Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ahogy csillapodnak a hormonok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahogy csillapodnak a hormonok úgy lesz egyre könnyebb elviselni a nők hiányát férfiként?

Figyelt kérdés

30 vagyok és meg vagyok lepődve hogy mennyire lecsökkent már a tesztoszteronszint ahhoz képest amennyi mondjuk 20 évesen volt.


Régebben elég volt látni egy formás nőt szoknyában és felrobbant az alsónadrágom.


Ma meg szinte hatással sincsenek rám a nők.


2021. febr. 20. 08:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Biológiailag a tesztoszteronszinted nem változik jelentősen ebben a korban.
2021. febr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy neked nincs életed? Nincsenek barátaid, hobbid? Nincs olyan amivel időt töltenél el? Legyen az játék, önképzés vagy sport vagy bármi.


Az, hogy naponta f.szságokat irkálsz ki miért tölt el élvezettel?

30 éves vagy vagy nem, ennyire ráérsz a nyomi kérdésekkel? Ami energiát ezekbe belenyomsz, már megtanultál volna egy nyelvet alapfokon legalább és egy értékesebb ember lennél, és netalán ha nyelviskolában tetted volna akkor még p.na közelébe is kerülsz, ehelyett f.sod ki ezeket naponta... Nem gondolkoztál még el ezen, hogy ahelyett, hogy fas.ságokat irkálsz ki, elkezdesz mondjuk Rocket League-vel játszani és legalább az a 10 perc is szórakozással telne?


Ahhoz képest, hogy nincs hatással rád senki, mégis naponta rinyálsz, hogy nincs nőd. Azzal, ha itt ezt nyomod attól lesz? Naponta hány órát cseszel el ezekre? Mert mondjuk HA, ESETLEG elmennél kondiba ebben az időben akkor mondjuk kinéznél valahogy, mozognál egy kicsit, lenne kivel beszélni és nőt is látnál nem csak képről. Persze, most korlátozások vannak, de ettől függetlenül otthon is csinálhatnál valamit a fröcsögés helyett...


Ez meg a többi kis lábasnak is szól, legyen férfi vagy nő...

2021. febr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Ez érdekes. Nekem pár hónap múlva 30 éves nőként még nem csökkent annyit a tesztom, hogy könnyebben viseljem, szóval nem tudom, neked ez hogy sikerült. De egyébként én is ebben reménykedem. Komoly kapcsolat eleve a hátam közepére se', szex ellenben nagyon kellene, de hátha pár év múlva már az sem.
2021. febr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3: a nők állítólag 30 körül a legkancásabbak. De én olyan szinten vagyok most, hogy lehet akkor se lenne kedvem szexelni ha lehúznád a nadrágomat és elkezdenéd rángatni a farkam.


Szóval közel már a szabadság, végleg meg fogok szabadulni mindenféle értelemben a nőktől.

2021. febr. 20. 08:43
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

#4 És utána mivel fogod tölteni a drága időd?

Akkor már nyilván nem a gyakori társkeresési problémák kategóriájában írogatsz kérdéseket egész nap, vagy tévedek?

2021. febr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
1: dehogynem! Mostanra sokkal messzebb tudott jutni az ehízásban (vérnyomás, koleszterin, hormonháztartás), az alkoholizmusban, és a mozgásszegény életmódban, mint ahol 10 éve tartott, ezek pedig mind befolyásolják a tesztoszteron szintet :)
2021. febr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Korán van még ezt érezned. Ennek oka van. Menj orvoshoz.
2021. febr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#5 : magammal fogok kizárólag foglalkozni. Szabad élet, nők nélküL!
2021. febr. 20. 09:08
 9/13 anonim ***** válasza:

" És utána mivel fogod tölteni a drága időd?


Akkor már nyilván nem a gyakori társkeresési problémák kategóriájában írogatsz kérdéseket egész nap, vagy tévedek?"


Már most is pörgeti a közgáz topicot legalább ugyanennyire.

2021. febr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

Az én párom 29. Nemrég ismertem meg. Ismerkedésnél mondta,hogy max 1-2alkalom elég neki/hét.

De lehet mégis velem van a problèma..úgy érzem. hogy létezhet, hogy nem akar kapcsolat elején többször hozzàmbújni. 😔

2021. febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!