Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok nektek milyen a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek milyen a férfi ideálotok?

Figyelt kérdés

Súlyra és magasságra gondolok.

Esetleg korosztályra.


2021. febr. 11. 17:29
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
78%
Jaj fiúk, úgy csináltok, mintha ti nem az instás jócsajokra buknátok.
2021. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Ezt elneztee, mert nem
2021. febr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 VincentLaw ***** válasza:
0%

Azért az vicces, hogy az összes felvázolt igénynél, már a magasságnál fennakadtam a 168cm-el :D


#11 (meg gondolom előtte még te voltál pár válaszban)

A "proli" jelzőnél megakadtam, holott a stílust te képviselted.

2021. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
0%
Mit varsz? Ket meteres kigyurt csavo az nem nezi, mennyire prolis a stilusa a nonek.
2021. febr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
45%
150-160 centis, pocakos, kopaszodó, szőrös, 10 centis farkú, zokniszandálos.
2021. febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
#33 Vincent, itt ideálról volt szó. A volt férjem 165 cm magas, őrült szerelem volt (én 162) és nem a magassága miatt lett vége. (Ő ácsingózott más nő után, nem én). A 170 cm nálam az "ideális" magasság, mert szeretem, ha egy kicsit nyújtóznom kell hozzá, kicsit magasabb, de az a 8-10 cm elég. És ha jönne az igazi és az 165 cm lenne ismét, nem haboznék. Szóval ne abból vonj le következtetéseket, mi az ideális.
2021. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

33-as. A stílusnak mi köze ehhez? Van itt egy pár proli szintű ember, aki a személyeskedésen kívül igazán mást nem tud. Már az is baj ha nevén nevezem a dolgot? Egyébként hasonlítsd már össze a kommentjeim stilisztikáját azzal a kötekedő PROLIVAL, aki kb. annyit látott otthon, hogy apu meg anyu a létminimumon tengette az életét. Ha valaki ennyire horgonyt vetett agyilag ezen a szinten, az miért sértődik meg ha prolinak nevezik? Apropó, engem nem zavart sosem ha valakinek nem tetszik az ha kiosztom, miért kellene prózai vagy költői stílusban válaszolnom a kötekedéseire? Nyugodt lehetsz, a körülményekhez hangolom a stílusom, miattam ne legyenek álmatlan éjszakáid. Látod! Nem két mondatot hányok vagy böfögök oda két slukk meg egy nyelek kannás bor között, ahogyan Mr. vagyis mr. öntelt proli a tizedikről teszi. Ja, bocsi, ő már családi házban tengeti az életét, és 38 éves.


Látom mennyire széles látókörú, számára felfoghatatlan, hogy 30 éves korára lehet valakinek saját lakása, akár hitel útján is. Ha jó fej lennék, elvinném a társaságomba, ahol olyan 30-asok vannak, akik jól kvalifikáltak, értelmesek, nyitottak, jól kommunikálnak, van érzékük és tudásuk a pénzügyi, gazdasági élethez. Nem utolsósorban van valami amit létrehoztak, működtetik és felelősséggel gondolkoznak.


Ha valami nem tiszta, akkor értelmesen, magyarul, kifejtve, alátámasztva tedd fel a kérdésed, és akkor elszakadsz a proli stílustól. Hova van leírva az, hogy szó nélkül tűrjem a sértegetést egy olyan embertől, aki azért belémáll, mert határozott elképzelésem van a feltett kérdésről? A szegénységi bizonyítványát állította ki. Lehet hogy divat hogy egy nő csendben eltűr mindent, de én nem ilyen vagyok. Még hogy a stílust emlegetni. Ez amolyan Jolly Joker bedobható kártyalap ami mindent visz? Annyira átlátszó és gyenge, hogy igazán csak nevetni tudok rajta. Ha meg annyira nagyfiú, okos, művelt, sikeres férfi, akkor meg nem állt volna belém.


A fogadj el bárkit bárhogyan meg kb. csak egy üres lőzung, egy kifordított baromság. Olyan mint a "carpe diem", élj a mának, ami eredetileg élj a mában, pontosabban "ragadd meg a napot". A mai "modern" jelentése egy hedonista, élvhajhász életmódot közvetít, még az eredeti jelentése hogy minden napodnak legyen meg az értelme. Kb. ezt a két világot érzem most is. Mr. egó: élj a mának, én: minden napodnak legyen értelme. Ha a párom nem ilyen, nem érzem értelmét hogy együtt legyek vele. Hát a külső meg olyan, amilyet kedvelek. Sokakkal ellentétben éb vállalom, hogy FONTOS a külső számomra, ha nem tetszik valaki, ugyancsak nem képzelek bele lehetséges párkapcsolatot. Húúú, ez tényleg borzasztó! Egyébként köszönöm, ez a hetem is nagyon sikeres volt minden téren, nagyon kjól érzem magam a bőrömben! :)

2021. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 moozygoo ***** válasza:

geez feltettek egy egyszerű kérdést, és ti itt vitatkoztok.

szörnyűek vagytok :D

2021. febr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Én nem vitatkozok, nincs is min. Én válaszoltam, van akinek ez nem tetszett. :) Ő akar meggyőzni róla, hogy rosszul tudom mit is akarok. Vagy hogy ez mekkora szemétség! :D
2021. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 VincentLaw ***** válasza:

#36

Világos, én csak kijelentettem, hogy fennakadtam szinte az összes válaszban a magasság miatt. Most hogy ideál vagy a valóság, teljesen mindegy. Mondjuk annyiból nem mindegy, hogy ha a vágyak ezek, leginkább csak beérik velem, ami meg már szomorú.

#37

Visszaolvastam 11-ig, hogy mire is regaáltam, a véleményem nem változott. Feltételezem, hogy az #1, #5 és a #11 válasz tőled származik, már csak a stílusból is. Kifejtem, hogy miért is írtam azt, amit. Az akivel vitatkoztál, felvázolt egy Magyarországon elég életszerű szituációt a lakhatással kapcsolatban. Igaz, amit írt, talán egyszer volt "prolibb" a kelleténél, amikor visszakérdezett, hogy mit tudsz felmutatni, és hogy a "pi*dat?". Személyeskedést max ennyit találtam benne, míg az üzeneteid tele voltak ilyenekkel, plusz a kommentjeidből számomra egy olyan személyiség bontakozott ki, hogy 'ki ha én nem' mentalitás, ha kicsit Lézer Janizni is akarok, akkor meg "akinek nincs semmilye az annyit is ér". Az ilyen nők számomra teljesen unszimpatikusak. A fentiek tükrében akadtam meg a #11 válaszodban a "prolizáson". Nem is írtam volna, ha az nem lett volna ott.

2021. febr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!