Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az inceleknek miert nincs 95%ban ekkora szerencsejuk, h egy ilyen nő rajuk nezzen, mint erre a mozgaskorlatozott sracra?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jan. 22. 14:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
35%
Fejezzék el be ezt a személyiségesdit mert nem ez a valóság!!! Jó személyiség a barátzónához elég. De ha nincs összezárva a nő a jószemélyiségüvel (suli meló) akkor nem is tudja ezt meg. Akkor rossz külső alapján rossz személyiséget feltételez autómatikusan. Így megismerve “rendes srác vagy ha nem is velem de valakivel boldog leszel”
2021. jan. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
68%

Szidják itt orrba-szájba az "inceleket" pedig van ám lentebb is.

Az ilyen tipikus "nézd meg ő is ronda mégis boldog kapcsolatban él" típusú férfi.

Egy hónapban egyszer dug a 120 kilós koca barátnőjével, akitől amúgy undorodik, csak azért van vele hogy legyen valaki.

Valamint 2 liter csövesbor minden nap lemegy, hogy el bírja ezt a helyzetet viselni.

Alig mutatkozik vele valahol, mert szégyelli.

De legalább nem incel 😄 !!!

Hurrá de jó neki, ja nem.

2021. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Mert egy incelt nem tudna ennyire könnyen kihasználni!


Belenéztem egy pár videójukba. Ez a nő egy beteg állat!

Amit egy-két videóban leművel az konkrétan gusztustalan, és egyszerűen visszaélés!


Az egyik videóban szerencsétlen srác próbál beszélni, a csaj meg elkezdi nyalogatni, végig nyalja az arcát, a fülét, belenyal a szájába, szegény gyerek meg azt sem tudja, hogy mi van, még visszacsókolni sem tud szerencsétlen.


Nem értem, hogy engedik ezt!


Egyébként a 3-as válaszon tökéletesen látszik a mai nők többségének mentális állapota!


"Mert még annyit se tudnak nyújtani, mint ez a srác. Neki legalább a személyisége rendben van és nem csak azt hiszi magáról."


Mozogni egyáltalán nem bír önállóan, beszélni is alig! Mégis milyen lenne a személyisége? Neki nincs személyisége, egyszerűen sodródik az árral!

2021. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

#11


A barátzónából meg túl lehet lépni a párkapcsolat felé. Sőt, olyan is lehet, fuckbuddy kapcsolatot alakítanak ki.


Mi a baj akkor a barátzónával? Akinek annyira pocsék a személyisége, az a nőknek még barátnak sem kell.


Se nem vitázom.

2021. jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
50%

#14

Nagy tévedésben vagy, a friendzone pont azt jelenti, hogy semmi baj a személyiségeddel, de külsőleg mint férfi nem jössz be.

Az ilyen tipikus "bohóc" srácok, akik akkor jók a nőknek ha unatkoznak és van kivel beszélgetni, vagy ha valami szívesség kell (ingyentaxi pl), de ha már többet akar, azonnal koptatják.

Ebből pedig nem igazán lehet továbblépni.


Sokat kell még tanulnod az életről.

2021. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

#14


Szerintem meg az ilyen srácok nincsenek bent a friend zónába sem. Ha ugyanis bent lennének, akkor a nők nem használnák őket ki.


Én tanulok folyamatosan, te viszont egy elfogult ember vagy. Mondjuk engem nem érdekel, azt gondolsz, amit akarsz.

2021. jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Vagyis #15
2021. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"Jó személyiség a barátzónához elég."


Na erről beszéltem az incel nem alázkodik meg résznél :). Az incelek világa egy olyan világ, ahol csak azért lehet valaki jó, mert pitizni, hízelegni akar. Az igazi férfi meg ilyet nem tesz ugye :).

2021. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
66%

#18


Eléggé torz az incelek világa.


Nekem nem jelent gondot, ha egy nővel csak barátok vagyunk első körben. Ugyanis ahogyan ismerkedünk, úgy léphet magasabb szintre a kapcsolatunk idővel, és alakulhat párkapcsolattá. Sőt, van úgy, hogy én teszem barátzónába a lányt, de megadom a lehetőséget a kapcsolat továbbfejlődésére.


Szerintem egy alapoktól felépített stabil párkapcsolat, ami átível az ismerkedéstől, a barátságon át egészen a romantikus kapcsolatig, jóval stabilabb, mint amikor bumm, belecsapunk az elején az egészbe.

2021. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
42%

#18


Neked azért más a világképed, mert alapból sikeres vagy a nőknél, a sikeresség pedig egy más (de szintén nem reális) gondolkodásmódot alakít ki benned.

Amiről te beszélsz az nem friendzone, hanem lassan alakuló kapcsolat.

2021. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!