Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire nem érdeklem a csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem érdeklem a csajt hogy sosem keres?

Figyelt kérdés
Egy facebook csoportbeli lánnyal kezdtem el beszélgetni kb egy hónapja..Eleinte írt 1x-2x ő is de mostanában már semmi. Beszéltük hogy fogunk randizni. Aztán úgy is lett volna de jött azzal hogy most nem jó a munka miatt meg hogy 8ra haza kell érni amit meg értek de na. Rá is hagytam a dolgot hogy majd akkor ő írjon ha akar mert én már nem fogom ezzel csesztetni. Kicsit belefáradtam hogy mindig ilyen van. Pedig tök jól elbeszélgetünk de nagyon egyoldalú.

#randi #ismerkedés #párkapcsolat #egyoldalú beszélgetés
2021. jan. 28. 19:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, akkor felejtős a dolog.


Van egy csaj haverom, annyira el van szállva magától, hogy ő mennyire jó nő, saját magát állította be a telefonján háttérnek. Szerencsére csak haver, de vagy másfél éven keresztül hallgattam tőle, hogy de szemét a pasija, aki nyíltan ki is mondta, hogy nem szereti a lányt, és sosem szokott szerelmes lenni, és le se sz.rja a csajt, persze a csaj mindig széttette neki a lábait. Többször szétmentek, de a csaj nem bírta elengedni azt a kant. Nekem sírt állandóan, meg jött az összes férfi egy szemétláda dumával, közben elég lett volna a barátzónájában körülnézni, de az nem volt elég jó, különböző okok miatt. Valahogy kicsit sem tudtam sajnálni. Aztán, mikor úgy tűnt, hogy végleg lezárta a dolgokat ezzel a palival, akkor szinte rögtön alakult a dolog egy másikkal, persze a csaj rögtön a közepébe csapott. Szex, szex, szex. Úgy gondolta, hogy a pasas majd szerelmet vall neki, erre homlokegyenest az ellenkezője történt. Közölte vele, hogy ez nem fog működni, a csaj pedig nem értette, hogy miért történik ez vele mindig. Persze, azóta összejár az előző pasival...

2021. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
felnőtt nőként mondom: nem érdekled igazán. de erre majd te is rá fogsz jönni
2021. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%
#12: Nem is azzal van a baj, hogy valakinek nem tetszik a másik, hanem azzal, ha ezt gerinctelen, patkány módon nem meri elmondani. Még neten sem, ahol még csak a másik ember szemébe sem kellene néznie. Amúgy a nők kb. csak ennyit tudnak (tisztelet annak a minimális kivételnek), hazudoznak, hárítanak, sunyiskodnak, miközben meg ők elvárják a férfiaktól az őszinteséget és a határozottságot. Miért jó az, ha szerencsétlen férfit túráztatják, hitegetik, esetleg hetekig beetetve, hogy lehet találkozás vagy akár még több is, utána meg jön a nagy semmi?
2021. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

13-as, hidd el, a férfiak se különbek. Legutóbbi sztori:

a srác keresett minden nap, mindent velem beszélt meg, én lettem a best az életében, persze elsunnyogta, hogy mellettem (miközben nekem lökte a rizsát) másokkal ismerkedett.

Végül besokalltam, és elkezdtem leépíteni, ő meg ott áll, és baromira nem érti (vagy nem akarja érteni), hogy mi a gond. Csak tátja a száját (és összejár valakivel) és csodálkozik, hogy én meg eltávolodtam tőle.

Csak azért mondom, hogy ez nemtől független.

Mindkettőnél ott van az, hogy talonba tartják a másikat, főleg, ha tudják, hogy az illető odáig van értük.

2021. jan. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Neten ez a legegyszerubb. Eltusolni, lapitani, ghostingolni
2021. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem pasikent szivesen beszelt veled, de mikor biztos lett, hogy jarnal vele, igazabol csak nem akart nemet mondani?
2021. jan. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%
#16: De miért nem lehet őszintének és gerincesnek lenni? A nők bezzeg elvárják a férfiaktól, hogy minden körülmények között azok legyenek. Miért nem lehet nyíltan megmondani, hogy "bocs, de nem"? Ráadásul még csak nem is kell a másik ember szemébe nézniük.
2021. jan. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Dehat jellemzoen a ferfiak szoktak hallgatni es eltunni, ha kellemetlen a mondanivalo.

Azt viszont garantalom, hogy sokkal nagyobb lelki serulest okoz, ha szepen megmondja az ember, nem, nem szeretnek ferfikent toled semmit. Nem nincs baratom. De, szeretnek egyet. Csak nem teged.

2021. jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!