Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ismerik el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ismerik el, hogy ÁTLAGOS férfinak lenni a mai világban egyenlő az örök magánnyal vagy a halállal?

Figyelt kérdés
És nem érdekel, hogy hány, szerintetek átlagos férfinak van párkapcsolata. Az vagy kamu, vagy tinikorban jöttek össze vagy mégsem annyira átlagos a srác.

2021. febr. 7. 04:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 A kérdező kommentje:

#4: Pontosan az 1-es válaszoló által definiált alfa-gyerek eltartó és/vagy tartásdíj automata, esetleg élő ATM, otthon biztonságának és támaszának őrzője, míg a párja néhány év után ráun ő meg már eljátszik az elég nagy gyerekekkel, amíg a párja csajos bulin van.


#6: Te meg ülj vissza az iskolapadba, mert matematika egyes. Egyébként meg a fejlett világban pont, hogy csökken a népesség.


De azt is nézd meg, hogy hol és mely népcsoportokban van magas szaporulat és azon is gondolkozz el, hogy ezekben a népcsoportokban hol a helyük a nőknek. Ilyen világot szeretnél?


#9: Mit értesz a XXI. század kihívásai alatt? Hogy kínkeservesen rohangáljak olyan nők után, akik az utolsó pillanatban indoklás nélkül ghostingolnak? Hogy járjam végig ugyanazt az udvarlási procedúrát, mint elődeim, csak náluk házassággal végződött, itt meg a végére kiderül, hogy az exét szereti vagy nem kész egy komoly kapcsolatra? Aztán újra és újra?


Vagy adjam annyira le az igényt, sportos férfiként, mint a 40-es válaszoló írta, hogy 50 éves fogatlan ukrán cigányasszony?


#50: A diploma, tanultság, karrier mióta ad hozzá egy nő szexpiaci értékéhez? Ha ez így lenne, akkor Merkel egy ligában játszana Madonnával vagy Pamela Andersonnal.


Egyébként ez a fejlett világ egyik legnagyobb problémája, a férfiak elnőiesednek (metroszexualitás, metoo miatt már leszólítani sem merik a nőt), a nők pedig elférfiasodnak (karrierizmus, inkább ők szedik fel a top prémium jó pasikat szexre, minthogy beérjék kevesebbel, mivel szexuálisan kielégülnek a társ iránti igényüket meg egy kutya vagy cica is betölti, így kiegyensúlyozott, teljes életet élhetnek).


#51: De a férfi igenis akar kívánatos lenni, pont ezért nem megy prostituálthoz sem, mert az is csak a pénzéért lenne vele, amúgy undorodna tőle.


Ha meg az arcszerkezeted nem férfias, akkor nem tudsz semmit tenni. Ha a magasságod nincs 180, akkor hiába gyúrod ki magad.


#55: Arról nem beszélve, hogy a metoo sem arra volt jó, hogy a sok Kalányos Eszmeralda feljelentette a sok Rézműves Marlonbrandót, amiért úgy megveri rendszeresen, hogy a koponyacsontja is beletörik és prostitúcióra kényszeríti, amikor nincs pénz.


Még csak nem is arra, amikor a 3-4 irodai dolgozó csaj verseng azon, hogy a jóképű (amúgy nős, de ilyenkor senkit nem érdekel) osztályvezetőt melyikük fogja előbb leszopni az irodában munkaidő után, utána meg azon, hogy melyikük fogja tudni elhódítani az öregecske feleségtől és minden női praktikát bevetnek érte.


Hanem arra, amikor Átlag Józsi egy bulin átkarolja a lány derekát és lejjebb csúszik a keze. Vagy mikor a randi végén a szájára akar puszit adni, nem az arcára. Vagy mikor már jársz valakivel, aki hirtelen ghostingol, aztán a háza elé mész, hogy kapj valami magyarázatot. Vagy mikor a nagyapja lehetne főnöknek/döntéshozónak teszik a lányok a szépet és a legribisebbet kiválasztja a férfi, aki elfogadja a vacsorameghívást és utána fel akarja vinni őt a hotelszobába amit a nő visszautasít, aztán a férfi a második legjobbat választja helyette.

2021. febr. 8. 13:50
 62/77 anonim ***** válasza:
22%

"Tehát te is elismered, hogy a magasságot tekintve soha nem fogok megfelelni a női igényeknek."


Akinek a magas tetszik, annak nem. Sokkoló, mi?


A környezetemben senkinek nincs kifejezetten magas pasija. 180-at senki nem éri el. Barátnőm esküvőjén magassarkúban a vőlegénye felé tornyosult, senkit nem érdekelt.

2021. febr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
74%

"Ha pl. randira készülnék én is adnék magamra, és egy nőtől is elvárnám ezt, de a hétköznapokban elhagyja magát az ember"


Nem, TE hagyod el magadat, meg vannak még, akik elhagyják magukat, de pl. én 4 hónapot itthon ültem tavaly egyedül, és mindennap hajat mostam, mert mindig azt teszem.


