Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, az alábbiak közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, az alábbiak közül melyik nő (személyisége) tetszene jobban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a külső is számít, de mondjuk, hogy nagyjából ugyanaz a kategória, átlag magasság, átlagosan vékony alkat, átlagos arc, a kor is egyezik. Megelőlegezem, hogy mindenkinek az első a szimpatikusabb, de hátha... 😀


1. Extrovertált, emberközpontú, mindenkivel nagyon kedves, rengeteg barátja van, általában a társaság középpontja. Nem kifejezetten érdekli a külseje, sportos, laza stílusú, de nem igénytelen. Sok rövidebb párkapcsolaton és kalandon van túl, nem kifejezetten hűséges típus. Nagyon szeret utazni, új embereket megismerni és bulizni. Emberileg ettől (mármint az alkalmi hűtlenségektől) függetlenül nagyon rendben van, lehet rá számítani, jó barát és egyébként olyan szempontból jó partner is, hogy sosem lehet unatkozni mellette. A világ dolgait illetően viszonylag tájékozatlan, nem érdeklik a komolyabb témák, a kultúra sem tartozik a priotitások közé nála, soha nem szokott könyvet olvasni vagy komolyabb filmeket nézni/színházba járni. Ezt bőven kompenzálja a rengeteg izgalmas hobbijával, szereti a "pasis" dolgokat, mint például az autók, és az extrémsportok is érdeklik.


2. Introvertált, visszafogottabb, de nem aszociális. Nem kifejezetten kedves és nyitott típus, kevés közeli barátja van, nem egy izgalmas és szórakoztató személyiség. Egy hosszú párkapcsolata volt, hűséges. Értékeli a nyugalmat és az egyedüllétet, alapvetően nem szeret kimozdulni, de szeret a természetben lenni, túrázni. Emellett szeret sütni-főzni, rengeteget olvas, igyekszik folyamatosan tájékozódni és művelődni, bizonyos témákat illetően sokrétű, specifikus ismeretei vannak. Kreatív, jó ízlése van, a külsejére is sokat ad, általában dicsérni szokták a stílusát. Első látasra nem szoktak vele szimpatizálni az emberek, ridegnek és flegmának tűnhet, pedig egyáltalán nem az. Néha elég szarkasztikus tud lenni, de egyébként hétköznapi témákról is szívesen beszélget, és a humora sem rossz.


2021. febr. 19. 12:10
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Az egyes sem buta attól, hogy nem érdeklik a művészfilmek és az irodalom, természettudományos végzettsége van, laboratóriumban dolgozik.
2021. febr. 19. 12:53
 12/23 anonim ***** válasza:
A kettő vegyesen! Pl én sem szeretek utazni, de szeretem a nyílt, beszédes embereket.
2021. febr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Lefogadom, hogy te vagy az egyes, kedves kérdező 😅
2021. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
46%

Ja, hát nyilván az introvertált kuka bunkó a kisangyal...


Az extrovertáltak tetszenek, akármennyire is lehúzza őket ez a leírás. A feleségem is extrovertált, nem egy rib*nc és mikor még csak barátként ismertem, akkor is fontos volt neki a hűség. Tájékozott, jó humorú, azért csípi a legtöbb társaság, mert értelmes ÉS szórakoztató.

2021. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 VincentLaw ***** válasza:

Az 1. semmiképpen nem választanám, pont az extravertáltsága és a nagy ismerettségi köre miatt. Mivel így könnyen ismer meg új arcokat, nagyobb eséllyel fordulhat az elő, hogy valaki megtetszik neki, és egyszerűen lecserélné az aktuális párkapcsolatát az újdonség erejével élő új személyre. (meg még le is van írva, hogy nem valami hűséges típus)


Ha csak a kettő közül kell mindenképpen, akkor a második lenne. Habár ott nem tudom hova tenni a "Nem kifejezetten kedves" részt, ez mit takar konkrétan?

2021. febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Egyik sem én vagyok, ezt azért tisztáznám.


A nem kifejezetten kedves valami olyasmit takar, hogy nem ölelkezik/puszizkodik frissen megismert emberekkel, nem dicsérget másokat csak úgy, és idegenekkel inkább formális, mint barátságos.

2021. febr. 19. 13:31
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen rendben van. Mármint nem ettől lesz valaki kedves szerintem
2021. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

2-es.


Amúgy igen valószínű, hogy a kérdező az elsőhöz áll közelebb.

2021. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Sok rövidebb párkapcsolaton és kalandon van túl, nem kifejezetten hűséges típus." Balra a 2. ajtó, az EXIT felirat alatt ki lehet jutni.


2.-at választanám.


btw az introvertált nem feltétlen nem kedves az emberekkel.

2021. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
2.,mert én is hasonló vagyok
2021. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!