Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as nők, miért féltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as nők, miért féltek ennyire a férfiaktól, az ismerkedéstől?

Figyelt kérdés

Ennyire rosszak a társkeresési tapasztalataitok? Vagy már van a hátatok mögött pár rossz kapcsolat?

Nem vagyok sem csúnya, sem elhízott pasas. Érdeklődőnek, kommunikatívnak tartom magam. De tényleg, nem harapok és tudok úriemberként viselkedni.



2021. jan. 30. 08:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem félünk.
2021. jan. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Az, hogy tudsz úriemberként viselkedni édeskevés. Ezt elég gyorsan leveszik a nők, de a férfiak is. Szerintem tudsz, de nem szeretsz és ez lekorlátozza a lehetőségeidet.
2021. jan. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

Ne ismerkedek. Pont.

Örülök, hogy le tudtam zárni egy hosszú kapcsolatot, egyedül a gyerekemnek élek, és azt érzem, hogy most így kerek egész az életem.

A bizalmam a komplett férfi nemben megingott, azt nem tudom, hogy egyáltalán helyreáll-e valaha. Egyrészt mert másik nő miatt mentünk szét. Mi másért? Viszont azóta aki tudja, hogy újra szingli vagyok, az elkezd nyomulni. Az is, aki házas, évek óta van párja, most jött világra az első gyereke, ezek nem semmi se szent. Olyanok, akikre azt hittem idáig, hogy jó férjek, ismerem a családot, és tényleg minden rendben, a felesége is csinos, egy tünemény. Ennek ellenére jönnek a titkos kis üzenetek, a nyílt leszólítások, van mikor egész pofátlan módon. Annyira megundorodtam az egésztől, hogy hihetetlen. Teljesen megdőlt a hűségbe vetett hitem.

Jelenleg barátkozni se szeretnék férfiakkal, nem hogy mást.

Ezzel párhuzamosan egyre több pozitívumot élek át független, szabad emberként. Most bőven elég az a kötöttség, ami az anyasággal jár. Viszont rengeteg tehertől megszabadultam, amit eddig észre se vettem, mert egy kapcsolatban természetes volt, hogy hozok érte áldozatot.

2021. jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
#3 sajnálom, a többi férfi nevében is. De hidd el, vannak még férfiak akiknek a hűség szent dolog.
2021. jan. 30. 09:45
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem félek, a félelem mást jelent.

Inkább megfontoltabb és körültekintőbb vagyok az eddigi tapasztalatok alapján.

Szívesen ismerkedem de meggondolom kivel mit osztok meg az életemről 😊

31N

2021. jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Félni én sem félek. De már sok mindent láttam, pont ezért egy 30 körüli nőt már nem annyira lehet lóvá tenni általában és óvatosabb.
2021. jan. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy férfiként írok, de szerintem nem is annyira félnek, inkább sokkal megfontoltabbak. Én azt érzem, hogy sokan közülük már úgy gondolkodnak, hogy vagy egy igazi, normális kapcsolat, amire lehet is alapozni (jelentsen ez családot, vagy csak két ember kapcsolatát), vagy az egyedüllét. Az ilyen "próbáljuk meg, aztán majd meglátjuk" féle kapcsolatok már nem érdeklik őket.

Sőt, szerintem az ismerkedési szokások is megváltoznak 30 körül. Azt aláírom, hogy nem vagyok egy hiper-szuper álompasi, de nekem mindig könnyebben ment az ismerkedés úgymond semleges terepen és ez 30 felett még inkább így lett. Rajtad férfiként nincs ott a kényszer, hogy jó benyomást tegyél, a nők meg nem érzik magukat húspiacon. Többen mondták, hogy azért sem mennek fel ilyen helyekre, mert ott azt érzik, hogy "fel vannak címkézve" és mint valami maradék árút kellene eladni önmagukat.

2021. jan. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
48%
Nem félnek, ha megütöd a lécet. Saját ház, jó kocsi, sok bevétel, amiből futja nyaralásra.
2021. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
22%
Azért félnek mert a szépségük már szarrá fonnyadt, nem maradt adu a kezükben és így már nem nagyon pofázhatnak.
2021. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%

9-es beszélsz marhaságokat. Rengeteg a jelentkező, úgy mint régen. 2 gyerekes anyaként mondom ezt, úgy, hogy 14 éve együtt élek a párommal. Nem keresem más férfiak társaságát és mégis megtalálnak időnként. És a legmeglepőbb, hogy jóképű nálam fiatalabb férfiakról van szó.


3-as szerintem rengeteg hűséges pasi van. Nem szabad általánosítani néhány görény miatt.

2021. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!