Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy teljesen önbizalom vesztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy teljesen önbizalom vesztett ember hogyan nyerheti vissza újra az önbizalmát ?

Figyelt kérdés

Mivel ismerem önmagam( de úgy érzrm még nem eléggé),igy hát arra jutottam hogy unalmas egyhangú ember vagyok igen hosszú évek óta! Szóval hogyan alakithatok ki olyan személyiséget ami számomra sem unalmas.??(""nem hogy még másnak is"")

Hogyan ismerhetném meg önmagam kissé jobban?? (Önismereti gondok amit nem tudom magamtól hogyan kezdjem ell orvosolni. Mi az elsődleges lépés és igy tovább...)

És a legfontosabb hogy hogyan/mivel kezdhetek,olyan saját személyiséget kialakitani ami legföbbképp magamnak, aztán pedig másnak sem egyhangú és unalmas,mondjuk egy szimpla ismerkedésnél akkár egy kapcsolatban! Hogyan lehetnék egy szóval érdekesebb akkár vonzóbb ???

Hogyan kezdhetem ell dolgozni magamon ? Mik az első lépések ???

Komoly bajnak érzem igy is hogy mondjuk egy ismerkedésnél "személyesen" nem tudok fell oldódni,és jól érezni magam.


Szóval ha lehet értelmes tanácsokat szeretnék kérni,ami alapján orvosolhatom a fentebb emlitetteket.


Köszönöm további szép napot mindenkinek.


2021. febr. 19. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdj új életet!
2021. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Frappáns és tényleg hasznos tanácsok engem is érdekelnének.
2021. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tanácsot nem tudok adni, de sosem értettem, miért lesz valaki önbizalomhiányos. Jó, tudjuk, hogy a szülőktől kapott minta/ nevelés/ érzelmi kötődés nagy szerepet játszik, de miért gondolod azt, hogy bárkinél kevesebbet érsz? Lehet ez lehetne az első dolog, amin el kellene gondolkodni.
2021. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen segítek bárkinek, aki ilyen jellegű problémával küzd.
2021. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 Mit nem értesz? Éveken, évtizedeken át történő folyamatos negatív tapasztalatok, a siker hiánya, számkivetettség. Ha egész életében azt látja valaki, hogy ami másoknak minimális energiabefektetéssel sikerül, neki sehogy sem akar összejönni. Ha mások állandóan csak a hibákat találják meg benne. Ha fiatalkorában a természete miatt nem tudott becsatlakozni a szociális életbe, mert más dolgok érdekelték, mint a többséget. Ez csak néhány példa, és nem a kérdezőt szeretném ismeretlenül jellemezni, de ezen tapasztalatok alapján szerintem érthető, miért érzezhetné valaki magát kevesebbnek másoknál. Mert az az igazság, hogy kevesebb is, az ismerkedéshez szükséges skillek hiányából adódóan.
2021. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4es,ez esetben szeretném kérni a tanácsod,az alábbiakban ming már fentebb is emlitettem.


Hogyan alakithatok ki a valós életben önmagam olyan személyiséget,ami számomra sem unalmas és más számára sem taszitó.


Ez lenne a legfontosabb számomra!

2021. febr. 20. 10:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem létezik olyan tanács, ami mindenkinek megoldást jelenthet a problémájára. Először is azt kellene kideríteni, hogy nálad mi áll a problémák hátterében. Ezt egy ismeretlen ember sem tudja neked megmondani. A személyes találkozókon megjelenő feszültség, kényelmetlenség véleményem szerint jelentősen csökkenthető, ha hozzászoktatod magad ehhez a helyzethez. Gyakorolni kell! Eljárni emberekkel találkozni.
2021. febr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!