Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ismerik el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ismerik el, hogy ÁTLAGOS férfinak lenni a mai világban egyenlő az örök magánnyal vagy a halállal?

Figyelt kérdés
És nem érdekel, hogy hány, szerintetek átlagos férfinak van párkapcsolata. Az vagy kamu, vagy tinikorban jöttek össze vagy mégsem annyira átlagos a srác.

2021. febr. 7. 04:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
90%

48-as, te most konkrétan leírtad, hogy minden férfi a lelke mélyén nemi erőszak elkövető lenne?


Szerintem nem érted, amit írok.


Te nem akarsz kívánatos lenni egy nő számára? Miért van az, hogy itt sokan arra játszanak, hogy "valaki érje be velem", szemben azzal, hogy úgy összeszedem magam, hogy akarni fog mindenki.

2021. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
62%
Csak kiderül, hogy nekem van igazam, amikor nem szállok férfiakkal liftbe. Az őszinteségedet becsülöm, de a vér is megfagyott bennem, hogy minden férfi erőszakol a szíve mélyén.
2021. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
100%
#51 Neked is felteszem a kérdést, amit már sokszor feltettem itt az oldalon: hogyan legyek magasabb és jobb képű?
2021. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
0%

Azt fejleszd, amit tudsz.


Magasabb nem lehetsz. Ha a bőröd minőségével van a baj, azon lehet javítani, plusz a férfiakon a jól megválasztott frizura és arcszőrzet rengeteget dob.


Várom a kifogásaidat.

2021. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
94%

52# hát a vér énbennem is megfagy mások hülyeségét olvasva

Sok férfi nem is volna képes nemi erőszakra, szerintem én sem pedig szeretem a szexet

Én mindössze megcáfoltam az egyik ostoba női hsz-t, ami szerint mi nem kívánjuk a nőt csupán rámegyünk arra aki engedi.

Vicces hogy nektek ebből meg ez jön le

51#-nek meg jelezném hogy egyáltalán nem azt kérdezte korábban hogy a férfi maga mi akar lenni, hanem hogy mire/kire vágyik!

Saját magadat meg ne hazudtold már meg légyszíves, mert így túl fárasztó ez a vita!

2021. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
0%

45-ös és 51-es is én vagyok.


Nem hazudtolom saját magamat, az, hogy neked nem megy a szövegértés, nem az én hibám.


"Komolyan kérdezem: a férfiakban nincs benne az, hogy vágyjanak rájuk? Hogy kívánják őket? Nekik elég, ha a nő csak "engedi" a szexet?"


Ezt írtam. Itt egyáltalán nem arról van szó, hogy a nő mit kíván. Arra voltam kíváncsi, hogy a férfiakban van-e vágy, hogy a nők őket kívánatosnak lássák. Nem tudom, ezen mit nem lehet érteni.


Nőként én szeretem, ha a párom kíván engem. A férfiak is szeretik, szeretnék, hogy a párjuk kívánja őket?

2021. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
88%

Elnézést félreértettelek 51#

Szerintem a férfiak is szeretnék, de ha nem kap valaki pozitív visszajelzéseket, akkor aztán várhatod tőle hogy erőlködjön, adjon magára.

Ezért van az hogy a férfi aki sikeres az ad is magára, aki sikertelen annak felesleges, tesz rá, legfeljebb saját magának akar tetszeni olyankor az ember, tehát nagy igények nincsenek önmagával szemben

Ha pl. randira készülnék én is adnék magamra, és egy nőtől is elvárnám ezt, de a hétköznapokban elhagyja magát az ember

2021. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
25%

"Csak kiderül, hogy nekem van igazam, amikor nem szállok férfiakkal liftbe...a vér is megfagyott bennem, hogy minden férfi erőszakol a szíve mélyén."

Ezt a felfedezést az igazadról inkább egy pszichológusnak kéne elmesélned.

Ami a random gyk-s válaszoló és a "minden férfi" közötti űrt kitölti az a fantáziád és buta gondolkodásod :) Gondolkodni kéne mielőtt pár milliárd embert megbélyegzel.

2021. febr. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
75%

57. Nem csak randi alkalmàval kell adni magunkra. Milyen pozitív visszajelzést szeretnél, ha elhagyod magad a hétköznapokban?

Miért érné be veled egy nő, ha simán talàl olyat is, aki minden nap foglalkozik azzal, hogy egy kicsit megnyerőbben nézzen ki?

2021. febr. 8. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
#54 Tehát te is elismered, hogy a magasságot tekintve soha nem fogok megfelelni a női igényeknek.
2021. febr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!