Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfi akinek 50 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi akinek 50 évesen semmilyen sincsen, érdemes e vele párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Úgy értem hosszabb távra. Szerintem ha valakinek 50 évesen semmilyen sincsen, csak a segélyből él, és albérletről

Albérletre járkál, az valamit elront ugye?


2021. jan. 19. 23:14
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Semmilye* nincs
2021. jan. 19. 23:15
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Attól még könnyen lehet egy jó ember. Rengeteg oka lehet annak, ha valaki nincstelen lesz.
2021. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Mi az a jó ember? Altruista és szívesen segít másokon állandóan? Vagy jó ember mert elmosogat maga után vagy mert nem szeg törvényt?
2021. jan. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Dolgozni nem igazán akar úgy tűnik. Állandóan csak a neten lóg non stop. Ez roppant idegesítő...

Különböző segélyekből él...

2021. jan. 19. 23:26
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Az albérlet még nem is lenne gond, mert nehéz egy lakást megvásárolni, vagy akár válás után is kerülhetett albiba. De hogy nem akar dolgozni, az már gond.
2021. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Albérlet, szegénység még önmagában nem gáz. Lusta, pláne lusta és depresszív emberrel nem érdemes. Vagy legyen szorgalmas, vagy legyen legalább jókedélyű életművész. De ha csak siránkozik, irigykedik - az nem túl pozitív mérleg, rövid távon lehúz a kifogásaival. 50 évest meg már nem fogsz megváltoztatni.
2021. jan. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha semmilyen sincsen, az nem gond. Nálam a munkakerülés a kizáró ok. 2 olyan pár hétig tartó ismerkedési kísérletem is volt, ahol a férfi nem dolgozott, eleinte azt hittem, hogy aktívan keresnek munkát, de az egyik a szüleitől kéregetett pénzt a másiknak meg rajtam kívül is volt még 3-4 nője, azoknál lakott felváltva.
2021. jan. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Na de mit talàlsz benne vonzónak, hogy egyàltalàn felmerűl benned a kapcsolat egy ilyen férfivel?
2021. jan. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Segélyekből él, meg néha felszed valami nőt, aki főz rá, eteti, ruházza... Nagyjából ere számíthatsz tőle, hogy le fog húzni anyagilag.
2021. jan. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az egyetlen, aki ennek az embernek a megjelenését is igénytelennek, trógernek, rossznak képzeli el? (Pl a ruháit, higiéniáját, stb)
2021. jan. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!