Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehet egy átlagos harminca...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy átlagos harmincas férfi, hogy kapósabb legyen a nők számára?

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 10:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%

‘lapatallu bajgunar kocsog’

juj ugy erzem, valaki nagyon irigy itt a jokepubb ferfiakra

2021. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
23%

7es, az onmagaban valoban nem igaz, hogy csak tehetos embereknek van parjuk.


Az viszont konkret tapasztalatom, hogy egy csajjal kavartunk egyszer, en szerettem volna tobbet is, o nem, ezt persze nem kozolte, csak elkezdett ilyen leszarosan viselkedni, szoval nyilvan hagytam a dolgot.


Amikor ez tortent, meg mezogazdasagan dolgoztam, sajat vallalkozasban, se rosszul, se jol nem kerestem, ezt o is tudta.


Aztan vert izzadva atkepeztem magam, mert elegem volt belole, hogy a bevetelem olyan dolgoktol fugg nagyban, amire nincs rahatasom (idojaras, felvasarloi armanipulaciok, stb), most egyreszt jobban, masreszt kiszamithatobban keresek, mint anno, nyaron nem latastol-vakulasig gurcolok, stb.


Amikor kesobbi talalkozaskor ez a lany errol a valtasrol tudomast szerzett, teljesen erezheto volt, hogy elkezdett erdeklodni felolem. Hirtelen a belso ertekeim is fontosak lettek, mig elotte csak akvarasra voltam jo, de arra is csak ugy, hogy ezt nem kozolte normalisan velem.


Szoval igenis a nok tobbsege nem a potencialt nezi a ferfiakban, hanem a pillanatnyi allapotat, es ha majd elert a ferfi egy szintet, akkor majd kegyeskedik kapcsolatba lepni vele.


Ezt hitte ez a csaj is, de ekkor meg mar en rohogtem ki, hogy ugye nem gondolja komolyan, hogy azok utan, ahogyan a multkor "intezte" kettonk helyzetet, en valaha barmilyen kapcsolatban akarok lenni vele? :D

2021. febr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
29%

#12: ez szepen beleillik at alatlad felepitett kis vilagba, de arra nem gondoltal, h a csaj csak ugy siman elkezdett ujra erdeklodni es nem azert tette, mert ‘kiszagolta, hogy jobban keresel’? nem kell

mindenben az erdeket es rossz szandekot latni.

velem is volt mar olyan, h elkezdem ujra erdeklodni, nyitni ferfiak irant, akikkel korabban nem annyira akartam semmit es nem anyagi oka volt. azt se tudtam, mennyit keresnek epp, tokre nem erdekelt. szerinted ez a lany honnan tudta volna meg, h jobban keresel?


de meg ha igy is lenne, egy eset semmit sem bizonyit. ez olyan, minthogy valaki azzal jon, hogy a nagyapja kemeny dohanyos volt es megis elelet 90 evig. es?! ez EGY EGYEDEI ESET. kivetel. attol meg nem fog minden lancdohanyos makkegeszsegesen 90 evig elni, h volt egy ilyen eset. remelem erted a hasonlatot.

2021. febr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

13

Nem én írtam a 12-es választ, de én is válaszolok.

Lehet, hogy ez történt? Lehet ebben az esetben el lehet ítélni valakit? Miért ne?

De akkor legyünk jószívűek és rájött, hogy igazából egy arany ember volt, mert utána a többiek mind rosszabbak mint ő volt és ezért nyit. Ez esetben el lehet ítélni? El. Miért kéne magasztalni valakit, aki nem tudja értékelni amije van és utána meg ahogy kiderült, hogy nem is volt olyan rossz party visszamenne hozzá?

De egy fiktív eset, XY nyomi srác szerelmet vall YX csajnak aki lepattintja rosszabb esetben ki is röhögi. Ezek után 5-10 évvel tegyük fel taliznak és lett belőle egy normális csávó, akit már el tudna magának képzelni, viszont a srác meg lepattintja, vagy rosszabb esetben beeteti, hogy igen igen aztán szex után meg otthagyja. Ilyen esetben miért kellene még a másiknak lelki furdalást éreznie, hogy próbálkozik bármi okból kifolyólag? Hozott egy döntést és kész.

