Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel töltitek az egyedüllétet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel töltitek az egyedüllétet a covid idején? Hogy bírjátok ki, hogy nincs párotok?

Figyelt kérdés
Én már november óta nem dolgozom, áprilistól várható, hogy újranyit a munkahelyem. Már lassan azon a szinten vagyok, hogy megőrülök. Barátom sincs, nem tudom már magam mivel lekötni. Edzőtermek szintén zárva, kint elég hideg van. Netflixet már szinte kimaxoltam. Nagyon unatkozom... hiányzik a tennivaló, a társaság... alapból nem vagyok egy otthonülős típus.

2021. febr. 12. 13:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Én ugyan dolgozom és egyetemezek közben mégis borzalmas hogy nincs valaki aki mellettem van esténként, vagy akár csak hétvégente is. Úgy vagyok mint te, barátaim sincsenek, mindenki elhanyagol. Valahogy kapnak jobb dolgot annál hogy találkozzunk. Sokszor sírva alszom el, néha rám jön egy egy ilyen síró görcs is. Kedvetlen vagyok egész nap. Gyakorlatilag semmiben nem látok ertelmet.
2021. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%

Bár van párom, de a munkája miatt (katona) sokat vagyok egyedül, mióta a covid miatt járőrözniük kell a rendőrökkel együtt. Sok estém egyedül telik így, próbálom megszokni de nehezen megy. Nem panaszkodom mert tudom ez csak átmeneti időszak, de szerintem sokakat megvisel, hogy alig van programlehetőség.

Kitartás!

2021. febr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
covid előtt sem volt párom. Ugyanazzal, amivel most is. Hobbik.
2021. febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

Általános tippjeim vannak - nekem sokkal jobb lett ezek miatt a második hullám (pedig pont egy éve váltam el...).


Próbálj több olyan régi barátoddal összejárni, akikkel a legjobb viszonyban voltál. Kezdeményezd te a talit.


Utcára, boltba menj minél gyakrabban, nézz az emberek szemébe, beszélj velük apróságokról, ismeretlenekkel, ismerősökkel; csak pár szó is sokat segít, de próbáld erre mindennap rávenni magad. Egyre természetesebb lesz.


Vedd elő valami régi hobbidad. Vagy tanuld meg a zsonglőrködést:) Nekem nagyon feldobja a karantént. Teniszlabdával is lehet kezdeni, vagy kis babzsákkal. Ezt otthon is lehet egyedül. Itt van két jó oktatóvideó:


https://www.youtube.com/watch?v=FeYTIP0tTyY


https://www.youtube.com/watch?v=dCYDZDlcO6g


Sok sikert! Fel a fejjel.

2021. febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%

Fészbukdéting. Qrvasok bor és vodka. Cigarettázás a lakásban. Nyomom a számítógépet egész nap. Tegnap felhoztam egy 15 kilós mélynyomót a 30 négyzetméteres lakásba, ami a szomszédok legnagyobb örömére éjfélig ment. Néha felhívok valami csajt társkeresőről iszogatni meg aludni. Ágyneműt nem szoktam cserélni közöttük. A múltkor vennem kellett Canesten plust sajnos.

29F

2021. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos én is ilyen helyzetben vagyok, mint te kérdező..

Egyedül vagyok itthon és már kezdek magamba roskadni. Sokszor alszok el esténként sírva. De az előző válaszolóknak megfogadom a tanácsukat, vagyis megpróbálom.

2021. febr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Szinte semmi nem változott hónapok óta. Amikor van rá idő napközben, kicsit elmegyek sétálni, boltba.. De. Ennyi.. Haza.. Kaja.. Meló.. Fürdés.. Alvás.. Reggel újra..
2021. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
És a legrosszabb az egészben az, hogy külföldön élek, 2 barátnőm van itt, azok is a barátjukkal vannak minden áldott nap, 0-24-ben. A többi ember mind ismerős, viszont azokkal nem vagyok olyan szinten, hogy összejárjak...
2021. febr. 12. 14:41
 9/18 VincentLaw ***** válasza:
86%

Nálam vannak haverok, akikkel időnként összefutunk, és valamelyikünknél iszogatunk meg beszélgetünk.

Meg a gamerkedés sem feltétlenül rossz dolog, van hogy teljesen bele tud merülni az ember abba az atmoszférába, amit nyújtani tudnak. Pl mostanában eléggé megtetszettek a kalandjátékok, amiket legutóbb toltam ki közülük a 'Quern - Undying Thoughts' meg az 'Outer Wilds'.

2021. febr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem sincsenek barátaim. Akivel másfél évtizeden át barátok voltunk, nagyon csúnyán megalázott, én ennek ellenére próbáltam vele többször is rendezni a viszonyt, de akkor is csak belém rúgott. Végül, hogy megnyugtassam a lelkem, én küldtem el a qrva anyjába. Nem barát az ilyen.
2021. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!