Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? El vagyok bizonyta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? El vagyok bizonytalanodva tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés

Jelenleg 2 férfi is van az életemben az egyik egy ex akivel kb 3 hete szakítottam mert egyszerűen nem úgy viselkedett velem ahogy szerettem volna de ennek ellenére nagyon szerelmes vagyok még mindig belé szoktam vele találkozni de már nem úgy ,h összefeküdjek vele hanem mert nagyon hiányzik és vele terveztem a jövőt csak valami nem klappolt.


Közben van egy nagyon jó férfi barátom akivel teljesen egy hullámhosszon vagyunk megért és meg is hallgat . Nagyon szeretek vele lenni vágyom a társaságára olyan intelektuális és kedves stb .


Lényeg a lényeg ,h szeretem az exem de valahogy nem illettunk össze viszont még most is teper mert állítása szerint idén meg akarta volna kérni a kezem . Nagyon szeretem vonzódom hozzá de sose értett meg úgy mint az a másik férfi .


Ettől annyira elkenődtem , akiért mindent megtettem támogattam és gondolkodtam róla az azt mondta ,h nem érdeklik az én ilyen mélyebb gondolataim mert nem tud velük mit kezdeni .


Valaki más értett meg és nem az akitől elvártam volna .


Nem tudom ,h érdemes lenne belevágni az exemmel mert az fix ,h a jó barátomtól nem akarok semmit viszont ő meg belém szeretett pont azért mert velem jókat lehet beszélgetni bár erről azért nem vennék mérget :D


Jelenleg jó egyedül de még pár hónapja én is azt hittem ,h az exem lesz majd a férjem ,hiányzik és szeretem de érzem ,h valami tényleg nem okés le szeretném zárni de úgy ,h ne k.anyukàzzon mint mikor megkértem költözzön el.


A barátomat sem akarom megbántani mert most mégtöbbet akar velem találkozni amióta szingli lettem de én nem érzek úgy iránta .


Működhet vajon az exemmel ez a dolog ? Megpróbáljam vele mégegyszer ? Vagy csak az lenne megint ,hogy ő nem hallgat meg majd és inkább mással fogok beszélgetni ?


Van értelme ? Vagy jönni fog majd egy olyan aki tényleg megért és én is úgy érzek majd iránta ahogy ő irántam ?

Nagy baj ha ennyire különbözünk ?


Kérlek adjatok tanácsot


2017. márc. 21. 07:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Kihagytam az exem 29 éves a jó barát 34 én pedig 24 /L .
2017. márc. 21. 07:28
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy a baj és az a legnagyobb baj. H nem tudsz, nem bírsz független maradni. Nem mersze egyedül maradni. Egyedül, amikor senki nem rajong körbe, vagy fut utánad. Szereted az exed de félsz visszamenni, mert nem kapod meg a törődést mint a barátodnál, és ha a barátot választod, akkor nem fogsz olyan érzelmeket érezni iránta mint az exednél. Legrosszabb dolog. Azt mondom, h mindkettővel szakítsd meg a kapcsolatot (bár úgysem fogod, úgyhogy hiába is koptatom a betűket) és tanulj meg egyedül lenni.

Hogy vissza menj-e az exhez. 3 hete szakítottatok, nem 3 hónapja. 3 hét még semmi. Nem változik annyi idő alatt meg az ember. Oké, teper. De csak azért mert neki is újdonság, h egyedül maradt. Majd ha vissza mész hozzá és megint minden ugyanolyan lesz? Akkor megint szakítasz?

2017. márc. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, amihez vonzódsz, bizonyos tulajdonságok, nem pedig konkrét személyek. Viszont egyik férfiban sincs meg az összes olyan tulajdonság, amire neked szükséged van egy kapcsolatban.

Én a helyedben most élném az életem, és amikor már túl vagyok az exen, akkor a most megszerzett tapasztalatokkal kezdeném újra az ismerkedést, és csak eleve olyannal jönnék össze, akiben megvannak a számomra fontos tulajdonságok.

2017. márc. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meselj a jo baratodrol. Mivel foglalkozik? Mibol gondolod h beledszeretett? Van neki baratnoje vagy elettarsa? Vagy fuggetlen?
2017. márc. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem akarok egyikkel sem lenni csak az exemet szeretem . Az a baj,h a jó barátomat nem akarom elveszíteni de ha ő többet érez én pedig nem akkor csak fájdalmat okoznék neki. Mondtam neki ,h jobb lenne nem találkozni egy darabig de azt mondta nem bírná ki.


Az Egyedül álló a férfi barátom nem tudom ,hogy vagyonos lenne vagy sem annyira nem érdekel csak szeretek a közelében lenni olyan megnyugtató és kellemes olyan mint ha a lelkitársam lenne de mint egy barát nem úgy mint egy társ nem tudom megmagyarázni . Külsőleg is az a tipikus jó pasi de megcsókolni nem tudnám nem is akarom.


Szeretem az exem és amíg nem találom meg most önmagam nem akarok beleugrani semmibe és ha meg is akkor nem a férfi barátom lenne .

2017. márc. 21. 08:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a barátodat megcsókolni se tudnád, az azt jelenti, hogy semmilyen vonzalmat nem érzel iránta, ő pedig irántad a jelek szerint nagyon is. Lehet, hogy jó vele beszélgetni, de ez is egyfajta kihasználás, és ő ebben a helyzetben, mivel beléd szeretett, sérülékeny. Azzal kíméled meg a leginkább, ha finoman de határozottan elbúcsúzol tőle. Az időhúzás, a következetlenség csak megnehezíti mindkettőtök dolgát.

Ez az egyik lehetőség. Másik, hogy túlságosan is erős az exed iránti vonzalmad, és ez az ami miatt a másikra nem tudsz így tekinteni. (Ezt csak akkor tudhatnád meg, ha az exxel teljesen lezárod a kapcsolatot magadban is, és feldolgozod azt.)


Az exxel kapcsolatosan:

3 hét valóban semmi. Nem hinném, hogy ilyen hirtelen annyira változnának az emberek, főleg, mivel nem egy gyerekről, vagy tiniről van szó. Az a sejtésem, hogy ő nem igazán szerelmes beléd, csak kihasznál. Szex jó, lakás jó, talán még gondoskodsz is róla... Persze, hogy hozzá lehet szokni, főleg, ha egy jóval fiatalabb nőről van szó. Aztán meg ha megunt, akkor lép. A házasság meg valahogy gyanús nekem, nem mernék erre mérget venni. De amúgy sem kötném össze magam egy olyan partnerrel, akivel intellektuálisan nem vagyunk egy szinten, és igény sincs benne, hogy megértsen.


Egy jól működő kapcsolathoz több dolognak kell egészségesen működnie: szex, szeretet, intellektuális valamint lelki kapcsolódás.

2017. márc. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!