Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27N Leírás alul?

Figyelt kérdés
Mindig is mikor hívatalossá tettem egy kapcsolatot onnantól kezdve egyre komolyabban és egyre jobban affelé hajlodtam, hogy fejlödjön a kapcsolatunk, de mindig konkrétan mindig olyanokkal jövők őssze akik több hónap után is azt hiszik , hogy ez csak ismerkedős fázis egyik extrája, de nem érzik azt, hogy velem bárki is akarna végleg lekötni az életem mind ha egyfolytában mindenki akivel találkozok igazából nem is akart volna velem ősszejönni mégis egyfolytában mindent megtettek, hogy kapcsolat legyen belőle, de valahogy egyik napról a másikra megtörik bennük valami és úgy érzik ez nekik sok nem akarták ezt a felelősséget felvenni még élni akarnak. De miért nincsenek tudatában , hogy akarnak e- fixen vagy sem. Olyan, mint ha eszkőz lennék aminek van garanciája, hogy visszaküldhető a gyártónak mert csak próbaidőszakra vették meg , de igazából nincs hiányuk. Mindig simán sikerült ősszehoznom egy kapcsolatot, de olyanokkal akik nincsenek tisztában mit akarnak csak simán bele mennek mert miért is ne legalább addig sincs egyedül....
2021. febr. 20. 06:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat sajnos ilyen az ember. En meg ugy is hogy mindig komolyat kerestem, es elvileg 25-30 eves nok mind komolyat keresnek, tok nehezen talaltam par 27 eves ferfi letemre.
2021. febr. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki velem is már az életét kezdi tervezni x honapon belül, az bennem is megölne egyfajta ambiciot, mert ugy hat mintha a szabad akaratomban gátolna neg hogy mintha neki nem lenne egyéni élete es tolem várja el hogy legyen élete stb.Irom ezt ugy hogy én komoly kapcsolatot keresek és nő létemre
2021. febr. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
*szoval hagyd meg azt hogy a másik magátol bontakozzon ki, hagyd meg neki hogy vágyhasson ràd reménykedhessen is abban hogy ez jol fog elsülni, ezt az egyfajta izgatottsàgot hagyd megélni. Nem kell a lecso közepébe csapni.
2021. febr. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De miért vannak olyan ismerőseim akiktől azt hallgatom, hogy az eleje óta tudták egymáéi? Nekem miért nincs ilyenem?
2021. febr. 20. 09:15
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Én is hasonlóan gondolnám, pár hónap után már megismerem a másikat valamennyire és fel tudom mérni hogy az életem része-e. Lehet csak ilyen határozatlan pasikat fogtál ki eddig kedves kérdező. 36/f
2021. febr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Vagy te ölöd ezt ki belőlük azzal hogy sok leszel
2021. febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hogy lennék sok ha alig talizok vele alig foglalkozok velük meg ki sem merintem a parazíta fogalmát sem egészséges színten vágyok rájuk csak szar hogy mindenki elhanyagolt eddig meg kidobott miközben csak az alapszíntre vágytam
2021. febr. 20. 10:43
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Mert te is biztos,hogy a felső 10ezerben kapirgálsz! ;)
2021. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerencse, hogy nem mert voltam a legaljával is szóval rám nem vonatkpzik, hogy csak az 1%ban mozgok. 😂27N mellényúltál
2021. febr. 20. 11:54
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem tudom veled mi a helyzet de leírom az én tapasztalatom ezzel kapcsolatban.

A volt barátnőmmel amikor csak ismerkedtünk nekem nagyon tetszett, mindenképp kapcsolatot szerettem volna vele. Később meg is lett de mintha ő is megváltozott volna. Mintha az addig megismert lány csak egy álca lett volna. Természetesen én is kezdtem visszavonulót fújni, aminek az lett a vége, hogy komolytalan, éretlen és határozatlan személy vagyok. Ő mai napig nem érti miért változott meg a viselkedésem...habár én elmagyaráztam neki.


Az szerintem is hülyeség, hogy az ember tudja első pillantattól, hogy veled akar lenni. Még nem is ismer...max bejössz neki fizikailag.

2021. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!