Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek fontos, hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek fontos, hogy a férfi huszonévesen saját lakásban éljen, azok felfogják, hogy 99%-ban ez nem a férfitől, hanem a szüleitől elvárás?

Figyelt kérdés

Akiknek huszonévesen van lakásuk, 99%-a nem saját maga kereste meg rá, hanem a szülőktől kapták. A számolás megy? Hogy mennyi egy lakás ára, és mekkora fizetésből mennyit kell félretenni mennyi időn keresztül? Amit egyszerűbb összegyűjteni otthon lakva, de ha az ember albérletben van és úgy gyűjt lakásra emellett, azt még nettó 500ezres fizetéssel sem gyűjti össze 35 éves kora előtt. Aztán nézzük meg, ki keres nettó 500 felett huszonévesen. A csaj, aki elvárja, vajon keres annyit?

Eleve az átlagbér nem elég ahhoz, hogy fedezze az albérletet+étkezést+minden egyéb havi költséget. Az embernek nettó 300 vagy afölött kell keresnie csak azért, hogy elvegetáljon, de úgy még nem tud gyűjteni saját lakásra ami így később sem lesz.

Ez miféle előny, hogy valakinek a szülei alátesznek lakást, akinek ehhez semmivel nincs nagyobb érdeme mint másnak, és ettől a férfit a nők többre tekintik? Olvastam másik ehhez kapcsolódó kérdést is, és ebből nekem az jön le, hogy a szülők nemcsak lakást vesznek a fiúnak, hanem ezzel nőt is.

Ettől a férfi semmivel nem jobb, életképesebb, ügyesebb, csak mert adtak neki valamit.

Ez a nők agyáig nem jut el? Vagy nem is érdekli őket, hanem csak az a lényeg, hogy beleüljön a jóba, amit nem a férfi teremtett meg, hanem az ősei?



2021. jan. 20. 16:29
 81/126 anonim ***** válasza:
18%

79: miért lenne lakótárs? Felnőtt emberek vagyunk az isten szerelmére.. nyilván kettesbe lakunk, előtte meg egyedül.

Nem is értem hogy jött ide.

Kérdező: sajnos ez volt a válasz, mint láthatod. Szánalmas, hogy azt gondolod hogy a mi kapcsolatunk kevésbé jó, a tiéd meg jobb lesz, mert ez van. Én sem gondolom ezt rólad. Igenis szeretve vagyok, boldog vagyok, köszönöm szépen, ha ezt érdemeltem az élettől valamit k*rva jól csináltam.

2021. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/126 anonim ***** válasza:
94%
Miért gondolod azt, hogy akinek van pénze az csak és kizárólag romlott személyiség lehet, akinek meg nincs, az maga a megtestesült jóság?
2021. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/126 A kérdező kommentje:
82 nem gondolom azt, de mivel az, hogy kapott-e lakást vagy sem, annak semmi köze ehhez, így az ilyen felszínes ribik már eleve kiszűrik maguktól a normális férfiak nagy részét, ezzel csökkentve maguknak az esélyét, hogy egy jól működő kapcsolat jöjjön létre. Ettől még előfordulhat, csak kisebb a valószínűsége, kevesebbekkel fordul elő.
2021. jan. 21. 12:59
 84/126 anonim ***** válasza:
94%
Millióegy cáfolat érkezett már kedves kérdező de teljesen ignorálod őket.
2021. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/126 A kérdező kommentje:
Arról már nem is beszélve, hogy aki személyiség téren is szuper, és szüleitől is szerencsésen kapott, nos ő bizonyára az ilyenek helyett egy jobb nőt fog választani.
2021. jan. 21. 13:01
 86/126 anonim ***** válasza:
100%

81 vagyok, egyikünk se kapott lakást, fent tartjuk. Senki se tolt alám semmit, anya takarított apa meg kocsit szerelt, mégis simán megtehetem, sokat félrerakva. Na ilyenkor mi van?🙃

+ egy ft-al se fizet tobbet semmibe mint en, ergo annyit várok el a pasimtól mint amennyit én is lerakok az asztalra.

2021. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/126 A kérdező kommentje:
Te lehet, hogy nem abba a "10-ből 8"-ba tartozol bele, amely kapcsolatokat gagyinak nevezek, amilyenben én nem is lennék hajlandó komolyan lenni, hanem a maradék 2-be, ami szerintem is jó.
2021. jan. 21. 13:08
 88/126 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom ez számít-e valamit, de én 20 évesen jöttem össze a párommal, aki 19 volt akkor (ő a férfi). Azóta már 28 évesek vagyunk, a kapcsolat első pár évében külön laktunk. Ő otthon én 2 lakótárssal. Egyáltalán nem zavart, hogy még nem költözött el otthonról, kocsija se volt, se jogsija. Sőt, kocsink azóta sincs. Talán abból ered, hogy én is szerény körülmények között nőttem fel, ezért se voltak nagy elvárásaim.


Lakást is majd csak jó pár év múlva fogunk tudni venni, mert Budapesten lakunk és nehéz még az önerőt is összerakni egy normális lakásra.

2021. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/126 anonim ***** válasza:
94%
Most akkor semmiképp se jöjjek össze olyan pasival, akinek van saját örökölt lakása, mert 10ből 8 ezért cserébe majd megcsal, elhagy? A mamahotelesek pedig hűséges, sírig tartó szerelmet biztosítanak kompenzálva azt, hogy nem tudnak teremteni biztos otthont?
2021. jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/126 A kérdező kommentje:
Tégy ahogy akarsz. Ha boldog leszel és az is maradsz, akkor igazad volt. Ha elcsesződik, akkor nem.
2021. jan. 21. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!