Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek milyen az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az átlagos (ellenkező nemű)?

Figyelt kérdés

Inkább szöveges leírást várnék, mintsem képeket, abból amúgy is veszekedés lesz csak. Első sorban kinézet alapján, de pl ha belső tulajdonságok, hobbik száma más szempontot is írtok az is érdekel.


Szerintem az az átlagos, aki ha statisztikailag fogok 10 embert akkor legalább 3-4 hozzá hasonlót találok a mintavételi csoportban, és lesz nála 2-3 szebb/jobb és újabb 2-3 rosszabb. Ha csoportokat kell alkotnom, akkor ők a legnagyobb halmaz.


Ezek alapján szerintem lányoknál az, ha valaki nincs elhízva és nem kifejezetten csúnya / férfias az arca akkor attól ő még átlagos (hiába tetszik, járnál vele, etc). Ahhoz, hogy kinézetre valaki átlagon felüli legyen szerintem nagyon formás alak, átlagosnál szebb arc, szem, orr, fogsor kell. Sőt, 30 alatt illene szép bőr, nem striás, narancsbőrös meg aknés, amit tobbi esetben végtelen sminkkel eltakar. Ha valaki csak ezek iránt érdeklődik lányként, akkor szerintem szintén átlagos (bár lehet itt a diplomás ismerősök miatt kicsit más a fókusz): utazás, kaja & pia fogyasztói szinten, futás, kondi, cuki kutya / macska, smink, öltözködés, sorozatok, filmek, bulvár.



2021. febr. 11. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Lol
2021. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de attól, hogy valakinek nem hibátlan a bőre még lehet szép. :D Vagy ha egy foga véletlen csálébban áll is lehet topmodell alakja, csak, hogy mást ne említsek.

Amúgy az átlag az, aki se nem csúf, se nem szép. Olyan mindennapi, akiből mint mondtad, a legtöbb van. Mellesleg tökéletes ember meg nincsen, csak mondom. :D

2021. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az átlagos az aki nem emelkedik ki szinte semmiben a nagy tömegből. Tehát ha veszünk 1000 embert, megnézzü ka külsejüket, megkérdezzük őket a szakmájukról, a napi időtöltésükről stb. akkor lesz egy nagyon nagy csoport akik jelentős részben "átfedik" egymást.

Viszont szerintem érdemes ezt korosztályokra felosztani, mert más az átlagos 60 évesek között, mint a 20 évesek között.

Idősebb korosztályokban átlagos, hogy van valami betegséged, szedsz valamilyen gyógyszereket, nem költezs túl sokat, nyugdíjból élsz, van egy kis lakásod/házad, vannak gyerekeid, temetőbe, orvoshoz, boltba jársz el leginkább stb. Közülük kiemelkdik az akinek mondjuk nincs semmilyen betegsége, vagy éppen körbeutazza a Földet, aktív életet él.

De persze ez országon belül is nagy eltéréseket mutat, máshogy él egy BP-i nyugdíjas, mint egy pár tucat lakosú faluban élő.

Ahogy a 20 éves korosztály esetében sem mindegy hol lakik az illető. Egyetemi városokban az lesz az átlagos, ha 20 évesen egyetemre jár, koliban él, hétvégente bulizik vagy hazautazik a szüleihez stb.

2021. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy átlagos :).
2021. febr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet definiálni az átlagost. Pl. Az átlag ember legalább évente 1x nyaral. Én meg utálok nyaralni, ettől még átlagosnak tartom magam.
2021. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!