Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a 30 felett a nőlnek már a valódi értékek is számítanak?

Figyelt kérdés

20 és 30 között azért nehéz az ismerkedés sokaknak, mert a nőknek csak a férfiak kinézete számít. Igaz az az elképzelés, hogy 30 fölött a nők megérnek és onnantól a valódi értékek (pl.: fizetés, autó, ingatlanbefektetés) is számítanak nekik?


Ez alapján az elv alapján ha 24 évesen nem megy a csajozás, elég csak a karrierre meg a pénz befektetésére koncentrálnom és 32 évesen úgy is oda lesznek értem a nők.



2021. febr. 17. 09:55
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
A valódi érték a pénz és a hatalom. Minnél több van ezekből, annál több jót tudok tenni a világgal, így annál értékesebb ember lehetek és leszek.
2021. febr. 17. 10:31
 12/39 anonim ***** válasza:
87%

Tegyük fel, hogy elhiszem, hogy nem troll meg incel vagy, csak valaki, aki xy okokból átmenetileg kiábrándult.

Az első dolog, hogy az anyagi stabilitást, biztos jövőt leginkább magad miatt érdemes kiépíteni, és mindezt nemtől függetlenül. Ez nem jelenti azt, hogy karrieristának, és gazdagnak kell lenned, csupán azt, hogy azt az életminőséget, amit élni szeretnél érdemes biztosítanod magadnak, plusz valamennyi tartalékot, hogy ha baleset ér, megszűnik a munkahelyed, ne halj éhen, amíg a probléma megoldódik. Ez egy pozitív dolog, igen. Viszont személyiségileg nem mondanám valódi értéknek. Személyiségileg is magad miatt éri meg leginkább fejlődni, mert ha értékes ember vagy, aki tud beszélgetni, szociálisan érintkezni másokkal, esetleg még némi emberismereted is van, akkor ki tudsz építeni egy olyan társaságot, amiben nem érzed magad magányosnak. Van, akire számíthatsz, és vannak, akik számíthatnak rád. A külső ezek mellett sokadlagos, ha egy alap ápoltságod, igényességed van. Ezek pedig leginkább az egészség miatt fontosak, hogy nem fájdalomban, betegen élsz.

2021. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
92%

‘De a nők 30 után gyorsabban csúnyulnak, mint a magukra figyelő férfiak. Ezen kívül férfiként 30 meg 40 után is ott van Mr. Kox is, míg nőként továbbra is marad a smink meg az arcápolás, mint egyedüli lehetőség‘


ez hulyeseg, nyugtasd csak ezzel magad, de az a helyzet, hogy ha alapbol sem vagy sikeres a noknel, akkor 30 felett sem vesz majd 180 fokos fordulatot a dolog. ez a koxot meg ugy mondod, mintha csak annyibol allna, h beszurod magad es masnapra mar schwarzeneggerkent ebredsz.


egyebkent pedig a noknak ott van egy csomo szepeszeti beavatkozas, plasztikai mutet es a testukre ugyanugy tudnak figyelni. egy szajftoltes vagy botox mar 80-100 ezer forintbol megvan es ha jol csinaljak, a kutya meg nem mondja, hogy mi tortent, csak jobban fogsz kinezni tole. olyan 35-40-es nok vannak, hogy a gatyadba elveznel toluk es valoszinuleg meg 60 eves korukban se szorulnak majd ra, h a hozzad hasonlo komplexusosluzerekkel osszealljanak.

2021. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
89%

Nekem szamitanak az anyagiak IS

30N

2021. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 veterán vas ***** válasza:
88%
Arra nem gondoltál, hogy esetleg Te keresgélsz rossz helyen?
2021. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
36%
Nem lehet àltalànosítani.
2021. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
86%

Valódi érték az autó és az ingatlanbefektetés??? Meg a hatalom?

Nos, először ezt a szart tedd rendbe magadban, mert nagyon tévúton jársz. Ilyen felfogással 30 felett sem fogsz normális nőnek kelleni, csak aranyásónak, de azzal viszont egy húron pendültök majd.

Mondjuk 24 éves nyikhaj vagy, nem is vártunk életbölcsességet.

2021. febr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
89%

"ha 24 évesen nem megy a csajozás, elég csak a karrierre meg a pénz befektetésére koncentrálnom és 32 évesen"

Ez kicsit veszélyes játék. Az előttem lévőek jól leírták a dolgokat, de van még egy faktor: párkapcsolati tapasztalat (és itt most nem az ágyban lévő dologra gondolok első körben, viszont az is benne van)

Volt nekem egy korszak, amikor nem volt barátnőm (meg úgy igazából előtte se nagyon), és igazából nem is nagyon kerestem. Majd az X év után, mikor ismét, s mikor sikerült összejönni egy nővel, akkor jöttek elő problémák, hogy hopsz nem voltam elég figyelmes, nem tudom mit kéne tenni X helyzetben, elfelejtek esetleg valami napot, amin lehetne ajándékozni (míg Ő nem), nem tudom hogy Y dolog hogy működik egy párkapcsolatban, nem mutatom be Őt pl a barátaimnak, családomnak, és nem rossz indulatból, stbstb és ez negatívan vetül ki. Volt olyan nő aki erre azt mondja hogy nem probléma, hisz mondtam neki hogy nem nagyon volt még komoly kapcsolatom, viszont volt akinek nem volt kedve ezt felépíteni velem. 30 körül ez már főleg veszélyes lehet. Nem mindenkinek van kedve olyannal összejönni, akinek zéró tapasztalata van etéren, és mondjuk bunkónak fogsz tűnni egy adott helyzetben, miközben szimplán lehet csak nem tudtad mit csinálj / fel se ismerted a helyzetet.

Ez az egész lehet furcsán hangzik most, ezt inkább csak azok tapasztalják meg, akiknek nem volt kicsit se komoly kapcsolata (csak!) 25-26 éves korig, s olyan 27-29 éves nővel ismerkedik, akiknek (mint később kiderült) már voltak 3-4 éves kapcsolatai (és a többségnek azok közül akikkel ismerkedtem, ilyen volt, és talán ez a gyakori is).

Ez az egész párkapcsolati dolog, a korral fejlődik, és lépést kell tarts ezzel, vagy túl nagy lesz a szakadék, és párkapcsolati szinten egy gyerek szintjén leszel 32 évesen is, ami abszolút nem lesz vonzó egy érett nőnél.

2021. febr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
87%

"A valódi érték a pénz és a hatalom. Minnél több van ezekből, annál több jót tudok tenni a világgal, így annál értékesebb ember lehetek és leszek."

Igen, általában ez a jellemző azokra, akiknél ez a kettő együtt jár... :D Vagy naiv vagy, vagy búrában élsz.

De amúgy tisztelet a kivételnek, és kívánom, hogyha a önerőből (!) tényleg egyszer gazdag leszel, akkor ne jachtokat meg villákat nézegess, hanem ehelyett sok jót tegyél az embertársaid megsegítésére. :))

2021. febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
86%
Mindig számít nekik minden, de egy fiatalt könnyebb lenyűgözni.
2021. febr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!