Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ismerik el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ismerik el, hogy ÁTLAGOS férfinak lenni a mai világban egyenlő az örök magánnyal vagy a halállal?

Figyelt kérdés
És nem érdekel, hogy hány, szerintetek átlagos férfinak van párkapcsolata. Az vagy kamu, vagy tinikorban jöttek össze vagy mégsem annyira átlagos a srác.

2021. febr. 7. 04:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
13%

Vagy idosebb a csaj, vagy az alfa gyereket neveli.



36F incel



(Atlagos ferfinak lenni azt jelenti, hogy nem leszel tartasdij-automata)

2021. febr. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
94%

Részben az embertől is függ,ha csak várja a csodát és a négy fal között van akkor az esélyed csekély, tapasztalat alapján mondom.

Régebben voltak lányok álltalánosba és közép suliban is aki udvaroltak,volt pár normális és gyönyörű csak hát buta voltam így megfutamodtam.

Most meg magam alatt vagyok több éve,na és ez mind az én hülyeségem.

2021. febr. 7. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
91%
Pedig komolyan mondom átlag alatt vagyok szerintem,maximum a kék szemem az ami tetszett nekik leginkább, az mondjuk nekem is.
2021. febr. 7. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
85%
Ha van fotós ismerősöd, javaslom az esküvői és kisbabás családi fotók nézegetését. A vőlegény/apa általában totálisan átlagos fickó.
2021. febr. 7. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
94%
Pedig olyan embereknek is lett felesége és családja, akire azt mondtam, hogy bottal sem. 🤦
2021. febr. 7. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
83%

Ha ezenne kihalna az emberiseg.


Gondolkodj mar egy kicsot mielott incelkedsz

2021. febr. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
80%

Azt elismerjük hogy ha az átlagos férfi nem éri be átlagos nővel akkor magány,halál vagy buzulás marad.


Am jó lenne ha igaz lenne amit mondassz akkor mára már nem lennnének átlagos vagy csúnya férfiak és a csúnya nők is jóképű pasit kaphatnának. De így sajnos az átlagos vagy csúnya párok gyárták a további átlagos vagy csúnya pasit.

2021. febr. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
73%

Van egy olyan apróság is, mert ez is egy ok rá....


Hogy milyen közegben ismerkedsz.


Sokszor elmentünk mi régen barátokkal bulikba partikba, klubbokba, és ott esélyem sem volt megismerkedni egy lánnyal sem, mert a barátim mind sokkal jobban néztek ki nálam és csak ők kellettek a nőnek.


Soha nem hitték el, hogy nekem esélytelen és mind azt mondták, hogy nem a külsőm a baj..nem a f**aszt nem.


Akik jobban néznek ki azok ezt soha nem fogják megérteni soha.

2021. febr. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
59%

Amennyiben az ÁTLAGOS azt jelenti, hogy képtelen a XXI. század kihívásainak megfelelni, akkor igen. De hogy te, kedves Kérdező, képes vagy-e felnőni a pártalálás fejlettségi szintjére, nos, azt ki dönti el? Ki érte a felelős? Kinek a kezében van az irányítás?


Figyelek.

2021. febr. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
26%
Mert a nőktől semmi sem áll távolabb, mint az, hogy önmagukba nézzenek.
2021. febr. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!