Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ismerik el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ismerik el, hogy ÁTLAGOS férfinak lenni a mai világban egyenlő az örök magánnyal vagy a halállal?

Figyelt kérdés
És nem érdekel, hogy hány, szerintetek átlagos férfinak van párkapcsolata. Az vagy kamu, vagy tinikorban jöttek össze vagy mégsem annyira átlagos a srác.

2021. febr. 7. 04:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
72%
Több dr Kovácsra van szüksége az országnak! Hol rendelsz? Beutalhatom hozzád az összes rinyáló incelt hozzád?
2021. febr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
34%

Dr. Genya azt nem mondta, hogy "az onbizalom es a karizma" honnan is jon. Mert szerintem o se tudja. A masik kedvenc meg a "kisugarzas".



36F incel

2021. febr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
23%

Dr.Kovács árulja már el ha olyan okos, mi van akkor ha kihozta valaki a maximumot a külsejéből, de az még mindig egy szar àllapot?

Mert azt tudjuk hogy helyes arccal nem nagy show egy nőt felszedni, meg az észt kis könnyű úgy osztani.

2021. febr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
84%

Tehát szerinted csak a helyes, jóképű férfiaknak van barátnőjük?

Arról hallottál már hogy minden embernek más a jóképű és más az átlagos pasi? Mivel ez relatív dolog kinek mi tetszik.

Érdekes módon én rengeteg olyan párt látok az utcán akik nem éppen előnyös kinézettel vannak megáldva még is párkapcsolatban vannak.

2021. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
11%
#25 Akkor válassz te is egy előnytelen külsejűt magadnak. Ja hogy neked nem kéne egyis sem, de azért másoknak javasolnád.
2021. febr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
90%
#26 te nem érted amit én mondok... Én senkinek sem javasoltam hogy előnytelen külsejű emberrel legyen együtt. Azt mondtam hogy aki nekem előnytelen külsejű az másnak átlagos vagy helyes lehet, mivel senkinek sem egyforma az ízlése.
2021. febr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
13%

"Arról hallottál már hogy minden embernek más a jóképű és más az átlagos pasi?"

Én hallottam már, csak sajnos nem igaz. Nektek nőknek szinte teljesen egyforma az ízlésetek.

2021. febr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
82%

#28 akkor mondok neked egy példát, barátnőmnek és nekem teljesen az ellentéte az ízlésünk.

Neki a világos hajú, világos bőrű, kék szemű, vékony pasik tetszenek, akiknek baba arcuk van.

Nekem inkább a barna hajú, barna szemű, átlagos vagy izmosabb testalkatú pasik, akiknek férfiasabb az arcuk.

Szerinted ez egyforma?

Akik szerint a nőknek egyforma az ízlésük az szokott körbe nézni az utcán?

2021. febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
38%
Igaz hogy bizonyos mértékben eltér az ízlésünk, de szeme azért mindenkinek van.
2021. febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
92%

Kíváncsi vagyok,hány perc alatt érem el a 0%-ot. :D

Na szóval,nem ÁTLAGOSAK vagyunk,hanem ÁTLAG ALATTIAK.

Szociáldarwinistaként azt mondom,hogy a gyenge,életképtelen példányok,mint én is,kihalnak,és ez így van jól.A génjeink továbbadásával csak elkorcsosítanánk a fajt.(Sajnos a nyomor újratermeli önmagát,ezért nem veszett még ki minden lúzer.)

Lehet itt másokat hibáztatni,mintha nem mi lennénk felelősek a saját életünkért,ideológiákat gyártani a töketlenségünkhöz,mert fáj a tükörbe nézni,de a helyzet az,hogy SENKIT nem érdekel a nyomorunk,ami érthető is.

Marchez ou crevez!(Menj,vagy dögölj meg!)

A mi életünk,a mi döntésünk,a mi problémánk.

2021. febr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!