Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már olyan, hogy volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy volt egy ideálotok, és egy egészen más típusú nő/férfi tetszett meg?

Figyelt kérdés

Pl a magas szőke lányok tetszettek, aztán szerelmesek lettetek egy alacsony barnába...


Vagy nagyon utáltátok hogy valaki nagyon sápadt, aztán egy nagyon sápadt nő/férfi tetszett meg.


Ilyesmikre gondolok.


2017. márc. 12. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:

hát külsőre a teltebb alak tetszik, de akivel majdnem 2 évig együtt voltam ő messze nem volt telt kategória

belsőre azt hittem az ideálom, de végül nem passzoltunk


24F

2017. márc. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen volt, szinte minden fajtából volt aki tetszett.
2017. márc. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Van egy kb ideálom egy rakás tulajdonsággal, melyek közül néhány tulajdonságból több megfelelő is van (pl. az ideálom sötétbarna hajú, de a fekete haj is nagyon tetszik, csak az ritkább. nem a barna vagy a fekete haj tetszik jobban, hanem hogy épp kin melyik van és áll neki jól).


Akik eddig tetszettek, azok mind hordoztak néhány tulajdonságot az ideálomból, tehát egészen más típusú nem volt.

2017. márc. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
52%
Mikor még tudatlan csirke voltam, azt hittem, a szőke kék szemű fiúk tetszenek. Sose volt szőke kék szemű pasim lol :DDD Most már nem is tetszenek annyira. Nem tudom, miért hittem azt, hogy ők jönnek be.
2017. márc. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze, nagyon gyakori, bizonyos határok közt, tehát a gebék, és a bálnák soha se tetszenek.

Ha csak az ideálom tetszene (kb határozott nőies alakú(szélesebb csípő, karcsú derék, keskenyebb vállak) és nőies domborulatokkal rendelkező, átlagos alkatú, sötét hajú, kedvességet megbízhatóságot nőiességet sugárzó arc), akkor szinte esélytelen lennék, de nem vagyok ennyire válogatós.


Bár így sincs sok esélyem a 190 centimmel és lányok szerint jóképemmel és jó fejformámmal, és normál testalkatommal, mert a vetítéshez és színjátszáshoz való tehetségem és hozzá való gyomrom nem alakult ki. Így csak "fincsi" szexpatrner, és barát lehetek akinek elmondhatják hogy csalta/verte meg az "alfahím" pasi.

2017. márc. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Volt bizony, a rövid hajú lányokat egyáltalán nem szerettem kb. soha,mert nem áll jól a legtöbbjének.

Találkoztam egy olyan csajjal,akinek hiába volt rövid haja,annyira kedves és értelmes volt a természete,hogy azt hittem,ilyen nem létezhet.

Persze volt barátja,és jelenleg is van.

Jó kicsit bohókás,meg nagyszájú,amit egyébként ismét nem szeretek egy lányban alapvetően, de nála simán elfogadtam volna.Mert nőies nő,tehát úgy is viselkedik,és engedi hogy férfi lehessek mellette.

Bár próbált ellenkezni picit pl. mikor cipelni kellett nehezebbet a boltból,mondtam neki,lemegyek vele és segítek neki. Ááá nem kell,megoldja.

De mikor komolyan gondoltam,és mondtam neki,hogy menjünk. Akkor mondta,hogy rendben jó lesz.

Ajtóban is mindig előre engedtük,mert tudta mi az illem,és tündérien megköszönte,és mindkettőnknek ezáltal jó érzés volt.

Ő is segített minket,és mi is őt, pedig munkatársak voltunk tulajdonképpen csak.

De tudott nőiesen viselkedni,nem tagadta meg,hogy segítsünk neki ha kellett neki vinni valamit,vagy segíteni.

Hányszor volt ilyen,mikor lépcsőn le/felfelé nagy bőrönddel fiatal csaj ment,és láttam hogy alig bírja el,vagy csak vonszolja. Megkérdeztem mindig,segíthetek levinni? Egy sem mondta azt,hogy igen köszönöm. Vagy sima nem,vagy áá elbírom én is kategória volt.

2017. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sose tetszettek a kék szemű pasik és kétszer egymás után is két ilyen pasit fogtam ki.
2017. márc. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Tehát tetszettek, azért fogtad ki, csak miután átvertek, jött a "minden kékszemű pasi disznó". Vagy már megvan a "minden pasi disznó" achievement?

2017. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ideáljuk csak az éretlen embereknek vannak, ez meggyőződésem. Valamire való ember nem ilyen külső jegyek alapján keres társat.
2017. márc. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!