Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok nektek milyen a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek milyen a férfi ideálotok?

Figyelt kérdés

Súlyra és magasságra gondolok.

Esetleg korosztályra.


2021. febr. 11. 17:29
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
26%
185-195cm, 90-100kg kisportolt izommal. 30-40 év között. Egyetem, egzisztencia. Számomra ez alatt nem férfi a férfi, 30 év után meg albérletezni vagy a szülőknél lakni röhejes.
2021. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
72%

Mint a párom. 180/80, sportos, de nem kifejezetten szálkás, nálam csak pár évvel idősebb.


25N

2021. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
55%

"30 év után meg albérletezni vagy a szülőknél lakni röhejes."


Szerinted 30 évesen hány embernek van saját lakása? :D Legfeljebb a felső 10 ezer kölykeinek apu pénzéből :D


És akkor fel se tettük még a kérdést, hogy te cserébe mit is adsz? A p-csádat? :D

2021. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
72%
25-35 éves, 180-200 cm, 80-90kg (izmos)
2021. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
14%

Nekem van saját lakásom, még mielőtt félre gondolnál. Semmivel sem magasabbak az elvárásaim, mint amiket jómagam meg tudok adni, vagy fel tudok mutatni. Lehet venni lakást/házat hitelből is, akkor legalább a sajátodat fizeted, nem pedig 150 ezret adsz oda a tulajnak. A szüleim sem a felső 10 tagjai, csak nem árt ha valakinek van stratégiai gondolkozásai. Az 10 éve a haverokkal lakok, éjjel nappal bp. szintű fetrengésekből sosem kértem, de olyanokból sem, akiknek ez természetes és buli.


Látszik hogy nem valami magasan van a horizonton nálad a Nap, elég homály a világod. Nincs ezzel baj, főleg úgy hogy te csak felfelé vizelsz. Így meg még nevetséges is vagy. Vannak emberek, akik tudatosan építik az életüket, én ilyen emberek társaságát élvezem, az meg hogy neked ez ismeretlen fogalom, nem zavar. Benne vagyok nem egy üzleti és vállalkozói csoportban, ahol bőven van értelmes és magára igányes férfi, szóval nem vagyok rászorulva megalkuvásokra. Az is mindent elmond, hogy azokban a körökben teljesen természetes az elvárásom, persze oda-vissza. Hidd el, érzelmi életem is van, de ha nem jók az alapok, nem látom az értelmét az időhúzásnak.

2021. febr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
0%
Még valami, a pontozások-lepontozások nem a kommentet minősítik, hanem hogy mennyire tudnak vele azonosulni. Nagy különbség, kb. olyan mint egy Tesla-s csoportban ajnározni a dízel autót. ;)
2021. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
68%
180-190 cm, 80-100 kg, 35-40 éves
2021. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
28%

1.


Te kinel laksz edes szivem?


Azt tudod, hogy ebben az orszagban az atlag fizetes nem fedezi a lakhatast?

2021. febr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
40%

Ezen az oldalon tenyleg csak a penzes, anyagias p..csak es a dohanyboltosok vannak, akik 200 kilos kigyurt majmokat akarnak kis kukival?


🤦🤦🤦🤷

2021. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
72%

"Nekem van saját lakásom, még mielőtt félre gondolnál"


És nyilván nem apu-anyu adta rá a pénzt.. :DDD


"Látszik hogy nem valami magasan van a horizonton nálad a Nap, elég homály a világod."


Saját kertes házam van bp agglomerációban, hitel nélkül, apupénze nélkül, szóval ezt benézted.

De 38 éves vagyok.

30 évesen ezt nem lehet összehozni.

2021. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!