Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok nektek milyen a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek milyen a férfi ideálotok?

Figyelt kérdés

Súlyra és magasságra gondolok.

Esetleg korosztályra.


2021. febr. 11. 17:29
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
13%
Nekem se anyu meg apu adta rá a pénzt. Én nem vitatkozom veled, a személyiséged erősen konvergál a prolihoz. Boccs, de jobb kifejezést nem találtam rá, és ha már személyeskedsz, bunkózkózol, akkor visszadobtam a labdát. Ajándék, tedd ki a polcra. Egyébként nekem is volt hitel a lakásomon, jelenleg meg vállalkozóként dolgozom. Nem, nem politikai alapon, nem is a testemből élek. Tervezek, kivitelezek, kereskedem. Meg van hozzá az iskolám és a képességeim, de minden nap tanulok. Nem az én hibám hogy a többség fordítva ül a lovon. Nem a pénzt kell hajtani, hanem először önmagunkat kell felfedezni. Én azt csinálom ami a hobbim, minden nap élvezem a munkám. Az én világom ilyen, ebbe pontosan olyan férfi fér bele, aki ugyanilyen. Baj? :)
2021. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
31%
Lehet van végzettséget igazoló papírod (ami nem ad erkölcsöt, sem eq-t), de gondolom normális stílust azt nem tanítottak neked. max a bunkóságot, de azt az utcán szetted össze🤷🤦
2021. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
78%

Feltettek egy kérdést a férfi ideálra vonatkozóan.

Páran leírták.

Miért kell ezen vitázni, lepontozni, és kiokosítani erről a másikat?!

Miért kéne mást írnia, mint amit gondol és érez a válaszoló?!

2021. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
26%

"185-195cm, 90-100kg kisportolt izommal. 30-40 év között. Egyetem, egzisztencia. Számomra ez alatt nem férfi a férfi, 30 év után meg albérletezni vagy a szülőknél lakni röhejes."


Ez elég dagadtnak tűnik nekem és mi az a "kisportolt izom"?


És ha jól értem ha 30 fölött van valami pirpiócsfalvi putrija az illetőnek akkor az is jobb, mintha albélretben lakna? Érdekes feltevés.

Egyébként pl. a cégnél ahol dolgozom az igazgató is albérletben lakik, pedig neki több milliós fizetése van...

2021. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Nekem a nagy, izmos állatok. Evvan. Szarvagyok, tudom.
2021. febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
79%
az idealis 190-195 centi (mivel en magam is 180 vagyok es sose hordok full lapos cipot), nyilvan elony, ha izmos, de en teljesen oke vagyok egy atlagos, jo kiallasu (ertsd vallas, nem tul nyeszlet) alkattal is, nem baj, ha nincs kockasra kigyurva, csak nagyon dagadt ne legyen. korban idealis 30-35 lenne hozzam, de valahogy azt vettem eszre, hogy a 25-30 koruli ferfiak sokkal kedvesebbek es jobb arcok, nincsenek annyira kiegve meg.
2021. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
79%

Ideális: 170-175 között, se nem gebe se nem kövér. Nem árt ha sportol de nem kell kigyúrt állat. Bármilyen színű szem és haj. Legyen intelligens, művelt és szeressen táncolni.

Nálam max 5 évvel legyen fiatalabb vagy idősebb.

2021. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
76%
17-180 cm(én 170 vagyok), súlyt nem tudom, legyen arányos, ne legyen kövér (kis túlsúly belefér). 27-34 éves.
2021. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
44%

"Nekem a nagy, izmos állatok. Evvan. Szarvagyok, tudom."


Sunshinedoll,attól függ,mit értesz izmos állat alatt.Ha lovakat,akkor nincs férfi,aki überelni tudná a méretüket.Ettől még nem vagy szar,csak nagyok az igényeid. :)

2021. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 Sunshinedoll ***** válasza:
66%
# 19 Ha fiú vagy, akkor szeretnék gratulálni, mert vicces vagy. Ez is ritka, mikor GYK-s pasit viccesnek találok. Puszi.
2021. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!