Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kövér fiatal nő is találha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér fiatal nő is találhat szerelmet?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nincs önbizalmam a külsőm miatt.


Fogyózok, viszont a kívant eredmények nem jönnek könnyen.


Nem merek belekezdeni egy kapcsolatba sem, mert félek, hogy az ágyban elundorodnak tőlem. Pedig én már nagyon vágyok a szerelemre.



2021. febr. 11. 00:33
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
#30 Látszik, hogy még életedben nem láttál normális pszichológust.
2021. febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
30: Pont ezért nézem annyiba a pszi-ket, amennyibe... Ez nem tudás és nem segítség, hanem nesze semmi, fogd meg jól. Nincs szükségem figyelemelterelés gyanánt (sem) pótcselekvésre ("hobbira") vagy bármi hasonlóra. Ráadásul ez nem egy olyan dolog, amiről csak úgy elterelhető a figyelem. Ha éhes vagy, azt sem fogod tudni kizárni hobbikával. Ja, tudom, most jön majd az, hogy de az evés létszükséglet, a szex és az intimitás nem. Persze, a szó szoros értelmében nem pusztulsz bele a hiányába, hogy tönkreroncsol elég brutálisan, az meg ugye kit érdekel, élet az élet frusztráltan és megkeseredve is...
2021. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
32: Félreérted a dolgot szerintem. Az, hogy legyenek az életben céljaid, vagy valami amit szeretsz és kikapcsol, feltölt, az nem pótcselekvés!
2021. febr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
33: Nem értem félre, pont arról van szó, hogy ha magamra kell erőltetnem "célokat" meg "hobbikat", miközben a hátam közepére sem hiányoznak, az nem feltölt, hanem leszív, utálatos kényszer lesz. Ráadásul az, hogy erőltetve, görcsösen leveszem a fókuszt a hiányról és a problémáról, nem fogja megszüntetni/megoldani, továbbra is ugyanúgy lesz, tehát rombol, pusztít. Ismétlem, mint az evés... Lehet, hogy te erőnek erejével nekiállsz mondjuk festegetni, de attól még a gyomrod korogni fog, a szervezeted pedig leépül az éhezéstől.
2021. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

#32: "Ja, tudom, most jön majd az, hogy de az evés létszükséglet, a szex és az intimitás nem. Persze, a szó szoros értelmében nem pusztulsz bele a hiányába, hogy tönkreroncsol elég brutálisan, az meg ugye kit érdekel, élet az élet frusztráltan és megkeseredve is..."


Nagyon jó példát hoztál fel. Te most pontosan azt csinálod, hogy már az éhenhalás szélén vergődsz, de akkor is ragaszkodsz az IRRACIONÁLIS elképzeléseidhez.


Mert homár, kaviár meg bélszín mellett már jó lenne a BigMac vagy egy Gyros is, de a paprikás krumpli nem, inkább az éhenhalást választod.


Mert racionális igény az lenne, hogy romlott, penészes ételt nem eszel, nem az, hogy a 30 kilométeres becsípődéseidhez a végsőkig ragaszkodsz.


Nem tudsz elvonatkoztatni az ideáidtól és nem veszed figyelembe, hogy ha kis lépésekben gondolkodsz, előrébb jutsz, mintha egyszerre akarod átugrani az egész lépcsősort és szorongsz, amiért nem tudsz akkorát ugrani, meg nem is mersz.


Lehet, hogy valójában kiderül, hogy tök jó a paprikás krumpli is. De az is lehet, hogy azt fogod mondani, hogy tűzoltásnak jó volt, de nem lesz a kedvenced, viszont általa lesz elegendő erőd és motivációd, hogy átmenj a szomszéd faluban lévő mekibe azt enni, amit jobban szeretsz.

2021. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Kövér nőnek biztos, kövér férfinak biztos nem.
2021. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!