Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Az alábbi két férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Az alábbi két férfi közül melyikkel mennétek el előbb randizni?

Figyelt kérdés

a) 25 éves, okleveles közgazdász, perfekt angol, most gyúr a PhD-ra. Kitűnő eredménnyel végezte a tanulmányait, jelenleg még az egyetemnek dolgozik, mert tervez elmenni külföldre tanulni, ha sikerül. Nem kimagaslóan jóképű, szűz, viszont intelligens, sosem volt senkije, de előreláthatóan komoly karrier áll előtte.



b) Targoncás egy gyárban, havi 300 ezret keres nettóban. Érettségije van, nem beszél nyelveket. Jelenleg otthon él. Jóképű, intelligens és volt már pár nő az életében.


2021. febr. 17. 19:02
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
88%

b

Sem szűz nem kéne, sem távkapcsolat.

2021. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
82%

B!

A hozzászólásaid alapján meg 100x az.


De szerintem troll vagy. Ennyire nem lehetsz gyökér:DD

2021. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
84%
B,mivel egy agyas mellett hülyén érezném magam.
2021. febr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
89%

Hát Kérdező, hogy ha valóban te az "A" vagy, akkor az intelligens le is húzhatjuk és ilyen gondolkodással a PhD-ról is lemondanék a helyedben.

Egyébként a kérdésre válaszolva, ez nekem kevés infó. Nekem fontosabb, hogy kivel van közös témánk, kivel hasonló a világnézetünk, elveink, értékrendünk, ki a megbízhatóbb, melyikük tolerálja jobban az én hibáimat, stb.

A jóképűség abszolút relatív, a PhD és a jó tanulmányi eredmények nem jelentik automatikusan azt, hogy a másik karrierista vagy munkamániás, míg a "volt pár nő az életében" is bármit takarhat: alkalmi, egyéjszakásokat, meg komoly párkapcsolatot is, ami valami miatt tönkrement (itt az sem mindegy, hogy mi miatt).

2021. febr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van pár ismerősöm, aki intelligens, jó eredménnyel végezte az egyetemet, és szép karier áll előtte.


Egyik sem olyan, mint a kérdező.

2021. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
91%
szerintem a kerdezo most napok ota arra a 3 szavazatra maszturbal, ami az ‘a’ opciora jott.
2021. febr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
46 Tuti, még úgy is, hogy amúgy mindhárom szavazatot ő nyomta rá a különféle regisztrációkról :DDDD
2021. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%

igazad lehet:D

es szerencsetlen minden alkalommal, amikor ertesitest kap a kerdesrol, remenykedik, h most hatha valaki benedvesik a hatalmas karrierjere. ami var ra. majd. egyszer. :D (soha)

2021. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi a kérdés? Többre vitted mindenkinél, gratulálok, otthon majd bújj össze a diplomamunkáddal és este neki meséld majd el, hogy milyen napod volt az egyetemen.


Amúgy nem is értem, minek akarsz randizni meg ismerkedni, ha an block az összes nő ribi és fertőzött puncijú meg az összes további kellemes jelzővel bíró, amiket itt röpke 5 oldalon keresztül olvashattunk tőled? Ha ilyen jó véleménnyel vagy a nőkről, akkor keress magadnak egy pasit, ne szenvedj a romlott lényünk mellett feleslegesen. Vagy maradj egyedül és vidd sokra az ÉLETBEN magadban. Sok sikert.

2021. febr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%

ja, mert csak az elettelen, szuz streberek leteznek, meg a gyari munkasok. olyan okos vagy, nem is ertem, hogy sikerult vegigbukdacsolnod az egyetemet es megkapni a diplomat.


en sem gyarban izzadok, 2 diplomam van es ‘ertelmisegi’ munkat vegzek, de emellett van eletem es nem arra nedvesedek, ha valakinek diplomaja van, de amugy egy nyomorek. plusz valoszinuleg csak elkezdtek erdeklelni a ‘hulye kis r ibancok’ ha itt irogatod ki ezeket a lanyok kivel randiznatok? kerdeseidet es remenykedsz, h hatha valaki teged valaszt, a szuz csunya kis luzert, aki egy diploman kivul semmit se tud felmutatni.

2021. febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!