Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen katasztrofális a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen katasztrofális a szerelmi életem?

Figyelt kérdés

Átlagos, huszonéves lány vagyok. Komolynak mondható kapcsolatom még nem volt, a leghosszabb is 6 hónapos volt. Sajnos mindig az összesnek az a vége, hogy összetörik a szívemet (a legtöbbször valamivel kapcsolatban megkritizálják a külsőmet, pedig aztán nem a top pasikkal randizok...).


Mit tehetnék, hogy változzon a helyzet?



2021. febr. 15. 21:04
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
44%

Kicsi sport kicso kondi, de amugy csak akkor ha extrem tulsulyos vagy, sztem itt sok inceleknek bejonnel :)


Sztem amugy ne aggodj, regisztralj tinderre, elobb utobb ott kapsz pasast


En is ott talaltam meg a parom, sok sikert! 27f

2021. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:

kb 10 kiló plusz van rajtam, folyamatosan edzek és diétázok :)


régóta fent vagyok tinderen és badoon is, úgy látszik pont az a fajta ismerkedés nem jön be (vagy az sem...) :D


köszönöm azért

2021. febr. 15. 21:30
 13/56 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a teltebb lányok :D
2021. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
Aaa 10 kilo az semmi, rajtam tobb van es boldog vagyok :) ne add fel! Lesz parod, egyetemen azert hamar kerul pasas
2021. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:
Hát olyan szakra járok, ahol nagyrészt lányok vannak :D ezért is nehéz az élőben ismerkedés
2021. febr. 15. 21:34
 16/56 anonim ***** válasza:
92%

"Hát de ha ezeknek a pasiknak sem kellek, hogy kellenék másféléknek?"


7-es vagyok.Mondd szívem,elolvastad,amit írtam?Odamész a ringhez,aztán ahelyett,hogy a szorítóba lépnél,bedobod a törülközőt?

Ha megpróbálsz valamit,50% esélyed van a sikerre.Ha előre eldöntöd,hogy úgysem fog menni,akkor 0%.

2021. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
0%
Akkor itt valaszolj majd egyket privatra es maris talalsz pasast :)
2021. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:
Jó, igazad van #16-os, csak már épp még a "lúzerekhez" való közeledéshez sincs merszem, mert túlságosan bennem van az, hogy ennek is úgyis az lesz a vége, mint a többinek
2021. febr. 15. 21:39
 19/56 anonim ***** válasza:
100%
Itt a 16-os. Megismétlem,keress fel egy szakembert,ha ennyire rossz a helyzet.Nem látsz a jövőbe.Én sem,te sem,senki.Viszont,ha előre leírod magad,akkor önkéntelenül is úgy fogod alakítani a dolgot,hogy ne sikerüljön,mintha a nyakadba akasztanál egy "Rúgj belém!" táblát.Nem egészséges,amit csinálsz,te is tudod.Segítséget kérni nem szégyen,most is megtetted.
2021. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:
Hát inkább próbálnék saját magamon segíteni :D
2021. febr. 15. 21:49
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!