Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék hozzám hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék hozzám hasonló intellektuális képességekkel rendelkező nőt?

Figyelt kérdés
Képes összefüggésekben gondolkodni és összetetten gondolkodni.Átlagnál magasabb intelligenciával rendelkezik vagy minimum átlagos intelligenciával de képes fejlettebb gondolkodásra.
2021. febr. 7. 17:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Direkt nem irtam iq-t inkább mert jönne hogy hát az x körüli iq nem jelent semmit csak lexikális tudást mér.
2021. febr. 7. 17:02
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Az iq pont nem lexikális tudást mér, nem vagy tisztában a fogalommal. A helyesírásod is gyér.
2021. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olvasd el amit irtam.Nem én mondanám hanem a kötekedők mint te.Tudtam hogy a helyesirásom is szóba fog kerülni.Akkor hogy lehet 134 es iq-m ha ilyen a helyesirásom hm?Ennyi köze van ahhoz amit irtál.Jó lenne a kérdésre válaszolni.Privátba várom az ötleteket mert unom már hogy mindig megjelenik legalább egy kötekedő.Most is hasonlót vártam sajnos de biztam hogy talán nem.
2021. febr. 7. 17:08
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon erőlködsz, de valahogy nem megy. :D
2021. febr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Ha ennyire nagyra vagy az intellektuális képességeiddel, tényleg nem ártana megtanulni helyesen írni. Ja, ne is mondd, biztos az autokorrektor javította ki :D
2021. febr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Állítólag ők színházba szoktak járni,szóval ha újra indul minden akkor oda menj el és ismerkedj.

Sok sikert.

2021. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Annyira bírnám ha csak a mondatok után tennél egy szóközt. Tényleg nem kötekedésből, de pasiban olyat keresek mint te nőben, de rendre olyannal akadok össze, aki azt hiszi, hogy tud szépen, helyesen írni.

Szóval valahol igaz lehet az, hogy legyen kifogástalan az írásképed, és akkor okés is akit te keresel, joggal várhatsz el bármilyen igényt a nőtől.

2021. febr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
98%
Szija én tejesen mekfelelnék a zelvárásaidnak 13 éves vagyok uccsó mategdolgozatom őtős let sztem sok közös van bennünk lene kedved ismizni
2021. febr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Nekem van ilyen ismerősöm, második egyetem, posztgraduális képzések esetén (vagy simán msc-n) 8-10-ig tartó tanórákon az első padsorok egyikében nézelődj.
2021. febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 140.De azt nem írtad hogy hány éves vagy.
2021. febr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!