Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számodra kizáró ok ismerkedésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra kizáró ok ismerkedésnél, ha valaki absztinens?

Figyelt kérdés

Legyen valaki absztinens bármiért, vallás, betegség, valamilyen érzékenység, vagy csak rossz tapasztalatok miatt.


Számodra kizáró ok párkapcsolati célú ismerkedésnél, ha valaki nem, vagy alig fogyaszt alkoholt?



2021. febr. 16. 18:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
79%
Számomra kizáró ok nem, de hátrány lenne, mivel borokkal foglalkozom, az életem fontos része a borászat, ezt szeretem megosztani a párommal.
2021. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
87%
Nálam pozitívum, én sem sűrűn iszok. Akkor sem azért, hogy berúgjak. Anélkül is jól tudom érezni magam és örülök, ha másnak sem szükséglete. Persze az sem baj, ha iszik pár sört, csak ne függőségszerűen tegye valaki.
2021. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Kései Sirató ***** válasza:
84%
Inkább pozitívum!
2021. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
26%
Kizáró ok.
2021. máj. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
81%
Mivel én egyáltalán nem iszom, még pozitívum is lenne
2021. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!