Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme az ismerkedésnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme az ismerkedésnek?

Figyelt kérdés

35-40 felett mi értelme van ismerkedni? Miért vergődnek az emberek? Férfiak nők egyaránt.

Ha az ember nem sportos milliomos vagy gengszter csak elhagyott elhasznált dagadt gyerekes nőket kap meg, ha pedig nem sikeres fitt nő akkor meg csak elvált pocakos kisfarkú kamus piás megcsalós melós pasit...

Akinek csak ennyi jut az miért erőlködik , miben hisz ? Hogy egy nála 5-10 évvel fiatalabb jó testű értelmes rendezett egzisztenciáju és magánéletű partnere lesz?

Egyszerűen siralmas milyen emberek vannak a társkeresőn ...



2021. jan. 22. 13:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező nagyon primitív vagy.

A 30-40 évesek nem öregek egyáltalán,nem mindegyiknek van öreges, lógó bőre.Nem mindenki ezeket tartja szem előtt.Nagyon buta vagy.

2021. jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
93%
19: Én nem egy olyan nőt ismerek, akinek 3-4 hapsija volt 30 éves koráig, több éves hosszú kapcsolatokban. És nagyon kicsi az ismeretségi köröm. Tehát ha még az én kevés ismerősöm között is vannak, akkor gyakoribb ez, mint gondolnád.
2021. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Jó kis vita alakult itt ki az biztos.

De az egésznek a lényege az, hogy nagyon nehéz az ismerkedés minden korban, de 40-50 fölött meg méginkább.

Az a "baj" hogy társra vágyik mindenki, ilyen a genetikánk.

Az marha jó lenne, ha pl a szexuális vágyak úgy működnének, hogy ha van párom akkor kívánom a szexet, ha nincs, akkor meg nem.

Sajnos ez nem így működik, mert így marha jó lenne.


Sőt. Szerintem ha nincs az embernek párja, akkor még sokkal jobban kívánja, mert nincs meg a kielégülés. Az ember csak sóvárog, ha meglát egy csinos nőt az utcán, vagy a Lidl ben, vagy bárhol. 😥

Ha van párod, akkor valószínüleg megvan a kielégülés, akkor nem szenvedsz ettől.😄


A másik, hogy iszonyatos nagy szerepe van a szerencsének. jó időben, jó helyen járni.

Én 54 évesen hiába vagyok minden káros szenvedélytől mentes, rendezett körülmények között élő, lakással rendelkező, jó megjelenésű nem dagadt férfi, mégsem sikerül.

Valószínüleg elkerül a szerencse. 🤷‍♂️


Az auchanba pl, ha meglátok egy magányos nőt, és teli van a bevásárló kocsi, akkor azt fölösleges megszólítani, mert valószínüleg van családja.

Ha csak fél kg kenyérke, 15 dkg párizsi, 2 szem paradicsom, 3 szem narancs, és egy sport szelet van a kocsiba, azt már inkább. Ő valószínűleg csak magának vásárolt.


A múltkor egy csinos kis nőcinek alig volt valami a kocsijába, de a hentes pultnál, kért 2 kg darálthúst, meg 3 kg csirkecombot. Na akkor már tudtam, hogy minden reményem elszállt, mert feltehetően, ott van férj, és kb 3 gyerek.


Hát ilyen bicikli ez sajnos,

drága kis szingli társaim.

Az erő és a szerencse legyen veletek. 💪👍😀

2021. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
"A múltkor egy csinos kis nőcinek alig volt valami a kocsijába, de a hentes pultnál, kért 2 kg darálthúst, meg 3 kg csirkecombot. " Pedig sokan nem 1 napra vásárolnak, hanem berakják a fagyasztóba azt' jónapot.
2021. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Yoda m. ***** válasza:

Bizony kedves 23!

24 pontosan leírta: talán túl korán ítéled meg a külsőségek alapján, hogy mi az ábra.

És ha minden más területen is e szokásod az, ami mérvadó... így talán ne is csodálkozz azon, hogy elkerül a 'szerencse'.

Valójában meg inkább Te kerülöd el a szerencsédet, a lehetőséget.

