Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire nem érdeklem a csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem érdeklem a csajt hogy sosem keres?

Figyelt kérdés
Egy facebook csoportbeli lánnyal kezdtem el beszélgetni kb egy hónapja..Eleinte írt 1x-2x ő is de mostanában már semmi. Beszéltük hogy fogunk randizni. Aztán úgy is lett volna de jött azzal hogy most nem jó a munka miatt meg hogy 8ra haza kell érni amit meg értek de na. Rá is hagytam a dolgot hogy majd akkor ő írjon ha akar mert én már nem fogom ezzel csesztetni. Kicsit belefáradtam hogy mindig ilyen van. Pedig tök jól elbeszélgetünk de nagyon egyoldalú.

#randi #ismerkedés #párkapcsolat #egyoldalú beszélgetés
2021. jan. 28. 19:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

1 honap alatt mar eluszott a hajo.


Sok embernek neten akkora a figyelme, hogy tart vagy ot percig.



Ne foglalkozz vele, majd talan ir valamikor. Amugy nem fog.

2021. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog írni, ne reménykedj. Van más. Keress mást te is!
2021. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nő ilyen, tapasztalataim szerint. Elvárnák, hogy udvari bolondként szórakoztasd őket, de még így is unalmas vagy nekik. Egy ideig még csak-csak tart a beszélgetés, aztán ennyi. Én is sokszor tapasztaltam már, hogy hiába voltam nyitott és érdeklődő, önálló gondolatuk nem nagyon akadt, és még visszakérdezni sem igazán tudtak. Az igazán szomorú csak az, hogy még az intelligensebb, normálisabb lányoknál sem mentem túl sokra. Sajnos rohadt nehéz olyan nőt találni, akit igazán érdekelni tudsz.
2021. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok


3. Jaja tok igaz, aterzem. Amig uj vagy, addig erdekes vagy. Aztan megszokik es nem leszel neki uj.



(Igaz, ha pl visszakerdezni sem tud, akkor nalam ott felejtos)

2021. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek sajnos, ezért tartom komolytalannak a netes ismerkedést, ahogy a 3. is írta elvárják hogy szórakoztasd őket ésatöbbi.. Nekem is volt nem egyszer hogy elkezdődött a beszélgetés azthittem hogy milyen jól elvagyunk már kezdtem beleélni magam a beszélgetésbe és hogy végre egy normális lány akivel lehet beszélni erre szép lassan kivonja magát a beszélgetésből és egyoldalú lesz a beszélgetés (kérdez-felelek) vagy roszabb esetben egyáltalán nem is méltat válaszolni otthagy szó nélkül én meg már ezt annyira unom lefutni mindig ugyanazokat a köröket belefáradtam én is abba meg bele sem merek gondolni hogy rajtam kívűl még hány férfi csapja nekik a szelet és gondolom törvényszerűen mindig a legérdekesebbnek legizgalmasabbnak válaszolnak
2021. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#4: Hát igen, sajnos ez van. Volt, amikor kvázi eltűnt a csaj, én meg megírtam neki, hogy ha ennyire nem érdeklem, vagy baja van velem, akkor hagyjuk a francba az egészet. Erre jött a magyarázkodás, hogy neki nincs semmi baja, csak sok a munka, vagy ez meg az van, de amúgy érdeklem őt stb. Szóval a tipikus hülyítés. A legtöbbje még a neten keresztül is gyáva bevallani, hogy ennyi, csak hogy ne ő legyen a hibás, inkább sunyi módon eltűnik, vagy rosszabb esetben kreál egy olyan helyzetet, hogy még a végén neked kellene szarul érezned magad, mintha valamivel megbántottad volna őt. Undorító ez az egész, és az évek során sajnos csak a rossz tapasztalataim gyűltek. Egy ideig próbáltam hinni mindenkinek, esélyt adni, de egyre inkább azt látom, hogy nincs értelme.
2021. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

6


Hasonlo volt az utolso ismerkedesem. Csak mas pasikrol beszelt, nagyzolt, hogy mennyit randizik, de nyafogott, hogy tul jo a szive es mindenki csak atveri. Eltunt, majd irtam, hogy ez gaz meg hallgatni a pasi ugyeit. Erre visszasirta magat en f..sz meg benyaltam. Dumaltunk egy kicsit, majd eltunt 3 napra. Ha nem huzom ki belole, nem tudom meg, de a kis mucika talalt egy masik pasit.


K...ra gusztustalan hogy banunk egymassal "szerelmet keresek" neven.

A tarskeresest megalazonak, onbizalom rombolonak es toxikusnak elem meg.



Btw. A nyafogas a jofiuk utan es a jatszmazas (ha valamit nem ugy csinal, ahogy elvarja) az megy. 🤮

2021. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg hozzateszem, hogy nagyon gaz a ghostingolas es az, hogyha 1-2 napig nem beszelunk (ugye csak nekem kell keresni...) magatol nem fog erdeklodni, vagy talal egy masik pasit...
2021. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#7: Na igen. Régebben itt is megesett, hogy egy-egy ilyen "senkineksemkellek" típusú lánnyal próbáltam ismerkedni, "természetesen" egyikkel sem lett semmi, vagy szó nélkül eltűntek, vagy leráztak. Úgyhogy egy idő után immúnis lettem az efféle női picsogásra. Ha hosszabb idő után akarsz találkozni, rád unnak, ha rövidebb idő után, akkor biztosan csak dugni akarsz. Volt egy csaj, akit itt ismertem meg, konkrét ismerkedős kérdést írt ki. Elkezdtünk beszélgetni, aztán átmentünk Fb-ra. Egyszer elkezdett mesélni nekem az exéről, és azt mondta, hogy máskor is biztosan fog még mesélni róla, mert sok mindent éltek át együtt. Nem akartam neki mondani, hogy ha ismerkedni akar, akkor a fszomat se traktálja már az exével. Olyan is volt, akivel szintén itt beszélgettünk, nagyon élvezetes leveleket váltottunk, vitatkoztunk egymás világnézetével, gondolataival, persze jó értelemben (és nőtől szokatlan módon még érveket is képes volt felsorakoztatni). Örültem, hogy végre egy értelmes, normális nő, kezdtem beleélni magam a dologba. Egyszer felvetette, hogy beszéljünk máshol, én erre megadtam a Fb-omat és az e-mail címemet. Erre ő nyomtalanul eltűnt, máig sem értem, hogy miért. És valamiért rendszeresen ez van, hogy hiába próbálok türelmes és érdeklődő lenni, egy idő után mindennek vége. Akár hamar szeretnék találkozni, akár később.
2021. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon mar NAPI EGY (megnezheted) noi nyafogas van, valami alap dolgon.


Nem utalom oket, sok lany haverom van. De csak rohogni tudok ezen. Nyafognak, hogy nincs rendes pasi (azaz neki tokeletes, mert a tobbit kikukazza), minden pasi csak azt akarja (ez kb olyan, minthogy a nok meg penzt), vagy minden kapcsijaban szemet volt a pasi. Nahat, nem mondod? Csak nem osszejossz minden huncutka kis majommal, mert cuki, aztan szenvedsz, de a normalisakat selejtnek nevezed? Kapcsolatok basszus, lassan oszeteszem a kezem, hogy nem vagyok szuz...nemhogy meg kapcsolatban legyek...


Amikor irom, hogy nekik is tenni kellene az ismerkedesbe, egy normalid kapcsolatert, azt hiszik ittam. Fingjuk nincs hogya tehetnenek a dolgokert... Talan nem csak ulni es varni kene a csodat, akkor nem lenne csak sz..r kapcsolatod.

2021. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!