Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az ,hogy tök szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ,hogy tök szép lány vagyok mégsem közelednek felém a pasik? 21/l

Figyelt kérdés

Szép lánynak tartom magam (nem nagyképűség, csak tisztában vagyok a tulajdonságaimmal) mások is mondták már ,hogy gyönyörű vagyok és hogy nagyon szívesen cserélnének velem kinézetet stb.. De sajnos azt vettem észre ,hogy a fiúk mégsem közelednek felém, csak bulikban leginkább de azok a pasik nem vonzanak.. Minden sráccal jól el tudok beszélgetni, nem vagyok frusztrált, meg semmi.Nem értem miért nem érdeklem a fiúkat, amikor még a személyiségemet is sokan dicsérik. Az igaz ,hogy nem vagyok plázacica (persze szeretem a csinos ruhákat) ,de attól még adok magamra, odafigyelek a megjelenésemre. Mi lehet a baj?

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2021. febr. 21. 13:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
56%
Mert nem vagy tök szép, és egyébként is: ez édeskevés ahhoz, hogy vonzó legyél.
2021. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
Na majd most.
2021. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Kedves első: akkor mi kell ahhoz ,hogy vonzó legyek? :)
2021. febr. 21. 13:26
 4/33 anonim ***** válasza:
60%

Szallj le a magaslorol kislany...es rogton megerted miert nem kozelednek feled...csak hogy lelojem a poent;


Nem vagy olyan szep/vonzo, legalabbis nem annyira mint amennyire hiszed magad ;)

2021. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
64%
Túl szexi lány vagy. Túl szép.
2021. febr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
84%
Velem is ez van, sokan mondják, hogy szép vagyok, meg, hogy bármelyik fiú boldog lehetne velem, mégsem közelednek felém, pedig kedves vagyok az emberekkel. 23/L
2021. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
85%
Azért kedves kérdező, mert pont a szép lányok felé nem mernek közeledni. Félnek a visszautasítástól 🤷‍♂️
2021. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
75%

#6 Szomorú, én közelednék, csak fiatalabb vagyok egy pár évvel! Szívesen meg ismernék egy 21-2 éves lányt, mert magam is érettebb vagyok a koromnál, nálam aki ilyen, mint te és a kedves kérdező, az hölgy!

Nem csaj! Sok sikert kérdező és neked is kedves!:)

2021. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
59%
Én ismerkednék de úgysem állnál velem szóba... F/32
2021. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%
Azt ugye tudod, hogy a csúnya lányoknak is egy csomóan bókolnak?
2021. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!