Gondolj bele, ha nincs párod, akkor a lakásodban dzsuva van? Nem mosogatsz, nem mosol? Otthagyod rohadni a kaját? Nem viszed ki a szemetet? Nem zsepibe fújod az orrod, hanem a kárpitba kened?


Ha igen, akkor valószínűleg depressziós vagy, ha nem, akkor van arra igényed, hogy rendezett legyen a környezeted. A kinézetedre is belülről kéne jönnie ennek a motivációnak. Nekem nem kéne olyan pasi, aki csak az én kedvemért szedi össze magát.

2021. febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki átlagos emberként él, kivéve egy-két tudóst, feltalálót, híres orvost, vagy másokat, akik komoly dolgot vittek véghez. De belőlük kevés van, úgyhogy leginkább átlagos emberek élnek a földön.
2021. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
94%

63#

Pontosan, én és az összes férfi akinek nem adatott ösztönzôerő elhagyja magát, csak nem zavar?

Én is mosom a hajamat, és nem mocsokban élek mint képzeled, de vonzóvá válni a másik nem számára így nyilván képtelenség.

Mert a motiváció nem szokott csakis belülről jönni, bármit is képzelsz. A motiváció inkább egy reakció a külvilág visszajelzései szerint.

2021. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
45%

Még annyit hogy nekem meg nem kéne olyan nő akinek nem számít az hogy őérte pozitívan változom, tehát nem értékeli a szeretetemet.

Dehát nem is sértődök meg ezen az apróságon

2021. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
20%

Ez nem szeretet, ez függés. Ez egy teher a másiknak, hogy "csak miattad".


Egyáltalán nem kell külső visszajelzés, ugyanis nem fogsz soha tetszeni mindenkinek. Ha jön a BELSŐDRE visszajelzés, abból lehet a külsőt is felépíteni, én így csináltam.


Megint mondom: nem a nőknek kell tetszeni. Magadnak kell tetszeni. Figyi, ha a "férfiaknak" akarnék tetszeni, akkor szűk ruhákat hordanék, erősebben sminkelnék, tennék fel hajpótlást... elvégre ez tetszik a férfiaknak, nem? (Ugyanígy olyan sincs, ami kollektíve a "nőknek" tetszik.)


El kell döntened, hogy te ki vagy, nem azt, hogy mire lehet becsicskítani "szeretetből". Az nem szeretet, hogy aki rám néz, ahhoz idomulok. Nekem kell egy már létező személyiség.


Hány férfinak tetszik a tanga? Biztos van rengeteg, akinek bejön, engem ez nem érdekel. Mert tudom, ki vagyok, tudom, hogy nem volt és nem lesz rajtam az életben tanga senki kedvéért, mert ez vagyok én. Nem érdekel, kinek nem tetszik a kék köröm, nekem akkor is az lesz. Magassarkút sem veszek szeretetből, millió lány van, aki hord, őket kell választani.


Szóval van az az oldal, hogy "nem tudom, ki vagyok, legyen mellettem egy társ, és mondja meg" és van az, hogy "tudom, ki vagyok, így érzem jól magam egyedül is".


Előbbivel kínszenvedés élni.

2021. febr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem félreértesz, én mindig csak magamnak akarok tetszeni:

Pl. szakállat növesztettem ami nem sokaknak tetszik, de nekem igen úgyhogy marad.

Viszont van ami nem ment motiváció nélkül sokáig: az az edzés, egy időben csináltam mert jól éreztem magamat, de ahogy múlt az idő és ugyanolyan elcseszett volt az életem, a járvány miatti bezárással egyidőben abbahagytam, jól esne, de ugyanakkor az az érzésem van tőle hogy töröm magam a semmiért, hogy tetszek másoknak.

Mégis kinek akarok én tetszeni, ki látja az izmaimat? Leginkább csak én, nekem pedig ez önmagamért sok.

Nem vagyok elég egoista hogy önmagamért éljek és fejlődjek, így ha nincs valaki aki célt ad igenis elhagyom magam

Ne hibáztass ezért, akinek olyan férfi kell aki önmagáért él annak én nem leszek jó soha, viszont talál társat bőséggel

2021. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
47%

Ez nem egoizmus, hiába próbálod ezáltal rossznak feltüntetni. (Az nem ego, hogy "nézzétek az izmaimat?") Azt jelenti, hogy azt a törődést, amit másoktól elvársz, magadnak is megadod. Te magad megérdemled, hogy törődj magaddal. Az egyetlen ember, aki mindig veled lesz, az te vagy. Ezért kell jól bánnod magaddal.


Ez ugyanaz, mint a környezeted. Megérdemled, hogy rendezett környezetben élj, és ezt meg kell adnod magadnak. Ha rend van otthon, azt sem látja senki, mégis csinálod. A külsőre ugyanez igaz, csak ez valamiért az ördögtől való.

2021. febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
100%

"Akinek a magas tetszik, annak nem. Sokkoló, mi?"

Tehát egy nőnek sem, mivel minden nőnek a magas férfiak tetszenek.

2021. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!