Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolataim miért mindig egyoldalúak? Tapasztaltatok hasonlót? Akármit tesztek, semmi sem jó?

Figyelt kérdés

Gyakran már ismerkedéskor kiderül, hogy nem akarnak tőlem semmi komolyat.

Legutóbb hetekig beszélgettem interneten egy férfival, aki bár kissé messze lakott, (200 km) de úgy tűnt, szívesen társalog velem. Minden nap órákig beszéltünk, sosem fogytunk ki a témából. Majd egyre kevesebbet írt, egyre ritkábban. Egyszer - kétszer felhoztam neki elméleti kérdésként a találkozót, nem érdekelte különösebben. Meg is szakadt utána a kapcsolat, közömbös lett velem.


Volt, akivel találkoztam, majd egyre gyakrabban jöttek a kifogások, hogy neki dolga van hétvégén, és hogy csak hétköznap délutánonként tudunk találkozni 1-2 órára. Hétvégén meg a haverjaival volt, mentek a képek a Fészbukra...


Egy évvel ezelőtt, amikor volt egy rövid kapcsolatom, igyekeztem meglepni a páromat. Ő 40 kilométerre lakott, a szüleim nem engedték meg, hogy nála aludjak, mert nem akarták hogy másik városban legyek, ezért hotelbe mentünk, ott töltöttük el az időnket. Hotelt közösen fizettük, megesett hogy munka után egyből jött hozzám, olyankor bevásároltam kettőnknek, kaja, pia már a szállón volt, mikor odamentünk. Azt reméltem, örül legalább, de meg sem lepődött, neki ez teljesen természetes volt. Frusztrálttá váltam, éreztem hogy nem szeret. Telefonjába belenéztem, nem is kellett több, más nőket fűzött.


Nem vagyok betegesen féltékeny, de ha valaki távolságtartó velem, akkor annak oka van.


Azóta két emberrel találkoztam randi gyanánt, egyikük közvetlenül a találkozó után letiltott.


Egyáltalán nem vagyok bunkó, éreztetem a másik féllel, ha jól érzem magamat, kommunikatív vagyok, érdeklődő. Nincsen szerencsém.

19 éves vagyok.


2021. febr. 19. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:

A netes keresgeles ilyen, mindig sok a komolytalan.

Azon viszont mindig erdemes elgondolkodni hogy milyen tulajdonsagok vonzanak, mi volt a kozos ezekben a ferfiakban es nennyire tudod hatarozottan tartani a hatarokat.


Peldaul nrtes ismerkedes eseten NE pazarolk heteket arra hogy talalkozo nelkul beszelgettek. Ha nem hozza fel max egy het utan akkor gyanus.

2021. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1# Igen, azért is kérdeztem rá burkoltam, éreztem hogy komolytalan. Persze nagyobb távolságnál jobban ráérek, eszem ágában sincs sürgetni, csak valamiért mindig azt hiszem, hogy érdekelni fogok bárkit is annyira, hogy magától mondja.


Igazándiból kedvesek voltak velem eleinte, egyezett a természetünk, nem unatkoztunk, mindig volt téma, voltak közös pontok. Hamar vége lett mindegyik kapcsolatomnak, én pedig nem szeretek elölről kezdeni mindent, újra ismerkedni, új embert megismerni. Fárasztó, és komolytalan, ha valaki folyton mással van.

2021. febr. 19. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Bírd még ki egy kicsit, aztán ha végre visszatér az élet a normális kerékvágásba, ismerkedsz élőben, sokkal "igazibb".
2021. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3# Élőben eddig sem ismerkedtem. Nekem a szórakozóhely tényleg csak szórakozóhely... Városban változatlanul megyek, sokat sétálok, nemcsak fekszem itthon egész nap, tehát a lehetőség adott lenne buli nélkül is.
2021. febr. 19. 11:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Program ismerősökkel, és ismerősök ismerőseivel, sok embernél ezen keresztül jön össze a párkapcsolat.
2021. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(a szórakozóhely nekem is csak szórakozóhely, sosem tudtam ott ismerkedni)
2021. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5# Nincsenek ismeretségeim.
2021. febr. 19. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!