Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen katasztrofális a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen katasztrofális a szerelmi életem?

Figyelt kérdés

Átlagos, huszonéves lány vagyok. Komolynak mondható kapcsolatom még nem volt, a leghosszabb is 6 hónapos volt. Sajnos mindig az összesnek az a vége, hogy összetörik a szívemet (a legtöbbször valamivel kapcsolatban megkritizálják a külsőmet, pedig aztán nem a top pasikkal randizok...).


Mit tehetnék, hogy változzon a helyzet?



2021. febr. 15. 21:04
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
53%
Ne légy olyan érzékeny. Kritizálás lehet, hogy csak őszinteség.
2021. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Jó, azt megértem, hogy őszinteség... De én még egyiknek sem szóltam be, pedig be tudnék, mert a pasik sem tökéletesek ám..
2021. febr. 15. 21:13
 3/56 anonim ***** válasza:
51%
Ezt értem. Pl: mit s hogyan kritizálnak?
2021. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Hát pl az alakomat vagy arcomat, általában ugyanaz, fogyjak le és az arcom meg nem szép, hát de azzal nem is tudok mit tenni
2021. febr. 15. 21:18
 5/56 anonim ***** válasza:
45%

Konkrétan mit kritizálnak? Elsőre látszik rajtad, vagy csak hónapok múlva látja meg a pasi és kiábrándul?

Ha lehet változtatni rajta, akkor tedd meg. Ha nem, akkor más területen kellene fejlesztened magad, ami a külső hiányosságokat ellensúlyozza.

2021. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

Is-is, mindkét eset volt már. Akikkel mondjuk együtt vagyok x ideig, a végén úgy tűnik, hogy csak azért voltak velem, emrt épp nem volt jobb. Ezt volt is már olyan, aki érzékeltette.


Nem tudom hogyan tudnám fejleszteni magamat.

2021. febr. 15. 21:23
 7/56 anonim ***** válasza:
80%

Mi van ma,önbizalomhiányos világnap?!Azért kritizálnak,hogy rombolják az önbecsülésedet.Azért akarnak lehúzni,mert nekik sincs,és így akarják többnek érezni magukat.

Mit tehetnél?Mondjuk,ne célozz alacsonyra.(Jó lesz a lúzer is,mert úgyse kapnék különbet.)Fejleszd magad. keress fel szakembert,ha muszáj.Ó,és ne higgy el minden baromságot.

2021. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Hát de ha ezeknek a pasiknak sem kellek, hogy kellenék másféléknek? :D
2021. febr. 15. 21:25
 9/56 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel. Az is lehet,hogy nem a megfelelő embereket fogtad ki.

Legyen egy kicsivel több önbizalmad. Előbb utóbb jön az akinek te mindig szép leszel, mindenhol. Amit szívből kívánok is.

2021. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy:) mondjuk már tényleg egyre inkább kezdek lemondani erről, hogy normális lehet egyszer az életem ezen a téren
2021. febr. 15. 21:28
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!