Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alábbi négy világsztár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi négy világsztár színésznő közül ki az akivel halandó emberként a legtöbb esély lenne összejönni?

Figyelt kérdés

TUDOM hogy még a "legkönnyebbel" is a kvázi lehetetlen kategória, ezzel sajnos tisztában vagyok, de azért bármi megtörténhet, szóval a "kvázi lehetetlenen" belül, ki az akivel a legkevésbé lenne mégis lehetetlen, akinél legalább egy fél ezrelék esélye lenne hétköznapi, vagy legalábbis majdnem hétköznapi embernek ha ismerkedni szeretne?

Azért ez a négy mert ők szerintem a legszebbek, legvonzóbb nők ma Hollywoodban, és tervezek kimenni az USA-ba LA környékére dolgozni majd, gondoltam hátha.

Nem kell lehurrogni, mint írtam tisztában vagyok az esélyekkel alapból, de mégis, ki az akinél abszolút ténylegesen nulla, és ki az akinél legalább valami 0,0001% esély lehet?

A négy színésznő akikre gondoltam, közülük kéne kiválasztani a leg "elérhetőbbet":

Gal Gadot, Scarlett Johansson, Brie Larson, Karen Gillan

Fikázást, röhögést ilyesmit nem kérek, mint írtam tisztában vagyok a dolgokkal, csak érdekel. A normális válaszokért viszont hálás leszek. :)



2021. jan. 28. 01:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Karen gillan, ami legelerhetobb.
2021. jan. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem röhögünk
2021. jan. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha meglát téged, bármelyik azonnal rábukik a csigaházra.
2021. jan. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Valamennyi eselyed barmelyiknel van.


A baj az, hogy nekik egy átlagembertől merőben eltérő az életvitelük, és (közeli baráti tapasztalat!!) a hűség fogalmát is merőben másként értelmezik ebben a világban, mint máshol. Hónapokig forgatnak más országokban, összezárva a stábbal...

Nem beszélve a szereposztó díványokról, ami egy bevett és létező jelenség még itt Magyarországon is, hát még USA-ban. Ráadásul ha össze is jönnétek, ezekre a nőkre mindig-mindig hajtanak majd férfiak még akkor is, ha az esküvőtökön vagytok és ott állsz mellette :D

Ezek a férfiak pedig sok esetben (dollár)milliárdos vállalkozók, Herkulesi testű személyi edzők, stb. Plusz a már említett rendezők, producerek, akik hozzá vannak szokva, hogy a szerepekért cserébe kapnak kisebb-nagyobb szolgáltatásokat, mert ha nem, akkor aztán nem sok szerep várható...


Ugyanúgy a bulvársajtó kereszttüzébe kerülsz majd te is mint ő, folyton a magánéletetekről fog csámcsogni mindenki (mindig lesz olyan "barátod", aki némi instant cash-ért cserébe megoszt majd pár személyes infót rólatok, vagy ha nem, akkor az újság kitalál valami baromságot, és akkor mehet a magyarázkodás egymásnak a semmi miatt).


Aztán managerek egész hada akar minél több pénzt kisajtolni a színészekből, akiket nem nagyon érdekel, hogy egy emberről van szó, ők fogják beosztani az életeteket, nem ti saját magatok. Különféle reklám- és megbízási szerződések béklyójában telik majd az életetek.


Szóval én a helyedben akkor sem akarnék hosszabb távon egy világsztárral kapcsolatban lenni, ha saját maga könyörögne, hogy légy a barátja :D

2021. jan. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem követem nagyon a bulvárhíreked, de Gadot és Johansson férjnél van és minimum egy, de talán több gyerek anyukájaként azt hiszem, nem fogják ezt a státuszt kockáztatni veled :)

Most gyorsan megnéztem, Larsonnak is van pasija, szóval ez alapján Gillan lehetne az egyedüli játékos.


Mondjuk meglepődnék, ha LA-ban egy sima mezei takarítóként vagy baristaként valami Starbucksban pont összekadnál bármelyikükkel is és lehetőséged nyílna megkörnyékezni őket. Jellemzően nem egyedül és nem gyalogosan teszik ki a lábukat az otthonukból, részben a hozzád hasonló elmebetegek miatt.

2021. jan. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Karen Gillan-t mondanám, mert szerintem ő legföldhözragadtabb és legszimpatikusabb négyük közül.


Mondjuk nem értem, hogy miért jönnél össze bármelyikükkel, amikor nem tudna működni a kapcsolatotok. Túlságosan különböző világot éltek.

2021. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de akinek sikerül, adjon tippeket.
2021. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Hát amúgy Scarlett Johanssonnak már ez a haramdik férje úgyhogy lehetsz te a negyedik xdd

Brie Larson a barátjával kb két éve van együtt úgyhogy az nem is olyan sok.

Karen Gillenek vagy 2012 óta nem volt barátja úgyhogy szerintem is nála lenne a,,legnagyobb esélyed".

Legkisebb esélyed szerintem egyértelműen Gal Gadotnál van mivel 13 éve házas és két gyereke van.

De én szurkolok neked hogy összejöjjön valamelyiket xd

Btw. Jó az ízlésed 😉

2021. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülye kérdés így magában, mert már maga a kérdés feltételezi azt, hogy minden hollywoodi híresség egy sznob, és azt is, hogy valamelyik vagy "lazább" és "normálisabb" azért, ha hajlandó lenne nem szakmabelivel találkozni, vagy igénytelenebb.


Sztem, ha vkiről nem lehet azt tudni, hogy golddigger vagy szenzációhajhász, akkor ne is feltételezzük ezt róla. Én tényleg abból indulnék ki, ha már kérdés az, hogy neked kinél van esélyed jelenleg, hogy ki az aki a legnagyobb valószínűséggel szingli... meg pl. interjúk alapján kivel a legkompatilisebb a személyiséged. Mert az is lehet, hogy pl. teszem azt, Scarlett Johansson alapvetően nem zárkózna el attól, hogy nem híres emberrel randizik, de közben meg Bélától pont feláll a hátán is a szőr, annyira taszítja.

2021. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapjan nalam sincs eselyed, annyira primitiv a szemlelet.
2021. febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!