Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig fáj a szakítás, mikrótó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fáj a szakítás, mikrótól kezd csillapodni a fájdalom? Még nálam nagyon friss,5napja vagyok szingli, de nagyon rosszul érzem magam

Figyelt kérdés
2015. jún. 6. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, legrosszabb esetben akár évekbe is telhet feldolgozni.
2015. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel. Hasonló helyzetben vagyok, bár régebb óta vagyok szingli, mint te. Hosszú kapcsolatom volt, amit elég mélyként éltem meg. Van, hogy azt hittem túltettem már magam, de újabban mindig eszembe jut. Van, hogy álmodok is vele. Engem dobtak és elég érzékeny vagyok úgy tűnik...
2015. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ mivel töltöd az idődet és kivel, kikkel.


Ha egész nap csak a hülye telefonon lógsz meg a neten, meg hallgatod az idióta szomorú számokat meg nézegeted őt féjszbukon meg hasonló baromságok akkor ne várj csodát.


keress elfoglaltságot, mondjuk jöhetsz hozzám segíteni épp fürdőszobát csempézek, van munka.

2015. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Ez változó, hogy kinél meddig tart, de ha nem dolgozod fel, annál tovább...


Előszöris meg kell "gyászolni" a szakítást. Amikor friss a dolog sírd ki magad 1-2 napig. Nézz romantikus és/vagy szomorú filmeket, hallgass szerelmes számokat, beszéld ki magadból a barátnőddel/húgoddal/anyukáddal vagy bárkivel, aki előtt nem szégyelled ha közben elsírod magad.


Ezután gondold végig magadban, de legjobb ha le is írod magadnak, hogy milyen volt ez a kapcsolat. Fontos hogy legyél objektív, mostmár nem az a lényeg hogy előlről kezd a sírást, hanem próbáld meg összeszedni azokat a dolgokat, amiket elrontottál. Muszáj tudatosítanod magadban, hogy legközelebb ne kövesd el megint. Aztán szedd össze azokat is, amik miatt nem működött a kapcsolat, miben volt más a párod mint te, melyek voltak azok a tulajdonságai amiket akárhogyis szerettél volna de egyszerűen nem tudtál elfogadni (pl. nem tud bánni a pénzzel, flörtöl más lányokkal stb.). Írj ki magadból mindent ami tanulságos lehet számodra ebből a kapcsolatból. Vonj le belőle következtetéseket (pl. legközelebb nem jövök össze olyannak, aki nem szereti az állatokat, mert nagyon szomorú voltam, amikor belerúgott a macskámba. Vagy: legközelebb nem jövök össze vegetáriánussal, mert akárhova mentünk vacsorázni sosem laktam jól...stb)


És végül, ha kisírtad magad, és már reálisan látod a kapcsolatot, hogy miért nem működött, akkor szedd össze magad! Csinálj olyan dolgokat, amik felvidítanak: menj el fodrászhoz, vegyél új ruhákat, rendezd át a szobádat, iratkozz be egy tanfolyamra/fitness klubba stb, keresd új emberek társaságát. Ez nagyon fontos, mert ha továbbra is ugyanazokon a helyeken fordulsz meg ahol eddig, akkor minden alkalommal Ő fog eszedbe jutni, az ő haverjaival fogsz összefutni, és sosem leszel túl rajta. Lehetőleg a facebook-ot is hanyagold egy időre, nehogy csak felzaklasson, ha meglátod az új képeit ahol már mással van, vagy kiírja hogy kapcsolatban/eljegyezve stb.


Ha ezeket a lépéseket kihagyod, akkor könnyen lehet hogy csak egy módon fogsz túllépni rajta: összejössz majd valaki mással, aki semmivel sem lesz különb nála...

Igenis tedd feljebb a mércét!

2015. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egy hónap múlva biztos jobb lesz, én is most vagyok ezen túl.
2015. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!