Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kövér fiatal nő is találha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér fiatal nő is találhat szerelmet?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nincs önbizalmam a külsőm miatt.


Fogyózok, viszont a kívant eredmények nem jönnek könnyen.


Nem merek belekezdeni egy kapcsolatba sem, mert félek, hogy az ágyban elundorodnak tőlem. Pedig én már nagyon vágyok a szerelemre.



2021. febr. 11. 00:33
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Ó, és szép se igazán vagyok.
2021. febr. 11. 00:34
 2/36 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Kérem a vörös vihart.


Tény, hogy nehezebb társat találni, ha az emberfia/lánya nem a mainstream szépségideál. Tudom, mert ebben a cipőben járok férfiként. Viszont! A te esetedre: Ahol beugrós vagyok, dolgozik egy eléggé túlsúlyos lány. Neki is van vőlegénye. Akkor neked miért ne lehetne párkapcsolatod? :))) Volt osztálytársnőm is a mai napig túlsúlyos, ráadásul neki nem volt sosem szép arca (pattanások helyei, stb). Pár éve férjnél van. Szóval ne add fel! A tapasztalat azt mutatja, hogy mindenkire vár valahol egy társ - aki nyitott rá.

2021. febr. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%
Szinte az összes kövér ismerősömnek van párja. Még nekem is, én 165/110 vagyok. Vannak férfiak, akik a duci nőket szeretik.
2021. febr. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
43%

Rendbe kellene tenned magad.

A kövér nőket nem szeretik a pasik, hanem rájuk fanyalodnak akiknek nem jut jobb nő.

2021. febr. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

A férjem 62 kilósan ismert meg. Majd egy évtizedig voltunk barátok. Mikor újra látott én egy komoly betegségből lábadoztam és majd 2x annyi lettem. Mégis akkor kezdet belém szeretni (pedig ő nem preferálja a kövér nőket).

És azóta már a férjem és a gyerekünk apja.

2021. febr. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
24%
Igen. Egy NŐ manapság simán. Egy férfi még sokszor átlagos külsővel sem.
2021. febr. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sem vagyok kis darab férfi. Nekem sincs párom. Ha benne lennél szívesen ismerkednék veled.
2021. febr. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
ducitars.hu
2021. febr. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%
A duciság relatív, nem mindegy, hogy 80 kilós vagy 120 kilós csajról van szó.
2021. febr. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
78%

Jo úton haladsz,amikor irtad,hogy fogyni szeretnél.

Ritka es kivételes,ha valaki szeretne változtatni és tesz is érte.Nem kell elfogadnod,hogy köver vagy,és jo lesz ez így is majd valakinek.

Mar ezért is imponáló a szemelyiséged.Nekem tetszik.

Hamarosan fogsz találni társat is,mert nem temeted az arcod a tenyeredbe,síránkozva.Ha kitartó leszel,jönni fog az eredmény!!


F

2021. febr. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!