Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ismerik el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ismerik el, hogy ÁTLAGOS férfinak lenni a mai világban egyenlő az örök magánnyal vagy a halállal?

Figyelt kérdés
És nem érdekel, hogy hány, szerintetek átlagos férfinak van párkapcsolata. Az vagy kamu, vagy tinikorban jöttek össze vagy mégsem annyira átlagos a srác.

2021. febr. 7. 04:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
36%
#40 Igen ezt nem értik meg, hogy nincs meg mindenkiben ez a tulajdonság. Nekem is volt olyan haverom, aki fel sem merte vàllalni kiket dugott meg, ha kértük mutassa meg facen rögtön terelte a témát.
2021. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
78%

39#

"Csak mondja mindenki, hogy jaj, edzeni bullshit, de senki nem próbálja ki, hogy tényleg?"

Kipróbáltam, egész jó dolog volt edzeni, de kb. 1 nőt nem érdekelt

És ahhoz hogy kitartóan folytatni lehessen akaraterő kell, ami a sikerélményből meg a boldogságból fakad, viszont ha nincs semmi, akkor semmi kedve az embernek bármit is csinálnia, nincs semmi motiváció

De te ezt honnan is tudnád, hogy is érthetnéd ezt? hisz nem voltál a nők körében népszerűtlen, ez egész biztos.

Én viszont tudom milyen az, kár itt osztani az észt

2021. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
40%
40: Ez milyen találó. Van egy férfi, aki még engem, a durván átlag alatti nőt is megdugna. Igen ám, csakhogy ő az anyjával szinte pontosan egyidős vén, kiélt, elhasználódott exrúdtáncosnővel is megtette jobb híján. Roma lányokkal is. Olyannal is, akinek az alapvető higiénia sem volt erőssége. Bárkivel, akin lyuk van. De rajta kívül nem nagyon van még egy ilyen beteg alak a környezetemben. Ennyit a lejjebb adás létjogosultságáról... Meg egyébként arról is, amikor más kérdéseknél megkapom, hogy nekem ettől a fazontól hasra kellene esnem, mert lám, mégiscsak kellenék valakinek, fene a válogatós☝️ fajtámat.
2021. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
29%
Hát én úgy is edzéssel kezdtem, hogy a lakást pont annyit hagytam el, mint karantén alatt, plusz terápiára is elcsoszogtam a depresszióm miatt. De minden reggelt mozgással kezdtem, akkor is, ha sírtam közben a szobabicajon.
2021. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
34%

Az átlagos férfi az átlagos nőhöz képest szintekkel lejjebb van. Kicsit fel kéne tornázni magatokat.


Komolyan kérdezem: a férfiakban nincs benne az, hogy vágyjanak rájuk? Hogy kívánják őket? Nekik elég, ha a nő csak "engedi" a szexet?

2021. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
27%

Az a baj, amit az utolsó írt. Az átlag férfi nem ad bele annyit az életébe mint egy átlag nő. Számokban mérve pl több diplomás nő van, de több elhízott pasi. Több nő törődik a külsejével, jár kozemtikushoz, fodrászhoz, az álag férit ilyenek nem érdeklik. Szóval ha azt vesszük, az átlag nő is egy csomó energiát fektet a külsejébe meg magába, hogy vonzó legyen. Az átlag férfi meg áll a sörhasával ami nagyobb mint egy két gyereket szült nőnek, az anyukája vágta hajával meg a kinyúlt Tescós pólójában, és csodálkozik, hogy a meccsnézés mint kizárólagos hobbi nem elég érdekes a nőkenek. Így nyilvánvaló, hogy átlag Julis, aki egyetemet vézett, sportol, figyel a külsejére, ellenben nincsenek olyan kiemelkedően szép vonásai, nem érzi magát egy szintnek átlag Józsival, aki könyvet utoljára általánosban olvasott, sportja futni a busz után, és aki szerint arckrémet használni b.zis, de legalább fejre átlagos. És nem érti, hogy az átlag nő miért nem akar tőle semmit, a kifejezetten csúnya nőket meg szinten alulinak érzi.

Nyilván rengeteg-rengeteg férfi nem ilyen, de az átlag sémák az én környezetemben ezek.

2021. febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
95%

Egy átlagos 30 fölötti férfi vagyok, egyedülálló, elég régóta nem volt párkapcsolatom. Minden bizonnyal nem vagyok a nők esete. De kérdező, miért kéne, hogy ez egyenlő legyen az "örök magánnyal" és a "halállal"? Azért, mert nincs barátnőm röpke 10 éve, még nem jelenti azt, hogy magányosan, elkeseredve kéne leélnem az életemet. Hazajövök munkából, azt csinálhatok, amit akarok, senki nem szól bele a dolgaimba, hova szeretnék épp menni, mennyit kéne pihennem, milyen zenét hallgassak... nem kell sehova rohanni, kapkodni, nem kell megfelelnem senkinek, igazából a munkán kívül tök szabad embernek érzem magam és ha esetleg nem alakulna semmi sem, akkor sem szeretnék fölöslegesen szenvedni senki miatt, miközben az ember így is élhet boldogan, ha fejben eldönti.

Kívánom azoknak az "átlagos" férfiaknak, akik el vannak emiatt kenődve, hogy megtalálják a párjukat, de amíg ez nem jön össze, vegyék észre, hogy a függetlenség egy bazinagy ajándék a mai világban.

2021. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:
14%

"Komolyan kérdezem: a férfiakban nincs benne az, hogy vágyjanak rájuk? Hogy kívánják őket? Nekik elég, ha a nő csak "engedi" a szexet?

Na én meg komolyan kérdezem: börtönbe akarsz juttatni minket?

Mert ha igazán engednénk az igenis létező vágyainknak, legtöbbször a börtönbe kötne ki a férfi nemi erőszak kísérlete miatt

Hiába jöttök akármivel, nem így működik a világ hogy egy átlag férfi ráhajt szexuálisan egy átlag nőre csak mert megkívánja, legfeljebb egy alfa úszhatja meg az ilyet, a többinek úgy kell kikönyörögni.

Szóval csak olyan játszik hogy engedi a nő, bármilyen gyávának is tűnik, azért mégis vannak törvények!

2021. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
14%

46# el van tévedve

"...átlag Julis, aki egyetemet vézett, sportol, figyel a külsejére, ellenben nincsenek olyan kiemelkedően szép vonásai..."

Te neked egy diplomás igényes nő hol átlagos ember?

Full ostobaság az igénytelen férfit és az igényes tanult nőt összehasonlítani, ezt mégis hogyan képzeled?

Férfiak között is sokan (átlagosként) sokkal igényesebbek mint ahogy lefested, és sok igénytelen nő is létezik, még az átlagos kategóriában is.

Ez a férfigyűlölő maszlag mégis mire jó? Mit akarsz vele elérni?

2021. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
Incel.
2021. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!