Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igazuk van az evolúció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igazuk van az evolúcióbiológusoknak és a PUA-knak? Tényleg a kedves, normális, őszinte srácok a világ legnagyobb libidócsökkentői és a gyilkosok is jobban kellenek a nőknek?

Figyelt kérdés

Hiába a 21. század, a diplomák, az intelligencia és a genderkutatások terén elért eredmények? A nők továbbra is az ősi ösztönök alapján éreznek kémiát, vonzalmat?


Már elegem van, hogy állandóan ilyen esetekbe futok, mint ez is: [link]


Pedig én csak arra vágyom, hogy valaki szeressen, fontos legyek neki, ne csaljon meg és ne hagyjon el. Vagy ha mégis, akkor őszintén mondja meg, ne megcsalás után.


Évek óta foglalkoztat, hogy miért nem kellek a nőknek, miért nem tudnak szerelmet érezni irántam. És mindent, amit csak lehetett, amit olvastam, amiről hallottam, ami miatt tönkremennek a kapcsolatok, azt fejlesztettem/leépítettem magamban.


Elméletileg én lennék a tökéletes férfi minden olyan szempont alapján, ami pontosan mérhető, nem pongyola megfogalmazás.


Mégis ez senkit sem érdekel.


A külsőt nem tudom megítélni, de feltételezem, hogy aki igent mond elérhetőség cserére (nem a creepy porszívóügynökös elérhetőségcserére gondolok) vsgy el is jön randizni, - tekintve, hogy átlagos srácnak nézek ki, nem sugárzok gazdagságot - annak valamennyire külsőre azért bejövök.


Azt is feltételezem, hogy aki lefekszik velem, többször is, meg orgazmusa is van, annak nem rossz a szex.


Azt sem tartom valószínűnek, hogy aki bántalmazó vagy anyagilag élősködő kapcsolatból jött vagy 3 testvér aludt egy szobában, annak az átlagos egzisztenciám és átlagos budapesti lakhatásom okozna problémát.


Így hát nem maradt más, kizárásos alapon a kémia, a vonzalom nem alakulhat ki, ha normálisan, EMBERKÉNT kezeled a lányt, még aki a jófiúkra bukik, ott is legalább egy kicsit patkánynak kell lenni, még ha félholtra nem is vered és ásod el a kertben, de legalább néha kimaradsz éjszakára, széthagyod a szennyest, lelököd az ágyról éjszaka.


Ha viszont megtudja, hogy évekig önmagadat tartottad fenn, ha a szükség úgy hozza simán megtudsz minden háztartásbeli teendőt csinálni, hivatalban, munkahelyen határozott is vagy, csak a nővel nem vagy önző f.szparaszt és érdekel, hogy ő is mit szeretne, akkor azonnal megölöd az összes, irántad érzett halvány vonzalmát is.


Ha pedig olyan nővel jössz össze, aki élvezi ezt az egészet, akkor nem csak a fejedre nő, hogy szolgáld ki mindenben - volt ilyen is -, de még a túlzott jólétben más férfiakkal is ismerkedik és olyanokat írogat, izmos, kigyúrt alfahímekkel, hogy neki milyen jó dolga van, hogy a pasija kiszolgálja, az meg csak oltogatja tovább, ő meg ahelyett, hogy letiltaná, még élvezi a helyzetet.


Tényleg ennyire nem jó a nőknek a jó és normális férfi és egész életen át játszmázni kell?


Vagy az itteni inceleknek lehet igazuk, hogy külsőre kellene a felső akárhány százalékban lennem és ezért nem éreznek kémiát? Meg ezért unják meg a kapcsolatot és keresgélnek?


Esetleg az átlagos egzisztencia nem elég, hanem gazdagnak kellene lennem és elhalmoznom mindennel és akkor lenne kémia és akkor nem ismerkedne más pasikkal?


Vagy szexben nem elég a több orgazmus és az odafigyelés, hanem rideg, BDSM-es állatnak kellene lennem?


Egyre tanácstalanabb vagyok... :(



2021. febr. 20. 04:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
19%
Amit valaki belinkelt cikket, az pontosan úgy van! De ezt egy nő soha nem fogja elismerni. Szerintem nem is érzékelik ezt.
2021. febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11%

"gyáva rendesen odaütni, hisz ez kell a nőknek"



Nem gyavasag, inkabb nem tudok azonosulni a tipikus hozongo menocsavo szemelyiseggel, mert elitelem azt, de hat a noknek ez tetszik :)



36F incel

2021. febr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%

Annyira meggyőző volt ez az írás, hogy amint hazaér, ki is dobom, mert hogy mer figyelmes lenni.


Az persze lehetetlen, hogy a hiba benned van...

2021. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%

"Elméletileg én lennék a tökéletes férfi minden olyan szempont alapján, ami pontosan mérhető, nem pongyola megfogalmazás."

Ezt ki mondta? :D Anyukád?

2021. febr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%
Te be vagy baszva?
2021. febr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
5ös neked fogalmad sincs semmiről. Szted az alfa nevelgeti a gyerekét? Nem, az alfa sok gyereket csinál különböző nőknek. És a béták nevelik föl. (béta, mert más génjeit neveli) 9-esnek igaza van a megfelelési kényszerről. Az a kulcs. Ne a nő legyen a mindened, hanem legyen saját célod stb.
2021. ápr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!