Én azt mondom: - Próbálkozni kell, próbálkozni érdemes! Persze csak kedvesen, s nem rontunk be ajtóstúl a házba. :D

Ha túl sok mentális szűrőt használ az ember... úgy roppant nehéz meglátni azt, aki potenciálisan számításba jöhet.

Ha túl sokat gondolkodik az ember... és mindenre talál valami racionális magyarázatot: - Ez ezért NEM alkalmas, amaz meg azért NEM alkalmas...- akkor soha, senki sem lesz alkalmas. Egyszóval a racionális elme MINDENRE talál magyarázatot, okot. Pontosan úgy működik, mint az alkoholista elméje: aki MINDIG talál okot az ivásra. Ha bánata van, akkor azért... ha öröme van, akkor meg azért iszik.

Tök mindegy, hogy MI VAN. Okot mindig lehet találni rá. Nos... ilyen a racionális elme. Nem hülye, hanem csak nagyon is racionális! Megmagyarázza magának... miért is van neki igaza.

Ugyanezt követjük sokan. Még a kérdező is...


Na és... ne is keressük a tökéletest, aki minden elvárásunknak MEGFELEL. Mert olyan NINCS. Mivel hogy mi magunk sem vagyunk azok.

Hanem csak a hozzánk leginkább illő párt keressük! Akivel képesek vagyunk "egy húron pendülni"!

Akárhány évesek is vagyunk. Nem az számít.

Ám az is bizonyos, hogy 40-50 fölött már nem annyira a seggét nézi a férfi a nőnek... a nő pedig nem annyira a pénztárcáját a férfinak... jó esetben(!). Hanem... valami egészen mást. Pont olyasmit, amit fiatalon még a 'formák világában' nem is tartott oly fontosnak. Ahol a nő még csak "két lábon járó vagina" szerepében tetszelgett és tetszett (vagy nem tetszett) a fiú, a "kiéhezett kan" szeme előtt.


Az ERŐ legyen Veletek!

2021. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

#25 tehát megint leirtad hogy öregen aza max hogy egy csúnya dagadt elhasznált nőért küzdjek akit fiatalon mindenki kihasznált és megdugodt, majd amikor már a szépsége és a feszes segge a múltté akkor tapsikoljak hogy milyen jó nekem megmaradt a lelke...és a vele járó más gyereke meg 30-50kg háj és a hiszti , elvárás...

Mint irtam én pont ezt hivom vergődésnek, és önámitásnak

2021. jan. 25. 17:34
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, mit, Kisnyúl? Ba*zd meg a fűnyíródat!

Ismerős a vicc? Nekem az ilyen kérdésekről mindig ez ugrik be.

2021. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem is igazán a kérdéssel van baj, hanem a kedves kérdező hozzáállásával 🤷‍♂️
2021. jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

#27 😂

#28 mi a baj hozzáállással? Nem tudom nő vagy férfi vagy,milyen korosztály, milyen külsővel, mennyit szexeltél fiatalon, és néztél e körbe mostanában a társkeresőkön?

Én 40-es nem jóképű, nem gazdag, nem sportos nem nagyfarkú átlag alatti pasi vagyok. Az én tapasztalatom az amit leirtam. Hemzseg az ilyen nőktől a társkereső. Ez az átlag. Amelyik nő 40 körül is jól néz ki, az pedig úgy el van szállva magától hogy minimum egy 10/8 pasi az elvárás.., pénz, lakás, siker, hűség és a más gyerekének felnevelése és az 30-50 pasi elnézése aki előtte volt...

A férfi oldal dettó ugyanez... És épp ezért kérdezem, hogy aki tudja magáról hogy egy szxrul kinéző senki az mit erölködik?

2021. jan. 25. 18:25
 30/32 anonim ***** válasza:
56%

Sokan nem erőlködnek kérdező, én pl. már 28 évesen sem, feladtam.

De mindig lesznek olyanok akik erőlködnek, és olyanok is köztük akik nem hiábavalóan küzdenek mert van eredménye ami nekik már jó.

Így az ellen hogy bárki is párt keressen nem léphetsz fel, úgyis próbálkozni fog a többség, így vagy úgy.

Közben a helyzet tényleg siralmas már a fiatal korosztályban is, egyszerűen reménytelen egy átlagos férfinak. (Vagy egy mélyen átlag alatti nőnek)

2021. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!