Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt aszexuálisok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt aszexuálisok akik szeretnének egyszer komolyabb kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz számotokra a társkeresés? Merre keresgéltek?


N



2020. jan. 8. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én az vagyok, de mint ilyen, szerintem sosem lesz kapcsolatom, mert hol találsz ehhez partnert.
2020. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a gondom, hogy nem tudom hol lehetne ilyen partnert találni.
2020. jan. 8. 22:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz, szinte nincs lehetőség hasonló gondolkodásút keresni, találni sem. Mindenki csak a normál dolgot akarja.
2020. jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én introvertáltként duplán meg vagyok lőve.

A facebookos aszex társkereső csoportot próbálta valaki? Érdemes belépni?

2020. jan. 8. 23:00
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Keress fel egy komoly szakpszichológust.
2020. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Neten ismertem meg a párom. Nem tudom igazából, hogy nagyon alacsonyak az igényeim vagy tényleg aszexuális vagyok, de havonta egyszer esik igazán jól a szex, hetente 2-vel meg úgy elvagyok, hogy nem élvezem és igénylem különösebben, de nem is rossz érzés... A páromnak is alacsony az igényszintje, nekünk megfelel a havi egy, esetleg úgy, hogy néha mellé kielégítem kézzel.


Én nem kerteltem, megmondtam, hogy ez van, megértem, ha valakinek ez nem kell, de nem tudok többet nyújtani, mert az meg nekem lenne rossz. Nem meggyőzés kérdése, szóval ebben fölösleges reménykedni, ennek fényében folytassuk az ismerkedést.


Kaptam hideget-meleget, de célravezető volt az őszinteségem :)

2020. jan. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én.. de reménytelen. Az fb csoprtot megnéztem álnéven, de sajnos az aszexualitás mellett azért némi igényesség kellene..Hát ott nem volt sajnos. Kb lehetetlennek tartom így a társkeresést. F
2020. jan. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, szeretnék egy komoly kapcsolatot végre. Hogy mennyire nehéz? Még nem tudom, mivel nemrégiben eszméltem rá, hogy igen, valószínűleg aszexuális vagyok...

Bár biztos nehezebb, mert a társkeresők többségén rendes szexuális igényű emberek vannak, ahogy chat oldalakon is. Na meg, sokan csak trollkodnak.


Én ezeket próbálgatom mostanság, vannak közte rendes emberek, de nem sok a magyar: asexualistic.com ACEapp

2020. jan. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7-es: Miben merült ki ott az igénytelenség?
2020. jan. 9. 22:41
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
Igen, én. De sajnos nem találtam még rendes aszexuális lányt/nőt. Már feladtam, úgyse találok senkit. Próbálkoztam sokat, de semmi értelme, sajnos.
2020. jan. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!