod le őt, mert túl sok a nyomulásod. Aztán első randin egy kávét is sajnálsz...tipik. Messzire kell elkerülni az ilyeneket.

2021. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!