Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jó jel ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó jel ha egy nő megdicsér ?

Figyelt kérdés
Van egy nő,akit egy baráti összejövetelen ismertem meg.Tény hogy nagyon csinos,de akkor még nem ismertem elégé és első ránézésre egy nagyzolós úrilánynak tűnt.Aztán később elkezdtünk beszélgetni amiből rájöttem hogy félre ismertem.Nagyon kedves,rendes,segítőkész.Aztán kis idő múlva azt vettem észre hogy megdicséri a külsőm,vagy éppen ha egy új ruhadarab van rajtam amikor összefutunk azt is mindig észreveszi.Lehet hogy tetszem neki,vagy legalább is valamilyen szinten,de felkeltettem az érdeklődését ?
2021. febr. 15. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet.
2021. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen, ez egy célzás lehet erre, de azért azt egyelőre nem lehet tudni mi a szándéka, talán csak alapból ilyen kedves és figyel másokra.
2021. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, mások hogy működnek, de számomra a csúnya, átlagos vagy semleges emberekkel a legkönnyebb kedvesnek lenni.
2021. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
#3-asnak is lehet igaza, szóval azért ne igyál előre a medve bőrére. Rá kell hajtani az ügyre, talán lesz valami.
2021. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Lány barátaim is megdícsérik, ha tetszik egy ruha, észreveszik új a frizura, így ebből nem vonnék le semmit. Lehet tetszel neki, lehet nem, ismerd meg és kiderül!
2021. febr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbálj több idöt vele tölteni, szép lassan kiderül mi a helyzet. Ha rendszeresen keresed, elhívod és nem ellenkezik nagyobb az esély, ha elkezd kerülni akkor nem akar semmit csak kedves.
2021. febr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a külsődet dicséri, akkor esélyes.
2021. febr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, de amúgy túl sokan nem képzelnék ebbe bele.

Van olyan ismerősöm, aki mindig észreveszi, ha valakin valami új van, és dicséri. Ez egy adottság, ami pl. bennem nincs meg és fel sem tűnik. Akkor dicsérem, ha valami szembetűnő változás van pl. teljesen új haj, és jól áll a másiknak. Más meg dicsérgetős fajta.

2021. febr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Típus kérdése is, és vannak akik viselkedési formának alkalmazzák közvetlenség, protokollszerü érdeklödés kifejezésére, ezeknél észre lehet venni abban ahogy mondják, vagy hogy témába kerül-e a kimondott mondaton kívül. Nyugaton megszokott az ilyesmi, a legtöbben mosolyognak mindenkire, kedveskednek, még idegenekkel is.

Több esélyes a helyzeted, Kommunikálj vele hogy kiderüljön mi áll a háttérben.

2021. febr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!