Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok nektek milyen a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek milyen a férfi ideálotok?

Figyelt kérdés

Súlyra és magasságra gondolok.

Esetleg korosztályra.


2021. febr. 11. 17:29
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Megértelek. A való életben extra toleráns voltam mindenkivel, egy idő után azt éreztem, hogy mindenki a nyakamon ül. Amikor ezt totál félszeg módon közöltem, én voltam a szemét, mit képzelek én. Vagy nyugodjak meg, minden rendben lesz, persze ez csak az altatás rész volt. Ekkor beleuntam, majd elhatároztam hogy amit én tudok adni, nyújtani, az alá nem megyek. Értendő ez mindenre. Nem leszek se házicseléd, se anyuci, se pénztárca, se szolga, se egy értéktelen rongydarab. Hát igen, nekem fontos ha egy férfi erős egyéniség, aki két lábbal áll a földön. Vannak céljai, tervei, amikből 30+ -os korára már meg is valósított jó pár dolgot(iskola, munkahely/vállalkozás, lakás). Ígéretekkel már tele volt a padlás. Irreális elvárásaim vannak? Csak olyanok amiket én is adni tudok. A stílusom nyers és erős? Nem bánom, nem akarok megfelelni a fórumon senkinek. Volt egy kérdés amire válaszoltam, ez nem tetszett egy pasasnak. Magára vette? Ő dolga. Alább fogom adni miatta? Nem. Nem vagyok társfüggő, teljes az életem. Az értékrendemmel sincs baj, az meg hogy kimondom a véleményem...hááát, akinek nem tetszik ne olvassa tovább. Egy mondat után lehetek bunkó is a másik szemében, de nem én kezdem.
2021. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!