Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen katasztrofális a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen katasztrofális a szerelmi életem?

Figyelt kérdés

Átlagos, huszonéves lány vagyok. Komolynak mondható kapcsolatom még nem volt, a leghosszabb is 6 hónapos volt. Sajnos mindig az összesnek az a vége, hogy összetörik a szívemet (a legtöbbször valamivel kapcsolatban megkritizálják a külsőmet, pedig aztán nem a top pasikkal randizok...).


Mit tehetnék, hogy változzon a helyzet?



2021. febr. 15. 21:04
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy elkeseredett vagy, de azzal nem segítesz magadon. Igen, kapcsolat nélkül is lehet boldog az ember, de egy támogató, szeretetteljes társ nagyon sokat tud adni, fejlődni is sokkal könnyebb, ha valaki támogat. Én párom mellett kezdtem el edzeni, tavaly diétáztam először, és pikk-pakk összejött a szálkás, karcsú alak, mert végig segített, ha motiválatlan voltam főzött nekem, meghallgatta a terveimet, hozzátett... stb.

Először fejben tedd rendbe magad, tűzz ki célokat magadért, hogy jobban érezd magad a bőrödben, olvass jobban utána dolgoknak. Pl este 5 után nem enni baromság. Elalvás előtt 2-3 órával érdemes még enni. Így lesz erőd reggel, plusz nem lesznek falási rohamaid, nem fog éhezni a tested, ami bármilyen hihetetlen, diéta alatt is fontos, nem beszélve a makrók arányairól, a megfelelő vitamin és ásványi anyag bevitelről. Rengeteget tudnék még erről írni, de szerintem érted, mire gondolok. A haj, stílus pedig olyan dolog, amin gyorsan, eredményesen lehet változtatni, csak kell egy megbízható szakember. Ezen felül hobbik, hosszútávú célok. Mind, mind rengeteget tesznek a kisugárzáshoz.

Párkeresést pedig sokan túldimenzionálják. "Úr isten, mi lesz, ha nemet mond, tiszta ciki". A francokat. Megpróbálod, ha nem, nem, mész tovább emelt fővel, aztán a következő lehetőségnél újra megpróbálod. Nem vagyok valami nagy szám nő, a genetikai adottságaim kifejezetten csapnivalóak, de vidám, mosolygós vagyok, érdeklődöm mások felől, mindig foglalkozom valamivel szabadidőmben, van egy stílusom, és összességében sose volt gondom a pártalálással. Pedig ismétlem, nem vagyok nagy szám. Mostani páromat, akivel idén fogunk összeházasodni véletlenül ismertem meg, mert összekevertem valakivel. Akik megpróbáltak lehúzni, csak annyit láttak belőlem, hogy egy nevetés kíséretében otthagytam őket. És jól is tettem.

Szóval hajrá, sok sikert.

2021. febr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:

#40: egyelőre nem vagyok ennyire elkeseredett, hogy fizessek társkeresőért


#41: én utánaolvasok elég sokat a dolgoknak, mert van többféle betegségem, amik miatt még pluszban jobban oda kell figyelni a diétára és a sportra. A hajon és a stíluson fogalmam sincs mit változtathatnék amúgy, hogy mi állna jól. Hobbijaim és céljaim vannak, sokszor társkeresésnél már ez is probléma, főleg a célok. Oké, sok esetben ez tök jól össze tud jönni, örülök is neked, hogy így összejött, de sajnos nálam nem ez figyelhető meg. Köszönöm azért! :)

2021. febr. 16. 10:54
 43/56 anonim ***** válasza:

A hajadhoz:

[link]

2021. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:
Most is hosszú és hullámos, enyhén göndör a hajam, ami elvileg jó eszerint a cikk szerint, de azért köszi :D
2021. febr. 16. 16:31
 45/56 anonim ***** válasza:

44-hez.Tudom,én vagyok a tegnapi 31-es.Olyasmire gondoltam a dúsítással(tupírozás,ez a jó szó?),hogy eléggé lelapul a hajad pár képen.Nem tudom elmagyarázni,itt van pár kép,hogy lásd,mire gondolok,ami szerintem jól állna.


[link]


[link]


Ha megnézed ezeknek a lányoknak a mostani képeit,akkor láthatod,hogy nincs reménytelen helyzet,rajtad sokkal kevesebb plusz van,mint rajtuk volt.

2021. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:
Aha ertem. Hat remeltem is hogy azert nem arra gondolsz, hogy ez a testalkat vagyok..
2021. febr. 16. 17:37
 47/56 anonim ***** válasza:
Nem,hajstílusról beszélek.Azért ezt a két képet mellékeltem,mert tegnap azt írtad,reménytelennek látod a fogyást.Nekik sokkal több feleslegük volt,mint neked,és mégis ledolgozták,szóval ne add fel.
2021. febr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
Ez igaz :D
2021. febr. 16. 18:07
 49/56 anonim ***** válasza:

Szerintem nem biztos hogy a 10 kilóval van a baj, mert az valóban nem vészes, hanem azzal, hogy nem jött még el az életedben a megfelelő férfi.


Ha fotó modell lennél, ebből élnél, akkor igen. Akkor +1-2 kilót sem engednek, de nálad más a helyzet.

Arra vigyázz, hogy ne gyarapodjanak a kilók, de ha így maradsz, akkor csak ki kell várni a megfelelő társat.


Egy ismerősömön 25-30 kiló van, na az már tényleg látványos, és mégis megőrülnek érte a férfiak.

2021. febr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz. Nulla ember ismereted sincs. Rossz sémáid vannak.
2021. febr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!