Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan aki szívesen ünnepel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki szívesen ünnepelné a valentín napot, de még nem volt kivel?

Figyelt kérdés
Én már kb 10 éve vágyok arra hogy meglepi vacsit főzhessek valentín napra, valami kis kedves ajándékkal, összebújós filmnézéssel. De mindig egyedül vagyok, szóval általában pizza van valami nyálas romantikus filmmel😂. Persze nem csak valentín napkor vágyok ezekre, de olyankor mindenki olyan boldog a párjával, és megesik hogy irigykedem. Nyugtassatok meg hogy nem vagyok egyedül azzal hogy még soha nem ünnepeltem valentín napot. 22-én leszek 25N (szintén egyedül)

2021. febr. 13. 23:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10-es tudom, tudom. De ilyenkor mindig kifejezetten magányosnak érzem magam.
2021. febr. 14. 12:12
 12/12 anonim ***** válasza:
50%
miért is? Abba gondolj bele, hogy ilyenkor erőltetett ez a kifele mutogatás. Sok kapcsolat az év többi napján meg egy langyos semmi és most kompenzálnak.
2021. febr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!