Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Otthon ülősként esélytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon ülősként esélytelen hogy legyen bármilyen kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Munkahelyen nincs olyan akivel lehetne bármi. Illetve neten próbálkozok. Ötlet?
2021. jan. 22. 15:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
24%

Én sem voltam soha egy bulizós, csavargós típus, de az internetnek hála, még melóhelyen, a megmunkálógépet pakolva is tudtam ismerkedni.

Mi akadálya annak, hogy te is ezt tedd?

2021. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Ja, mert neked nem jó a fiatalabb, vagy a MILF?
2021. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Clay Morrow ***** válasza:
90%

Ha nő vagy -nem.

Ha férfi vagy, hát 99%-ben igen.

2021. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%

De béna válaszok, tisztelet a kivételnek. :/ Nem ertem miért kell ilyen válaszokat adni... pfff...


Kérdező, a netes társkeresőn kívül az maradt, hogy ha tetszik egy lány akkor ott helyben leszólítód. Utazgass, ha városon belül nem találsz.

Ápolt megjelenés, jó duma. Pl. Mondd azt hogy itt a közelben keresel valamilyen boltot (kinézel egyet előre), és megkérdezed meg tudja e mondani, hogy merre van... Aztán vagy összejön, ha esetleg elkísér egy darabig, vagy nem. Volt akinek ez bevált. ;)

2021. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Most pont a legrosszabb az időzítés így hogy semmi nincs nyitva. Internet marad ha nem is kimondott társkereső , de keress olyan fórumokat ahol az érdeklődési körödről hobbidról munkádról tudsz beszélgetni. Hátha bejön! Korod? Nemed?
2021. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Miskolci vagyok Lillafüreden volt dolgom tegnap azért vannak ott kirándulók. Tehát kérdező! Miért mennél ki a városból? Testvéred barátaid....kirándúltok egyet valahová!Új hely új emberek új lehetőségek. Ha megkérdezed mire jó a kirándulás keresek neked egy szakembert.

Ha nincs rendben valaki élete új szokásokkal lehet rendbe lehet hozni. Olyan jó a városodban az ellátás,hogy ruhát műszaki cikket,is lehet venni??

2021. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
32%

X+1edik kérdés kb ugyanazzal a szöveggel. Kis városi vagyok,csak én vagyok itt fiatal, olyan a munkahelyem hogy nincsennek nők, mindent megveszek a városomban,nincsennek barátaim minek mozdulnék ki...

Iskolába csak jártatok( középiskolába főleg), ott csak voltak lányok, meg lehet keresni őket közösségi oldalakon, volt osztály társakkal lehet barátkozni.

Ti nem rossz helyen laktok, életképtelenek vagytok.! Lehet haragudni,lepontozni de ez élethez élelmesnek kell lenni.

2021. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sajnos van akinek ez nem megy, random nem tud valószínűleg megszólítani nőket, a Kérdező ilyen. Netet javaslom, ha ennyi gátlásod van,először is meg kell nyilnod,ne csak a közeledben keress nőket, elég csak levelezgetni, csevegni egyelőre,ha meg már jól megy akkor lehet jobban szelektálni.
2021. jan. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én online játékkal játszom, a játék magyar facebook csoportjából is kerestem már embereket. Játék közben egy idő után beszélgetni kezdtünk.

Olyan városba költöztem, ahol nem voltak ismerőseim, ennek már egy éve. De a játékon keresztül jó társaságot ismertem meg, barátságok alakultak ki.

Egyszer becsatlakozott egy új srác, a facebook csoportban látta kiírva a nevem, sok mindenkit felvett akkor. De a mi társaságunkba könnyen beolvadt. Elkezdtünk külön is beszélgetni, és pár hónap után találkoztunk. Összejöttünk, ma már együtt élünk.

Ö sem járt el otthonról, és bár nem az ország másik felén élt, azért jó pár várossal arrébb egy kis faluban.

Neten is lehet találni párt. És nem megalkuvásról van szó, mi tényleg nagyon egymásra találtunk:)

2021. jan. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!