2021. febr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
#14: nem kell lelkiismeretfurdalast erezni vagy osszejonni vele ‘szanalombol’. ez a resze teljesen mindegy. ez csak azt mondom, hogy az emberek es emberi kapcsolatok (alatlaban) kicsit komplexebbek annal, hogy nincs penz - szakitas, van penz - ujra nyomulas. nem tudjuk, ez a lany miert nem akart a pasitol semmit az elejen, ezer oka lehet, ahogyan annak is, h kesobb elkezdett ujra erdekloni iranta. nem mindenki ilyen egybites, hogy ha ha van penz, mehet, ha nincs, nem.
2021. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Persze, viszont sokszor van ilyen.

Én annak sem lennék híve, ha X pasi nyomulna Y volt exére aki mondjuk felszedett 10-20 kilót ezután lepattintotta, majd ahogy lefogyott megint nyomulna rá. (Bár mondjuk hülye példa mert ez inkább testi vonzalom lenne, mintsem anyagi vagy hozzáállási dolog.)

Jobb példa ha a csávó lepattint egy csajt, utána meg ahogy összejön a csaj mással utána meg kaparja az ajtót mert, hogy milyen jólelkű lány is volt.


Viszont akár mi van a háttérben, lepattintani valakit utána meg újra próbálkozni. A 12 viszont úgy írta le, hogy a csaj kb szart a kapcsolatra ami volt aztán meg kaparta miatta az ajtót. Tehát vagy a csávó külseje változott meg, vagy több pénzt keres vagy tőle csak rosszabbat talált (ergó realizálta mit vesztett). Ha ezek közül nem áll fenn egyik sem, akkor nyilván nem akarna visszamenni, de ez vica versa nemtől függetlenül.

2021. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

12es vagyok.


Az egyik legjobb baratom unokahugarol van szo, es onnan tudta meg, hogy amikor egyszer jottek latogatoba (kulfoldon elnek, igen messzi orszagban, ezert egy evben max egyszer-ketszer jonnek), es en is ott voltam, akkor az unokahugi anyja (aki ugye baratom testvere) megkerdezte udvariassagbol, hogy "na es mi a helyzet a gazdasagban?", en meg mondtam, hogy majdnem teljesen felszamoltam mar, mas munkam van. Errol beszeltunk par szot, hogy micsoda, a kerdeseire valaszoltam. Elmondtam osszegek nelkul, hogy jobban fizet, de inkabb azt hangsulyoztam, ami szamomra fontosabb volt: hogy biztos allas, es nem dompingszeruen kell dolgozni, hanem egyenletesen.


Na es addig a leanyka is max bajcsevegest folytatott velem, ezek utan meg erdekes meg messengeren is beszelgetest kezdemenyezett. Pedig elotte ket evig egy betut nem irt, csak max megkoszonte, hogy boldog szulinapot kivantam, de pl o mar nem kivant nekem ket even at egyszer sem :D, akkor valtottunk par szot, ha amikor eljottek Magyarorszagra, en is pont meglatogattam a baratomat.


Szoval egyszeruen ereztem, hogy honnan fuj a szel.

2021. febr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

17

Jó most majd az lesz erre a válasz, hogy azért kezdett érdeklődni mert látott élőben és az érzelmek. Ami lehet így van, de na...

2021. febr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

így van, kérdezd meg a kedves hölgyeket, milyen férfire vágynak


biztos sok jó tanácsot fognak adni, hiszen tudják, és be is merik vallani, mit keresnek a férfiakban

2021. febr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
65%
Ez csak a gyk női tagjai között elfogadott, hogy nem számít a pénz. Aztán kimész a világba, és olyan pacákoknak van csinos nőjük, akiket bottal sem piszkálna meg a kutya sem. Biztos a jellemük miatt (itteni nők szerint)...
2021. febr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!