Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az ,hogy tök szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ,hogy tök szép lány vagyok mégsem közelednek felém a pasik? 21/l

Figyelt kérdés

Szép lánynak tartom magam (nem nagyképűség, csak tisztában vagyok a tulajdonságaimmal) mások is mondták már ,hogy gyönyörű vagyok és hogy nagyon szívesen cserélnének velem kinézetet stb.. De sajnos azt vettem észre ,hogy a fiúk mégsem közelednek felém, csak bulikban leginkább de azok a pasik nem vonzanak.. Minden sráccal jól el tudok beszélgetni, nem vagyok frusztrált, meg semmi.Nem értem miért nem érdeklem a fiúkat, amikor még a személyiségemet is sokan dicsérik. Az igaz ,hogy nem vagyok plázacica (persze szeretem a csinos ruhákat) ,de attól még adok magamra, odafigyelek a megjelenésemre. Mi lehet a baj?

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2021. febr. 21. 13:19
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom, hogy szép vagy-e vagy sem. Ez ízlés kérdése. Nekem Palvin B. nem kifejezetten szép (nem csúnya), de egy átlagos csajtól le tudnék hidalni sokszor. Ill. ez a család meg a barátok dicsérnek dolog... annyira nem őszinte szerinte.


19 nagyon szépen leírta.

Én sem úgy tudom elképzelni a többséget, hogy értelmes témákról el lehetne vele beszélni, vagy neki ahhoz lenne kedve, de ha igaz is akkor meg elég nehéz elképzelni, hogy ha valaki nem top top csávó nem nézi egy kupac szarnak (nem magamról beszélek, hanem általában, hogy áll azzal aki közeledik hozzá). Azt az embert se tudom kiállni, aki a sok munkával elért eredményből fakadóan lenézi a másikat. Na ez csak akkor jobb, ha a genetikája és a sminkipar miatt nézi le.

Én tekintet alapján leszűröm kb, hogy ki az akivel érdemes beszélgetni, és a mai lányok többségének egyáltalán nincs ilyen tekintete.

2021. febr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
47%
31#. Ezt én is megfigyeltem és így vagyok vele
2021. febr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon kevés az önismereted. Felszínes vagy.
2021. febr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!