Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fordult ki a világ ennyire magából?

Figyelt kérdés

32 vagyok, Covid miatt a legtobb klasszikus ismerkedés kizárva (semmi sincs nyitva)

Neten keresztül Twoo, Badoo Tinder Facebook tarskereso stb. 3 fele nő van szingli aki hajlandó szóba allni velem.


1. Aranyásó: Minimum Bmwvel menjek érte, évente 2 tengerparti nyaralás, tartsam el, a házi munka megalazo neki. Cserébe szétteszi a labait


2. 2 beszélgetés után költözne hozzám azonnal minimum két gyerekkel (nincs gondom a kicsikkel. De azért a 2 beszélgetésen nem hiszem hogy már az odaköltözést kéne tervezni, úgy hogy nem is találkoztunk még)


3. Mivel fotózok, és egy cseppnyit ismertebb vagyok mint a szomszéd Gipsz Jakab, a 17 18 éves korosztaly akar esetleg.... De velük mit csináljak? Adjak érettségi felkészitést?


A korosztalyomnak tehát a 25-30 éves nőknek meg minimum 40 éves kell....



2021. febr. 8. 06:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem a negyvenes korosztálynak megfelelő helyen keresel. Vannak olyan oldalak, ahol azért jobban lehet korban illő emberekkel ismerkedni, nyilván ott is van olyan, aki szóra sem érdemes.

Én mikor társat kerestem, a parom.hu oldalra mentem, és végülis fél év alatt sikerült is normális párkapcsolatot kialakítanom.

2021. febr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is borzasztó a netes ismerkedés, engem a semmitmondó válaszok zavartak, sokakban annyi kreativitás sincs, hogy legalább a bemutatkozót kitöltsék, mert "felesleges oda bármit írni, mert úgyse abból ismered meg". 😀 Csücsörítő, mell és fenékmutogato kép viszont van amennyit akarsz, természetesen "komoly" párkapcsolatot keres.

Az viszont butaság, hogy 25-30 között 40 éves férfit keresnének, mert hasonló korú vagyok mint te, mégis rendre 23-30 között volt randim. Szelektálni kell, vannak normális lányok is, nekem is sikerült találni, így nem reménytelen.

2021. febr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
20 eve, mikor bejött az internet. 2007-2008-ban súlyosbította Steve Jobs az okostelók megjelentetésével.
2021. febr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

Hát már egy ideje ez van.

2010-től csak romlik a helyzet, hála a facebooknak.

Talán azt kihagytad, hogy ha valamelyik szép/átlagos akkor általában úgy elszáll a virtuális elismeréstől, hogy elfelejt személyiséget "növeszteni".

Randira meg ha eljutsz, sokszor már csoda számba megy ha "néz" rá legalább 1x a telójára akkora függőség van már jelen.

2021. febr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%

Hülye vagy 17 - 18 éves nők a tökéletesek

36 F

2021. febr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Lehet neten ismerkedni, de nem így.

Én pl. kirándulóhelyeket népszerűsítő csoportból ismerek egy fotóst. Ő írt először egy képem alá, hogy min tudnék javítani. Rákerestem a képeire, nagyon tehetséges. Eleinte csak szakmai tanácsot adott, tippeket cseréltünk, hol van olyan rész, ahol érdemes kirándulni, és/vagy jó fotótéma van. Utána írtunk már mindenről, elég baráti hangnemben. Csak barátkozunk. De hasonló módon te is tudsz ismerkedni. Előbb legyen közös téma, ismerd meg, mint embert, aztán hívd randira. Természetesen mindenféle csoportban érdemes nézelődni, nem kell fotózásra korlátozódni. Mondjuk főzős csopikban rengeteg a nő. Persze ne arra írj, aki a profilképem is a pasijával van.

A társkereső halott műfaj, azt felejtsd el.

2021. febr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Az internet elterjedése óta (2007 körül) lettek ilyen öntelt majmok, plusz állami erőszakkal elveszik a béták pénzét és szétosztják a nők között mindenféle segélyként meg támogatásként. A tömeges kisemmizésről, a válásiparról akkor még nem beszéltem.
2021. febr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 17-18 éveseket küldheted ide. Ha akarják, fotózhatunk is.
2021. febr. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elég sokan panaszkodnak itt, hogy neten alig válaszolnak nekik. Neked viszont eszerint viszonylag sok beszélgetés összejön. Szóval kitartás. A tiniket, aranyásókat leépíted, a többi között pedig csak lesz elôbb-utóbb valaki, akivel jól megértitek egymást.
2021. febr. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs kifordulva a világ. Amióta ember él a földön, a nőknek mindig megvoltak az igényeik, és nekünk mindig ezeknek kell/kellett megfelelnünk. Mondjuk 40 éve pl. azon se akadtak volna ki, ha öregapám rozsdás biciklijével mentem volna randira, cserébe viszont nem ártott, ha kirívóan jó volt valamiben a pasi.
2021. febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!